More
  Reklāma

  25. novembrī tiešsaistē norisināsies “DevOps Unicorns” konference

  Jaunākie raksti

  25. novembrī no plkst. 14.00 līdz 21.00 norisināsies DevOps metodēm un rīkiem veltīta konference “DevOps Unicorns”, kas, pateicoties tiešsaistes formātam, pulcēs krietnu pulku DevOps entuziastu no dažādām pasaules valstīm.

  DevOps jeb izstrāddarbināšana ir kultūra un filozofija. Tās mērķis ir apvienot programmatūras izstrādātājus (Dev jeb “developers”, no angļu valodas) ar programmatūras darbinātājiem, sistēmu administratoriem (Ops). Visā pasaulē un arī Latvijā šo pieeju izmanto daudzi informāciju tehnoloģiju uzņēmumi.

  Šis būs jau ceturtais gads, kopš Latvijā tiek organizēta uz DevOps tēmām fokusēta konference. Atšķirībā no citiem gadiem, šogad konferencē tiks iekļauti arī pieredzes stāsti saistībā ar pielāgošanos DevOps kultūrai un prasmju apgūšanu no nulles tieši DevOps jomā. Konferences laikā notiks arī paneļdiskusija, kurā apspriedīs tēmu “How to Turn Your Horse Into a Unicorn”.

  Konference šogad ir pilnībā bez maksas, un tā norisināsies virtuālajā platformā Hopin. Vairāk par konferences programmmu, lektoriem un saturu ir iespējams uzzināt “DevOps Unicorns” mājaslapā.

  “DevOps Unicorns” rīko lielākā un aktīvākā informācijas tehnoloģiju kopiena Latvijā – „DevClub.lv”, kas organizē arī tādas konferences kā „RigaDevDays”, „FrontCon”, „PaymentConf”.

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma