web analytics

Revolut tagad pieejams arī no tīmekļa pārlūka

Jaunākie raksti

Uzņēmējus aicina 10 dienās ekspertu vadībā izveidot interneta veikalus

No 28. janvāra līdz 8. februārim Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Digitālo mārketinga fabriku un Mozello mājas lapu izstrādes...

Kursors.lv kopā ar Citadeli informēs par fintech jaunumiem

Ar prieku paziņoju, ka Kursors.lv uzsāk sadarbību ar Citadeles banku un visa gada garumā kopā informēsim par svarīgo finanšu...

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Covid-19 ietekmi uz finanšu tehnoloģiju attīstību

Domāju, ka tikai retais spēja paredzēt, kāds tieši izvērtīsies 2020. gads un kā sākontēji tālajā Ķīnā radies COVID-19 vīruss...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #401 (21.01.2021)

21. janvāra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu uzreiz...

Microsoft sadarbosies ar General Motors un investē autonomās braukšanas uzņēmumā Cruise

Tehnoloģiju uzņēmums Microsoft noslēdzis ilgtermiņa sadarbību ar autobūves uzņēmumiem General Motors, Honda un vēl citiem, lai investētu vairāk nekā...

Revolut šodien laiž klajā savu tiešsaistes tīmekļa lietotni, kas no šī brīža būs pieejama vairāk kā 13 miljoniem klientu Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ), Austrālijā, Singapūrā, Šveicē, Japānā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Klienti nu var droši piekļūt saviem kontiem ne tikai no viedtālruņa lietotnes, bet arī no galddatora vai klēpjdatora pārlūkprogrammas.

Ja klients ir nozaudējis savu tālruni vai karti, tie ir nozagti, vai klients vienkārši izvēlas pārbaudīt savu kontu no datora, Revolut tīmekļa lietotne nodrošina elastību un drošību, kas nepieciešama, veicot darbības ar naudu.

Klienti var droši pierakstīties Revolut tīmekļa lietotnē, ko aizsargā divpakāpju autentifikācija (2FA), un iegūt pilnīgu Revolut konta, darījumu vēstures un karšu pārskatu. Šeit var arī iesaldēt/atsaldēt kartes, bloķēt/atbloķēt to PIN kodus un kontrolēt visus citus karšu drošības iestatījumus, tos ieslēdzot vai izslēdzot, tikai ar pāris klikšķiem.

Klienti tagad var papildināt savu kontu tieši no Revolut tīmekļa lietotnes ar bankas pārskaitījumu, debetkarti vai kredītkarti un Apple Pay (ja tas iespējams, lietojot Safari). Ja klientiem ir kādi jautājumi vai problēmas, ir iespējams sazināties ar atbalsta aģentiem mūsu čatā un piekļūt BUJ.

Niks Storonskis, Revolut izpilddirektors un dibinātājs, teica: “Iespēja piekļūt kontam no pārlūkprogrammas mūsu klientu vidū ir ļoti pieprasīta, tādēļ esam gandarīti par izstrādāto drošo un ērto tīmekļa lietotni, ko ikviens var izmantot pēc nepieciešamības. Mūsu klienti var piekļūt savai naudai no jebkuras vietas un jebkurā laikā pat tad, ja viņiem nav tālruņa vai kartes vai viņi vienkārši izvēlas pārbaudīt savu kontu no datora. Tiešsaistes iespējas sniegtās papildu ērtības un elastīgums ir lielisks ieguvums.”

Lai piekļūtu tiešsaistes lietotnei, klienti var vienkārši apmeklēt Revolut drošās tiešsaistes pierakstīšanās lapu, ievadīt sava tālruņa numuru un izpildīt ekrānā redzamos norādījumus.

Revolut klientiem nav jāgaida pie tālruņa vai rindā pie bankas filiāles, ja nepieciešams papildināt kontu vai saņemt klientu atbalstu. Ja klients ir pazaudējis savu tālruni vai Revolut karti, ar Revolut tīmekļa lietotni visu var atrisināt ātri un bez problēmām.

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

vai tiešām varēs saņemt klienta atbalstu, kura praktiski nav? tur tiešām sēdēs cilvēki, kuri atbildēs uz jautājumiem un risinās problēmas? vai tomēr tā ir tikai kārtējā tukšā preses relīze?

“Šeit var arī iesaldēt/atsaldēt kartes”

varēs atsaldēt arī bez paskaidrojumiem bloķēto kontu, par kuru neeksistējošais klientu serviss neatbild? ;)

Janis Murnieks

Tas izskaidro, kāpēc kad mēģināju iepazīties ar Revolut webā nekas negāja .
Tad vēl neizdevās iemaksāt to starta kapitālu ( kautko pamatbanka sāka lamāties par autorizāciju utt ) un atmetu ar roku tai klaberjaktei .
Ja nav kazai piena, tad nav .

Valerijs Vasilonoks

Y

Last edited 1 month ago by Valerijs Vasilonoks
Diso

Forši, beidzot būs vēl viens variants.

Petja

nu ta beidzot, a to maksājot no telefona nav ērti, tikai online bankinga dēļ izmantoju vairāk n26, tagad varēšu normāli maksāt arī no revoluta

Kristaps Skutelis

Pagaidām gan Revolut tīmekļa versija ir ļoooooooti ierobežota un pa lielam tur var tikai apskatīt konta statusu, transakcijas un mazliet padarboties ap kartēm.

Petja

Ierobežoto funkcionalitāti var arī pieciest kādu brīdi, bet galvenais, ka Revoluts ir ceļā uz pilnvērtīgu online banku…
Ļoti ceru,ka Revoluts nepakļausies kārdinājumam ieviest/pacelt tarifus

Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: