web analytics

Apsardzes uzņēmuma darbinieks pieslēdzies novērošanas kamerām, lai vērotu kailas sievietes

Jaunākie raksti

“Twitter” lietotāji varētu tikt pie iespējas atsaukt savus tvītus

Mikroblogošanas vietne "Twitter" drīzumā varētu piedāvāt jaunu funkciju, kas attiecas tieši uz tvītošanu. Proti, šobrīd tiek testēta "Undo Send"...

Alphabet strādā pie valkājamas ierīces, kas skaļā vidē pastiprinās noteiktas skaņas

Uzņēmums Alphabet, kas Google mātes kompānija, strādā pie īpašas valkājamās ierīces, kuras mērķis ir uztvert noteiktas skaņas skaļā vidē,...

“Honda Legend” kļuvusi par pasaulē pirmo mašīnu ar sertificētām “Level 3” autonomās braukšanas spējām

"Honda" prezentējusi Japānas tirgum paredzētu sedanu "Legend", taču šis modelis ievērojams ar to, ka tas kļuvis par pasaulē pirmo...

Tet uzsāk darbu pie nākotnes interneta ar 10 reižu lielāku ātrumu

Tehnoloģiju un izklaides uzņēmums Tet sācis darbu pie vēl nebijuša ātruma mājas interneta tīkla izveides. Tas līdz pat klienta...

ASUS ROG Strix GeForce RTX 3060 OC videokartes apskats

Nvidia janvāra vidū izziņoja jaunāko videokarti GeForce RTX 30 sērijā – GeForce RTX 3060. Jaunā GeForce RTX 3060 ir...

Kāds nu jau bijušais apsardzes firmas ADT darbinieks pieķerts pārkāpumos, kad izmantojot uzņēmuma resursus un iespējas, viņš ir pieslēdzies novērošanas kamerām, lai aplūkotu kailas sievietes un māju iemītniekus, nodarbojoties ar seksu.

Telesforo Aviles vairāku gadu garumā ir veicis šīs netiklās darbības 220 klientiem Teksasas štatā, kā arī kopumā tas izdarīts vairāk nekā 9600 reižu. Bijušais darbinieks ir bijis IT tehniķis, un, izmantojot savu dienesta stāvokli, viņš klientu novērošanas sistēmās vienkārši ir nomainījis e-pastu uz savējo, tādējādi pieslēdzoties kamerām. Protams, Telesforo savai aizstāvībai izmantojis argumentu, ka tas ticis darīts darba pienākumu ietvaros, pārbaudot sistēmu. Dažas reizes tas noticis pilnībā bez klientu informēšanas, kas gan nav nekāds pārsteigums.

Vaininieks sākumā ir piefiksējis, kurās mājās dzīvo pievilcīgākās klientes un tām arī pieslēdzies. Šobrīd viņam ir piespriesti pieci gadi cietumā par šādām darbībām, un tas ir ļoti liels kauna traips pašam uzņēmumam ADT. Tāpēc tas ir mēģinājis atpirkties no saviem klientiem, piedāvājot, piemēram 2500 dolāru kukuli, bet pēcāk arī 50 000 dolāru, tomēr cietusī kliente tam nav piekritusi. Daļa klientu tieši pēc iepriekšējām zādzībām un uzbrukumiem ir izvēlējušies apsardzes firmas pakalpojumus, bet ironiski ir saņemts šāds “serviss” un vēl viens uzbrukumus privātajai telpai.

Šis, protams, ir noticis jau vairāku gadu garumā, bet noteikti iezīmē vēl vienu nākotnes izaicinājumu un draudu mūsu gudrajām mājām, kad visu vadību uzticēsim gan internetam, gan elektroniskajām ierīcēm.

AvotsGizmodo

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
LAN

Nesaprotu par ko pieci gadi? Jo īpaši ja viņš materiālus izmantojis pašpatēriņam nevis uzvārījies?

Čiekurs

Henrij!

59454589.jpg
Krotow

Viņa kļūda bija tas ka tikai skatījās. Būtu noskatījis, kura kliente vairāk patīk un piecirtis kanti. Pēc tam varētu vairs neskatīties un pa kluso samainīt epastus atpakaļ. Жадность фраера губит.

Elofija

Cilvēks droši vien netrenēts jefiņš ar brillēm un pumpām. Diez vai kantes pieciršana nostrādātu. Iespējams, ka šīs bija vienīgās attiecības ar sievietēm, kuras viņam dzīvē bijušas…. Pat žēl nedaudz cilvēka. Bet protams, tik un tā fuj….

Trel

Like this

E42088A9-0642-4089-819F-CD740CFCF68B.jpeg
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: