Web Analytics
More
  Reklāma

  Logitech paziņo par pasaulē vieglāko bezvadu datorpeli e-sportam

  Jaunākie raksti

  Datoru aksesuāru ražotājs Logitech savai īpaši videospēļu profesionāļiem radītajai produktu līnijai ir pievienojis jaunu preci, kas tiek dēvēta par visvieglāko bezvadu datorpeli pasaulē – Pro X Superlight.

  Jaunā datorpele tikusi pilnībā pārstrādāta, un tagad tās svars ir nieka 65 grami, kas nozīmē, ka tā ir par 25% vieglāka par standarta Pro Wireless versiju. Tāpat tā ir aprīkota ar 2,4 Ghz Lightspeed bezvadu savienojumu, un ar vienu uzlādi spēs darboties līdz pat 70 stundām. Pro X Superlight peles pamats būs veidots no politetrafluoretilēna, kas nodrošina, ka tā gandrīz nelips pie virsmas, nodrošinot ļoti labu peles kustību un kontroli.

  Datorpele būs aprīkota ar Logitech G sērijas Hero sensoru, kuram ir 25600 DPI, kas ir pirmais submikronu sensors nozarē. Tas nozīmē, ka sensors ir spējīgs noteikt peles kustības ar ļoti augstu precizitāti. Pro X Superlight jau ir izmēģinājuši pasaules līmeņa e-sportisti, kuri snieguši pozitīvas atsauksmes par to.

  Logitech G Pro X Superlight cena būs 149 EUR. Šobrīd to ir iespējams pasūtīt iepriekšpārdošanā, bet pie klientiem tai būtu jānonāk no 3. decembra.

  AvotsGuru3D
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Mārtiņš
  24.11.2020 11:13

  Kad vienreiz Logitec beigs māžoties ar tiem bezvadu čipiem??? Logi mājas lapā redzami 11 komplekti ar čipu un 1 bluetooth …

  KKTK
  24.11.2020 12:16
  Reply to  Mārtiņš

  Komplekti… Bet bluetooth peles tak ir vesels lērums. Un papildus tieši spēlēm – G603 un G604.

  Mārtiņš
  24.11.2020 12:24
  Reply to  KKTK

  Lai vai cik lieli un citādi ērti portatīvie mēdz būt, ja pieslēdz vairākus monitorus, tad prasās peles un klaviatūras komplekts!

  Reklāma