Reklāma

Kursors.lv kopā ar Citadeli informēs par fintech jaunumiem

Jaunākie raksti

“Instagram” plāno pāriet uz vienu video formātu – “Reels”

"Instagram" aizvien aktīvāk konkurē ar video koplietošanas platformu "TikTok". To pierāda arī "Instagram" jaunākie centieni. "Twitter" ievietotajā ekrānšāviņā redzams,...

Apple iPhone lietotāji tagad var oficiāli migrēt datus uz Android 12 versiju

Tie viedtālruņu lietotāji, kuri vienmēr ir lietojuši vienas operētājsistēmas telefonus nemaz nezina, ka līdz šim tā īsti nevarēja pārvietot...

Arī Samsung gatavo pilotprojektu un vēlas iesaistīties Tesla 4680 bateriju ražošanā

Tehnoloģiju milža Samsung bateriju ražošanas meitasuzņēmums "Samsung SDI" plāno iesaistīties Tesla 4680 bateriju šūnu ražošanā - tiek ziņots, ka...

Pirmais iPhone svin 15 gadu jubileju, tā laika prototipiem sasniedzot pus miljona dolāru vērtību

Pirms 15 gadiem 29. jūnijā mainījās pasaule, jo tika prezentēts pirmais iPhone viedtālrunis, un tas ir bijis viens no...

Spāņu kompānija iegādājusies “Draugiem Group” uzņēmumu “Vendon”

Ziņots, ka Spānijas vadošā tehnoloģiju kompānija "Azkoyen Group", kas piedāvā automatizētus produktus un pakalpojumus, iegādājusies "Draugiem Group" uzņēmumu "Vendon"....

Ar prieku paziņoju, ka Kursors.lv uzsāk sadarbību ar Citadeles banku un visa gada garumā kopā informēsim par svarīgo finanšu tehnoloģiju jomā. Es iepriekš esmu apbrīnojis to ar kādu ātrumu šī Latvijas banka spēj saviem klientiem vienu pēc otra piedāvāt interesantus un ar tehnoloģijām vistiešākajā veidā saistītus jaunumus. Tieši tāpēc mēs aktīvi esam ziņojuši par Citadeles mobilās lietotnes jaunumiem un dažādiem bezkontakta maksājumu risinājumiem. Kura banka vēl Latvijā piedāvā iespēju apmaksāt pirkumus ar gredzenu?

Sadarbības ietvaros mēs varēsim vieglāk piekļūt gan Citadeles bankas, gan ārzemju finanšu jomas ekspertu zināšanām, interesantai statistikai par Latvijas iedzīvotāju maksājumu tendencēm un izmantot šo informāciju, lai sagatavotu jums noderīgus un interesantus rakstus. Aicinu komentāros pie šiem fintech rakstiem raisīt kvalitatīvas diskusijas un padalīties ar savu pieredzi dažādu maksāšanas līdzekļu lietošanā. Tādējādi mēs visi kopā iemācīsimies kaut ko jaunu un visi būsim ieguvēji!

“Kopā ar Kursors.lv – jau vairāku gadu garumā lasītāko un ietekmīgāko tehnoloģiju blogu Latvijā – uzsākam sadarbību, lai kopīgiem spēkiem vienuviet piedāvātu Latvijas, reģiona un pasaules finanšu tehnoloģiju aktualitātes ikvienam interesentam. Mūsdienās finanšu tehnoloģijas atvieglo finanšu pārvaldību gan katram no mums, gan jebkura lieluma uzņēmumam. Reti kurš šodien var iedomāties savu ikdienu bez mobilās bankas lietotnes, internetbankas, iecienītajiem e-veikaliem, attālinātajiem maksājumiem, uzņēmumu grāmatvedības vai klientu pārvaldības risinājumiem. Kopā ar kursors.lv komandu gādāsim, lai pirmie uzzināt par finanšu tehnoloģiju jaunumiem, tendencēm un saņemat ikdienā noderīgus padomus savas finanšu pratības pilnveidei,” saka Vladislavs Mironovs, Citadeles valdes loceklis.

Ja runājam par praktisko pusi, tad īpaši atzīmētā Fintech kategorijā mēs šogad ik mēnesi kopā ar Citadeles banku gatavosim interesantus rakstus, bet papildus vairāk sekosim līdzi arī fintech aktualitātēm gan globālā, gan lokālā mērogā. Ja strādā pie kāda moderna finanšu tehnoloģiju produkta, sūti mums par to informāciju – audzēsim šo sadaļu kopā!

Reklāma

26 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
26 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kaspars
21.01.2021 14:00

žēl, ka dēļ hipo nācās tā teikt, pamest Citadeli, visādi citādi izcila banka.

Diso
21.01.2021 14:10

Varētu apkopot info par alternatīviem vērtspapīru brokeriem – Revolut, Etoro.
Citadelei šajā sfērā ārprātīgas komisijas, cik zinu, ASV biržā kotētas akcijas iegāde var maksāt 25 USD caur Citadeles brokeriem, kamēr Revolut to var izdarīt pat bez maksas.

Mahmuds
21.01.2021 14:17

Štrunts par gredzeniem, nevaru sagaidīt, kad parādīsies Garmin Pay!

21.01.2021 14:34
Reply to  Mahmuds

FYI Revolutā ir. Mana sieva pīkstina ar Garmin pulksteni.

Mahmuds
21.01.2021 17:50
Reply to  Ģirts

Swedbankai arī ir, bet esmu Citadeles klients!

Māris
21.01.2021 14:25

Gaidu samsung pay! Lai maksātu ar pulksteni!!!

Elektriķis
21.01.2021 16:41
Reply to  Māris

Vai tad Androīdu pasaulē nevar maksāt ar pulksteni???
Ar Ābola pulksteni var maksāt, tikai tad ir obligāts PIN kods pēc pulksteņa uzlikšanas uz rokas. Tas tracina un tādēļ nelietoju.

Māris
21.01.2021 17:44
Reply to  Elektriķis

Samsung pulkstenim strādā tikai samsung pay.

Elektriķis
21.01.2021 17:59
Reply to  Māris

Un ko tad dara Google Pay? Tikai telefoniem?

21.01.2021 19:42
Reply to  Elektriķis

Es ar Apple Watch maksāju visu laiku, un, godīgi sakot, pirmo reizi dzirdu par to, ka nepieciešams ievadīt Pin kodu. Esmu maksājis gan ar Swedbank, gan ar Revolur pievienotajām kartēm. Vai tik tas nav saistīts ar kādiem uzstādījumiem.

Elektriķis
21.01.2021 20:02

Ne jau maksājot, bet tad, kad no rīta uzliec pulksteni.

21.01.2021 20:31
Reply to  Elektriķis

Un kur problēma? Forši, drošība. Ieej Watch uzstādījumos un noņem passcode. ;)

Elektriķis
21.01.2021 20:55

Nepatīk katru dienu spaidīt mazās pulksteņa “podziņas”. Telefonam pietiek ar seju. Apple Pay pieprasa aktivēt pulkstenim passcode.
Pamēģini noņemt to!

Artis
25.01.2021 05:44
Reply to  Elektriķis

1. Uzliec pulksteni uz rokas.
2. Paņem telefonu un atbloķēt ekrānu.
3. Pulkstenis atbloķējas bez pin.

Edgars Rozentals
21.01.2021 17:53

Vienmēr apbrīnoju ar kādu bremzīgumu citadele ievieš rīkus ko revolut jau sen ir integrējis.
Tāpat inovatīvais nfc gredzens neesmu redzējis vēl nevienu kas tādu lietotu.
Ņemot vērā cik milzīgu naudu lv nodokļu maksātāji investēja citadeles izveidē kaut kā neredzu to super milzīgo atdevi.
Nesen gribēju palūgt mazu aizdevumu elektro Scooter upgreidam. Nop nevarot. Toties regulāri info ka citadele piedalās visādos tirdzniecības centru attīstības veidos.
Un protams kargina un krasovicka stāsts kur aizgāja mūsu nodokļu nauda tam tas bija labs izlietojums.

Uname
21.01.2021 18:02

Citadele jau nav vainīga, ka tu esi bomzis, kam pat mikro aizdevumu nevar iedot. Sāc strādāt lašara.

Rbb
21.01.2021 19:45
Reply to  Uname

😂😂😂

21.01.2021 19:45

Tāda skaļa bļaušana. Ir tomēr starpība starp fintech jaunuzņēmumu un vispār tādu kā moderno servisu Revolut starp lielām un oficiālajām “vecā tipa” bankām. Negribētos teikt, ka mums kāda no citām ārzemju bankām būtu tehnoloģiski kaut kur aizskrējusi priekšā konkurentēm (swed, seb, luminor…).

Raimonds
21.01.2021 18:11

Kopš Citadele sāka ieviest visādas sakarīgas lietas un advancētu mobilo banku telefonā, Revolut kļuva vairs ne tik interesants. Vislielākā sajūsma ir par Citadeles savu integrēto autentifikāciju, kas nav citām LV bankām, kas sapinušās ar to suņa murgu Smird-ID. Nomainot vai pārinstalējot telefonu nav jāiet uz banku, lai re-aktivizētu autentifikatoru kā tas ir ar S#$%-ID. Revolut turpinu lietot dēļ ērtās un gandrīz bez komisiju akciju pirkšanas iespējas. Basic lietotājam bez maksas ir 3 darījumi dienā. Bet es to neredzu kā problēmu, ja neplāno veikt n-padsmit short-term akciju darījumus. Ir kaut kāda neliela komisija, ja skaiti no kartes konta uz akciju kontu… Read more »

Elektriķis
21.01.2021 18:27
Reply to  Raimonds

Nomainot telefonu, negāju uz banku, lai pārceltu Smart ID uz jauno. Kolēģis pabrīdināja, un es izlasīju instrukciju kā to darīt. Un ja pat tāds dunduks kā es to varēju, tad tas ir labs indikators :)

Aigars Axx
21.01.2021 20:54
Reply to  Elektriķis

Nomainot telefonu nav jāiet uz banku, bet pārinstalējot gan nav citas iespējas kā doties uz banku.

Elektriķis
21.01.2021 21:01
Reply to  Aigars Axx

Kad Tev ir jāpārinstalē telefons?

digitalk
21.01.2021 22:46
Reply to  Aigars Axx

kodu kalkulators, eparaksts vai eID karte ir “citas iespējas”.

21.01.2021 19:43
Reply to  Raimonds

Jā, SmartID vairs nav jādodas atjaunot uz banku. ;)

21.01.2021 22:31
Reply to  Raimonds

> Vislielākā sajūsma ir par Citadeles savu integrēto autentifikāciju, kas nav citām LV bankām, kas sapinušās ar to suņa murgu Smird-ID

.. kādu brīdi Swedam ir autorizācija ar viņu pašu aplikāciju un biometriju (pirksta/sejas nolasītāju).

Reklāma