Web Analytics
More
  Reklāma

  Microsoft automātiskais paroļu aizpildītājs būs oficiāli pieejams Windows un Mac lietotājiem

  Jaunākie raksti

  Pēdējās nedēļās Microsoft iepazīstina ar pāris jaunumiem, no kuriem viens ir bijusi jaunā intraneta platforma Viva, bet tagad Authenticator lietotne ļaus pārvaldīt savas paroles vairākos interneta pārlūkos un operētājsistēmās.

  Pagājušās nedēļas izskaņā jaunā funkcionalitāte pārgājusi no testa stadijas par produktu gala lietotājiem, kas ļauj saglabāt savas paroles un lietotājvārdus, kuri tiek izmantoti mājaslapās, savā Microsoft kontā. Pēc tam šo informāciju būs iespējams izmantot gan Microsoft Edge, gan Google Chrome interneta pārlūkos. Papildus tas ļaus šo funkcionalitāti izmantot arī Apple vidē, ja tiek izmantots Chrome pārlūks. Protams, funkcionalitāte darbosies gan datoros, gan mobilajās ierīcēs.

  Reklāma
  Avots: Microsoft

  Lai sāktu lietot jauno iespēju, nepieciešams pievienot savu Microsoft kontu Authenticator lietotnei, kura pēcāk jau automātiski Edge pārlūkā piedāvās saglabāt paroles un saistošo informāciju. Google Chrome gadījumā nepieciešams lejupielādēt atbilstošo papildinājumu. Tāpat būs iespējams esošo informāciju eksportēt, piemēram, no iCloud Keychain servisa CSV formātā, un to importēt Microsoft risinājumā. Apple gadījumā paroles vēl iespējams papildus aizsargāt ar PIN kodu vai sejas atpazīšanu.

  Avots: Microsoft

  Arī Apple pagājušās nedēļas sākumā ziņoja par iespēju izmantot Keychain servisu Google Chrome pārlūkā ar jaunu papildinājumu.

  AvotsWindows
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma