Reklāma

Microsoft Edge tīmekļa pārlūks sāk piedāvāt iepirkšanās kuponus

Jaunākie raksti

“Adidas” jaunās austiņas varēs uzlādēt ar saules gaismu

Sporta apģērbu zīmols "Adidas" ir labi pazīstams tehnoloģiju pasaulē, jo jau iepriekš padižojies gan ar bezvadu austiņām, gan inovatīviem...

Mozilla pētījumā 18 no 25 veselības lietotnēm atzītas par nedrošām

Un nedrošas vēl ir maigi sacīts... Mozilla veiktā pētījumā atklāts, ka ļoti liels skaits veselības un reproduktīvās veselības lietotnes nopludina...

Jaunie AMD Ryzen 7000 procesori oficiāli gaidāmi jau augusta beigās

AMD beidzot oficiāli nospraudis Ryzen 7000 procesoru izziņošanu 29. augustā, kas ir ātrāka par baumoto AMD Ryzen 7000 procesoru...

Apple iPhone Photos lietotne ļauj atpazīt augus un ziedus

Savus viedtālruņus mēs varam izmantot mūsu ikdienā dažādos veidos, ne tikai skatoties sociālos tīklus. Piemēram, Apple iPhone piedāvā iespēju...

Pixel telefoniem oficiāli pieejama Android 13 versija

Varbūt nedaudz noklusēti, bet no 15. augusta Google Pixel viedtālruņiem pieejama jaunākā Android 13 operētājsistēmas versija, bet citu zīmolu...

Microsoft kādu laiku nebija spēris nevienu dumju vai kaitniecīgu soli, bet te nu tas ir – Microsoft Edge tīmekļa pārlūks pēc pēdējā atjauninājuma saņemšanas sācis darboties kā tirdzniecības ellesmašīna, piedāvājot tiešsaistes tirdzniecības kuponus. Edge tīmekļa pārlūks darbojas tāpat kā citi pārlūki, kam uzstādīts šāda tipa iepirkšanās spraudnis – pārlūks meklē labākos piedāvājumus, salīdzina cenas dažādos tiešsaistes veikalos un parāda iespējamos atlaižu kuponus.

Varbūt daudziem šāda pieeja patiks, bet jāņem vērā, ka Microsoft no šāda rīka iekļaušanas Edge pārlūkā arī pelna, tāpēc, visticamāk, dažādi piedāvājumi kaut ko nopirkt tiks no Edge pārlūka saņemti uzmācīgāk.

Sākotnēji jaunās Edge tīmekļa pārlūka iespējas būs aktivizētas tikai ASV, kur jau šobrīd darbojas līdzīgi iepirkšanās un cenu salīdzināšanas servisi, piemēram, Honey un Capital One Shopping.

Par laimi šis nav vienīgais Edge tīmekļa pārlūka jaunums. Turpmāk Edge dos iespēju PDF dokumentiem pievienot teksta piezīmes un izcelt tekstu. Sagaidāms, ka līdz gada beigām Edge tīmekļa pārlūkam tiks pievienota iebūvēta iespēja uztaisīt visas tīmekļa lapas ekrānkopiju, nevis tikai ekrānā redzamās daļas ekrānkopiju.

Microsoft iebūvēs arī tīmekļa adrešu saīsināšanas rīku, kas pratīs sadarboties ar Word un Outlook – Edge pārlūkā nokopētā adrese Word un Outlook tiks uzreiz pārtaisīta par īsu, vienkārši iegaumējamu saiti. Šis noderēs sliņķiem, kuri nevēlas izmantot bit.ly vai mūsu pašmāju ej.uz.

12 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
12 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow
20.11.2020 13:04

Nelietoju šo “brīnumu”, tāpēc nebiju ievērojis. Taču tendence ar reklāmām nepārsteidz. Interesanti, kura būs pēdējā pārlūkprogramma bez reklāmām.

Kursors.lv
20.11.2020 13:19
Reply to  Krotow

Es gan lietoju Edge un principā tas man šobrīd patīk vislabāk par visiem Chrome un Firefox. Beidzot labi darbojas sinhronizācija ar citām ierīcēm un tā kā pa lielam ir tas pats Chrome, tad arī nav problēmu ar lapu attēlojumu. Tik cik, nav smags klucis kā Chrome.

1134
20.11.2020 15:34
Reply to  Artis Ābols

Varbūt tas bija pre-chromium Edge… vismaz tagad paroles un takas smuki importējas.

Krotow
20.11.2020 13:43

Chrome paroļu/adresu sinhronizācija un paplašinājumi Edge nedarbojas un neeksistē. Vēl tas ka lielākoties strādāju ne ar Windows, tāpēc man Edge bijis nebijis.

Kursors.lv
20.11.2020 16:49
Reply to  Krotow

Edge paroļu un adrešu sinhronizācija eksistē un darbojas starp visām ierīcēm, kurās šo pārlūku izmantoju. No citām platformām Edge vēl tikai uz Mac datoriem lietoju. Bet bija laikam versija Linux’iem kaut kuriem, bet tos neesmu testējis.

21.11.2020 18:18
Reply to  Krotow

Tā, kura paliks opensource, lai tu varētu šo funkciju pats izņemt.

Stalkeris
20.11.2020 14:30

par iebūvēto “automātisko saīsināšanas” rīku – vai tas ļaus no edge nokopēto saiti iekopēt outlook un word hipersaites formatējumā, vai jebkuru saites kopēšanu saglabās atsevišķi uz saviem serveriem lai to vēlāk varētu “atrisināt”?

Rajah
20.11.2020 18:40

Edge tīri labi der Chrome lejupielādēšanai

Krotow
20.11.2020 18:48
Reply to  Rajah

Līdz šim tieši tā arī tiek izmantota. Kā IE pirms tam.

1134
20.11.2020 18:57
Reply to  Krotow

eitanu, Edge tagad tas pats Chrome vien ir

Kursors.lv
20.11.2020 19:00
Reply to  1134

Tieši tā!

Reklāma