web analytics

Kursors.lv kopā ar Citadeli informēs par fintech jaunumiem

Jaunākie raksti

“Coinbase” stūrē publiskas kompānijas virzienā

Kriptovalūtu tirdzniecības uzņēmums "Coinbase" nolēmis kļūt par publisku kompāniju. Uzņēmums ceturtdien, 25. februārī, ASV Vērtspapīru un biržu komisijā iesniedza...

Gandrīz puse pārdoto viedtālruņu Japānā pagājušajā gadā bijuši iPhone

Šī gada pirmajos mēnešos ienāk arvien jauna un jauna informācija par dažādiem 2020. gada finanšu un pārdošanas datiem, tāpēc...

Zoom sāks piedāvāt automātiskos subtitrus arī bezmaksas versijas lietotājiem

Videokonferenču rīks Zoom līdz 2021. rudenim plāno piedāvāt automātisko subtitru veidošanu arī bezmaksas lietotājiem, tiesa, šobrīd šai iespējai nepieciešams...

“Mercedes” nevēlas sasteigt atteikšanos no iekšdedzes dzinējiem

Vācu autoražotājs "Mercedes" iepriekš iepazīstinājis ar dažādiem plāniem, kā uzņēmums plāno pārstrukturizēt savu biznesu nākotnes elektroauto tirgum. Autoražotājs pamazām...

HP atpērk HyperX no Kingston

HP Inc. ar Kingston noslēguši vienošanos par HyperX pārdošanu HP. Darījuma summa ir 425 miljoni dolāru par HyperX datorspēļu...

Ar prieku paziņoju, ka Kursors.lv uzsāk sadarbību ar Citadeles banku un visa gada garumā kopā informēsim par svarīgo finanšu tehnoloģiju jomā. Es iepriekš esmu apbrīnojis to ar kādu ātrumu šī Latvijas banka spēj saviem klientiem vienu pēc otra piedāvāt interesantus un ar tehnoloģijām vistiešākajā veidā saistītus jaunumus. Tieši tāpēc mēs aktīvi esam ziņojuši par Citadeles mobilās lietotnes jaunumiem un dažādiem bezkontakta maksājumu risinājumiem. Kura banka vēl Latvijā piedāvā iespēju apmaksāt pirkumus ar gredzenu?

Sadarbības ietvaros mēs varēsim vieglāk piekļūt gan Citadeles bankas, gan ārzemju finanšu jomas ekspertu zināšanām, interesantai statistikai par Latvijas iedzīvotāju maksājumu tendencēm un izmantot šo informāciju, lai sagatavotu jums noderīgus un interesantus rakstus. Aicinu komentāros pie šiem fintech rakstiem raisīt kvalitatīvas diskusijas un padalīties ar savu pieredzi dažādu maksāšanas līdzekļu lietošanā. Tādējādi mēs visi kopā iemācīsimies kaut ko jaunu un visi būsim ieguvēji!

“Kopā ar Kursors.lv – jau vairāku gadu garumā lasītāko un ietekmīgāko tehnoloģiju blogu Latvijā – uzsākam sadarbību, lai kopīgiem spēkiem vienuviet piedāvātu Latvijas, reģiona un pasaules finanšu tehnoloģiju aktualitātes ikvienam interesentam. Mūsdienās finanšu tehnoloģijas atvieglo finanšu pārvaldību gan katram no mums, gan jebkura lieluma uzņēmumam. Reti kurš šodien var iedomāties savu ikdienu bez mobilās bankas lietotnes, internetbankas, iecienītajiem e-veikaliem, attālinātajiem maksājumiem, uzņēmumu grāmatvedības vai klientu pārvaldības risinājumiem. Kopā ar kursors.lv komandu gādāsim, lai pirmie uzzināt par finanšu tehnoloģiju jaunumiem, tendencēm un saņemat ikdienā noderīgus padomus savas finanšu pratības pilnveidei,” saka Vladislavs Mironovs, Citadeles valdes loceklis.

Ja runājam par praktisko pusi, tad īpaši atzīmētā Fintech kategorijā mēs šogad ik mēnesi kopā ar Citadeles banku gatavosim interesantus rakstus, bet papildus vairāk sekosim līdzi arī fintech aktualitātēm gan globālā, gan lokālā mērogā. Ja strādā pie kāda moderna finanšu tehnoloģiju produkta, sūti mums par to informāciju – audzēsim šo sadaļu kopā!

26 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
26 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kaspars

žēl, ka dēļ hipo nācās tā teikt, pamest Citadeli, visādi citādi izcila banka.

Diso

Varētu apkopot info par alternatīviem vērtspapīru brokeriem – Revolut, Etoro.
Citadelei šajā sfērā ārprātīgas komisijas, cik zinu, ASV biržā kotētas akcijas iegāde var maksāt 25 USD caur Citadeles brokeriem, kamēr Revolut to var izdarīt pat bez maksas.

Mahmuds

Štrunts par gredzeniem, nevaru sagaidīt, kad parādīsies Garmin Pay!

Ģirts

FYI Revolutā ir. Mana sieva pīkstina ar Garmin pulksteni.

Mahmuds

Swedbankai arī ir, bet esmu Citadeles klients!

Māris

Gaidu samsung pay! Lai maksātu ar pulksteni!!!

Elektriķis

Vai tad Androīdu pasaulē nevar maksāt ar pulksteni???
Ar Ābola pulksteni var maksāt, tikai tad ir obligāts PIN kods pēc pulksteņa uzlikšanas uz rokas. Tas tracina un tādēļ nelietoju.

Māris

Samsung pulkstenim strādā tikai samsung pay.

Elektriķis

Un ko tad dara Google Pay? Tikai telefoniem?

Henrijs Avotiņš

Es ar Apple Watch maksāju visu laiku, un, godīgi sakot, pirmo reizi dzirdu par to, ka nepieciešams ievadīt Pin kodu. Esmu maksājis gan ar Swedbank, gan ar Revolur pievienotajām kartēm. Vai tik tas nav saistīts ar kādiem uzstādījumiem.

Elektriķis

Ne jau maksājot, bet tad, kad no rīta uzliec pulksteni.

Henrijs Avotiņš

Un kur problēma? Forši, drošība. Ieej Watch uzstādījumos un noņem passcode. ;)

Elektriķis

Nepatīk katru dienu spaidīt mazās pulksteņa “podziņas”. Telefonam pietiek ar seju. Apple Pay pieprasa aktivēt pulkstenim passcode.
Pamēģini noņemt to!

Artis

1. Uzliec pulksteni uz rokas.
2. Paņem telefonu un atbloķēt ekrānu.
3. Pulkstenis atbloķējas bez pin.

Edgars Rozentals

Vienmēr apbrīnoju ar kādu bremzīgumu citadele ievieš rīkus ko revolut jau sen ir integrējis.
Tāpat inovatīvais nfc gredzens neesmu redzējis vēl nevienu kas tādu lietotu.
Ņemot vērā cik milzīgu naudu lv nodokļu maksātāji investēja citadeles izveidē kaut kā neredzu to super milzīgo atdevi.
Nesen gribēju palūgt mazu aizdevumu elektro Scooter upgreidam. Nop nevarot. Toties regulāri info ka citadele piedalās visādos tirdzniecības centru attīstības veidos.
Un protams kargina un krasovicka stāsts kur aizgāja mūsu nodokļu nauda tam tas bija labs izlietojums.

Uname

Citadele jau nav vainīga, ka tu esi bomzis, kam pat mikro aizdevumu nevar iedot. Sāc strādāt lašara.

Rbb

😂😂😂

Henrijs Avotiņš

Tāda skaļa bļaušana. Ir tomēr starpība starp fintech jaunuzņēmumu un vispār tādu kā moderno servisu Revolut starp lielām un oficiālajām “vecā tipa” bankām. Negribētos teikt, ka mums kāda no citām ārzemju bankām būtu tehnoloģiski kaut kur aizskrējusi priekšā konkurentēm (swed, seb, luminor…).

Raimonds

Kopš Citadele sāka ieviest visādas sakarīgas lietas un advancētu mobilo banku telefonā, Revolut kļuva vairs ne tik interesants. Vislielākā sajūsma ir par Citadeles savu integrēto autentifikāciju, kas nav citām LV bankām, kas sapinušās ar to suņa murgu Smird-ID. Nomainot vai pārinstalējot telefonu nav jāiet uz banku, lai re-aktivizētu autentifikatoru kā tas ir ar S#$%-ID. Revolut turpinu lietot dēļ ērtās un gandrīz bez komisiju akciju pirkšanas iespējas. Basic lietotājam bez maksas ir 3 darījumi dienā. Bet es to neredzu kā problēmu, ja neplāno veikt n-padsmit short-term akciju darījumus. Ir kaut kāda neliela komisija, ja skaiti no kartes konta uz akciju kontu… Read more »

Elektriķis

Nomainot telefonu, negāju uz banku, lai pārceltu Smart ID uz jauno. Kolēģis pabrīdināja, un es izlasīju instrukciju kā to darīt. Un ja pat tāds dunduks kā es to varēju, tad tas ir labs indikators :)

Aigars Axx

Nomainot telefonu nav jāiet uz banku, bet pārinstalējot gan nav citas iespējas kā doties uz banku.

Elektriķis

Kad Tev ir jāpārinstalē telefons?

digitalk

kodu kalkulators, eparaksts vai eID karte ir “citas iespējas”.

Henrijs Avotiņš

Jā, SmartID vairs nav jādodas atjaunot uz banku. ;)

Reinis Rozitis

> Vislielākā sajūsma ir par Citadeles savu integrēto autentifikāciju, kas nav citām LV bankām, kas sapinušās ar to suņa murgu Smird-ID

.. kādu brīdi Swedam ir autorizācija ar viņu pašu aplikāciju un biometriju (pirksta/sejas nolasītāju).

Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: