Web Analytics
More
  Reklāma

  Videospēļu straumētājs Ninja radījis hudiju, kas ļauj klausīties mūziku ar uzliktām austiņām

  Jaunākie raksti

  Pasaulē plaši zināmais videospēļu straumētājs Ninja saviem faniem piedāvā iegādāties īpašus datorspēļu cienītāju džemperus, uz kuru kapucēm varēs uzlikt austiņas un caur to varēs ērti dzirdēt gan spēļu skaņas, gan klausīties mūziku.

  Speciālos džemperus ir iespējams iegādāties Team Ninja oficiālajā interneta veikalā, un tie principā jau ir izpārdoti. Bet lielākais izbrīns gan no faniem, gan citiem interesentiem ir tas, kā gan realitātē iespējams klausīties mūziku caur austiņām, kuras uzvilktas uz kapuces. Mājaslapā pieejamā informācija norāda, ka šajā kapucē ir iestrādāts speciāls materiāls, kurš spēj laist cauri skaņu ne to slāpējot, ne kādi ietekmējot, tomēr gandrīz ikvienam “geimerim” šāda pieeja realitātā liekas ļoti amizanta.

  Tas saisīts ar to, ka over-ear austiņas ir tieši domāts, lai tās liktu uzreiz uz ausīm un radītu vislabāko skaņas baudījumu, kā arī mīkstie spilventiņi jau nodrošina komfortu. Līdz ar to austiņas likt vēl virsū kapucei patiešām liekas neierasti. Kā jau minēju raksta sākumā, tad apskatot piedāvājumu mājaslapā, visi šie džemperi jau ir izpārdoti, tā kā fanu interese ir liela.

  AvotsGizmodo
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Rūdolfs Putniņš
  30.11.2020 11:13

  Šāds apģērba gabals jau parādījās ap 2014. gadu. Acoustically Transparent Hoodie | DudeIWantThat.com

  1334
  01.12.2020 21:29

  es arī klausos mūziku ar uzliktām austiņām

  Reklāma