web analytics

ASUS parāda spēļu entuziastiem paredzēto ROG Rapture GT-AXE11000 bezvadu maršrutētāju

Jaunākie raksti

Kia prezentējusi savu jauno globālo mērķi un zīmola stratēģiju

Digitālajā konferencē Kia atklājusi jaunu informāciju par savu jauno globālo mērķi un zīmola stratēģiju. Līdz ar jauno zīmola saukli...

Bite Rīgā izvērš 5G mobilo sakaru tīklu

Mobilo sakaru operators BITE Rīgas centrā atklājis līdz šim lielāko 5G bāzes staciju skaitu vienkopus - 6 jaunas 5G...

Microsoft Surface Pro 7 planšetdatora apskats (video)

Tālajā 2011. gadā man bija ekskluzīva iespēja būt ASV un dzīvajā pieredzēt Windows 8 publiskās beta versijas izziņošanu. Šī...

ASUS RT-AX68U ir pirmais Wi-Fi 6 maršrutētājs ar Instant Guard

ASUS RT-AX68U ir pirmais mājas lietotājiem paredzētais bezvadu maršrutētājs ar Wi-Fi 6 un jauno Instant Guard drošības risinājumu. ASUS...

Kāds vīrietis Kalifornijā apsūdzēts pēc tam, kad viņa drons ietriecas policijas helikopterā

Visai nelāga drona pilotēšana izvērsusies kādam vīrietim Kalifornijā. Viņš pērnā gada septembrī palaida savu bezpilota lidaparātu, lai redzētu nozieguma...

ASUS izziņojis savu spējīgāko un modernāko bezvadu maršrutētāju ROG Rapture GT-AXE11000, kas ir pirmais vai vismaz viens no pirmajiem Wi-Fi 6E maršrutētājiem pasaulē. Wi-Fi 6E ir paplašināts iespēju klāsts, kad to salīdzina ar Wi-Fi 6 – tiek izmantotas 6 GHz frekvences, nodrošinot trīskārt augstākus datu pārraides ātrumus, kad tos salīdzina ar 5 GHz.

Wi-Fi 6E arī prot izmantot septiņas 160 MHz frekvences joslas, maģiskos 160 MHz jau mums piedāvā arī Wi-Fi 6, bet to atbalsta reti kurš maršrutētājs un arī klientu ierīces neraujas uz 160 MHz izmantošanu.

ROG Rapture GT-AXE11000 ir tā dēvētais tri-band bezvadu maršrutētājs ar 1.8 GHz 64-bitu procesoru un 1 GB RAM. ROG Rapture GT-AXE11000 iespēju klāstā ir Game Boost, kas prioretizē spēles pār citām norisēm mājas tīklā. Tāpat maršrutētājs ticis pie ASUS AiMesh, lai pēcāk būtu iespējams pievienot citas bezvadu režģtīkla ierīces.

Avotsguru3d

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Modris

un kam tāds vajadzīgs, ja ir 4g pieslēgums ? Zeķes žāvēt?

geksis

nu 4G ir labāks par DSL (pārsvarā), bet tas atkarīgs no tā, cik dziļā mežā ielien, lai gan jo dziļāk mežā, jo mazāka varbūtība, ka tur būs kāds vads :). Vienīgais parametrs, kas DSL ir labāks ir latentums. Līdz ar to, ja nav optikas 4G kopumā ir pārāks. Un ja nav nepieciešams, zems pings vai ļoti augsts datu pārraides ātrums, tad pilnīgi pietiek ar 4G, ņemot vērā, ka tas ir lētāks nekā lielākā daļa vada interneta pieslēgumi (it īpaši tas jūtmas ja runā par LTC.)

Krotow

Vienam lietotājam šāds rūteris nav vajadzīgs. Spēlētāju tusiņā ar fragu skaitīšanas elementiem un strīmošanu no visiem spēlētājiem uzreiz gan. T.i. nišas produkts.

Taču 4G ar reālajiem 75 Mbps griestiem dzīvē reizēm kļūst par lēnu. Cita lieta, ka daudz kur iespēja pieslēgt kaut ko ātrāku maksā €€€+ un €€€€+.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: