Reklāma

Samsung februāra sākumā Galaxy Watch 3 aktivizēs elektrokardiogrammas funkciju

Jaunākie raksti

BISSELL CrossWave Cordless mazgājošā slotas tipa putekļu sūcēja apskats

Nu jau esmu kļuvis par oficiālo tīrības un spodrības ziņnesi, šajā pavasarī turpinām dažādu mājsoļa palīgu apskatus ar vienu...

Latvijā vadošais ielu mākslinieks KIWIE izlicis pārdošanā pasaules mērogā unikālus NFT

KIWIE ir viens no pazīstmākajiem ielu māksliniekiem Latvijā, kura vārds izskanējis tālu aiz mūsu valsts robežām. Viņa firmas zīme,...

Hakatonā pētīs, vai elektroauto var uzlādēt pie apgaismojuma staba, kā arī citas idejas

Lādēt elektroauto pie apgaismojuma staba un ieviest metrobusa līniju Teikas virzienā. Pie kā strādās hakatonā? No 15. līdz 17....

Eiropas Parlaments vēlas slēgt pirātiskās sporta pārraides 30 minūšu laikā

Eiropas Parlaments strādā pie lēmuma, kas varētu pieprasīt slēgt pirātiskās sporta pārraides vien pusstundas laikā. Lai to spētu īstenot...

Parādās ziņas, ka varētu kavēties jauno iPad un MacBook portatīvo datoru ražošana

Jau 2020. gads bija izaicinājumu pilns elektronikas ražošanā, jo radās problēmas ar dažādu detaļu izgatavošanu, piegādi un produktu salikšanu,...

Samsung beidzot ticis cauri visiem saskaņošanas līkločiem, lai vēl 31 valsts tiktu pie Galaxy Watch 3 elektrokardiogrammas funkcijas. 28 no šīm valstīm ir Eiropā un viena no tām ir Latvija. Paziņots, ka Samsung Health Monitor lietotne sāks saņemt atjauninājumu ar elektrokardiogrammas funkciju no 4. februāra.

Elektrokardiogrammas funkcija nu darbosies Galaxy Watch 3 un arī Galaxy Active 2, kā arī būs iespējams nolasīt asinsspiedienu. Samsung kopš septembra pielāgoja Samsung Galaxy Watch 3 funkcijas arī izmantošanai Galaxy Watch Active 2.

Abos viedajos pulksteņos ir sensors, kas reaģē brīdī, kad jūt dinamisku, pēkšņu kustības maiņu, tādējādi fiksējot lietotāja kritiena brīdi. Ar SOS ziņas palīdzību par negadījumu paziņo ārkārtas kontaktpersonām, kas saņem balss ierakstu, lokāciju un īsziņu. Ierīce atpazīst kritienu, kad uztver dinamisku kustību.

Apple ar elektrokardiogrammas funkciju var lepoties kopš 2018. gada, kad pie pircējiem nonāca Watch Series 4, bet neviens Apple Watch vēl nemāk nolasīt asinsspiedienu.

Reklāma

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
trel

Diez Apple arī cenšas šo panākt Eiropā vai viņiem viss vienalga, jo lietotāji pirks tāpat viņu pulksteņus?

Budzis

Apple arī laikam pārāk necenšas ieviest fitness+ tām atlikušajām 190+ valstīm pasaulē.. :)

trel

Kristap, Henrij! Varbūt kā reiz varat pazondēt aktuālo situāciju ar “AIpulksteņiem” un noskaidrot kāds ir statuss ECG jautājumā Latvijā?
Jāsameklē, kura iestāde skaitās Latvijā “regulators” un jāpaprasa vai Apple ir iesniedzis pieprasījumu apstiprināt Apple ECG funkciju. Ja nav, tad jāpaprasa Apple – vai kādreiz plāno to darīt.
Tagad, kad Samsungs ir beidzot to paveicis, tad ir no tēmas: “Apple, Your move”
Domāju, ka daudziem interesētu šis jautājums.

Kristaps Skutelis

Es ļoti šaubos, ka gan lokālās iestādes un it īpaši Apple kādam no malas atskaitīsies par šo jautājumu. Šo varbūt varētu izpīpēt kaut kādās neoficiālās sarunās pirtī.

Jānis

Interesē, kāpēc Latvijā Apple Watch vēl nav spejis nodrošināt šo funkcionalitāti.

Noricsons

Latvijas iedzīvotāji par dārgos Apple Watch pulksteni nevienam neinteresēs

Māris

20. Februāris, bet vēl joprojām nav pieejams

Vilnis Geidāns

Ar 22.februāra Tizen 5.5.0.2 atjauninājumu ir aktivizētas elektrokardiogramma (EKG) un asinsspiediena mērīšanas funkcijas. Beidzot arī Watch active 2 ir pilnvērtīgs !!

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: