web analytics

Microsoft Edge tīmekļa pārlūks sāk piedāvāt iepirkšanās kuponus

Jaunākie raksti

Visi pilnībā elektriskie Volvo modeļi būs pieejami tikai tiešsaistē

Volvo Cars pašlaik fundamentāli mainās jautājumā, kā un kur apmierināt savu klientu vajadzības, un pārveidos tradicionālo pārdošanas modeli, pārejot...

Volvo Cars auto kļūs pilnībā elektriski līdz 2030. gadam

Uzņēmums Volvo Cars ir apņēmies kļūt par līderi ātri augošajā premium klases elektrisko automašīnu tirgū un plāno kļūt par...

Citadeles bezkontakta maksājumu gredzena izmēģinājums

Citadele 2017. gada rudenī pirmā Baltijā saviem klientiem sāka piedāvāt bezkontakta maksājumus ar viedtālruni. Tas toreiz bija liels notikums,...

Sekojot Eiropas noteiktajiem likumiem, Apple mājaslapā ir pieejams ierīču labošanas novērtējums

Pagājušā gada novembrī parādījās informācija par to, ka Eiropā tirgotajiem produktiem būs speciāli jānorāda tas, cik ierīci ir viegli...

LastPass Android lietotne pusslepeni vāc tavus datus

Tīmekļa drošības pētnieki no Exodus (Vācija) paziņojuši, ka LastPass Android lietotne vācot lietotāja datus, turklāt šie dati tiek nodoti...

Microsoft kādu laiku nebija spēris nevienu dumju vai kaitniecīgu soli, bet te nu tas ir – Microsoft Edge tīmekļa pārlūks pēc pēdējā atjauninājuma saņemšanas sācis darboties kā tirdzniecības ellesmašīna, piedāvājot tiešsaistes tirdzniecības kuponus. Edge tīmekļa pārlūks darbojas tāpat kā citi pārlūki, kam uzstādīts šāda tipa iepirkšanās spraudnis – pārlūks meklē labākos piedāvājumus, salīdzina cenas dažādos tiešsaistes veikalos un parāda iespējamos atlaižu kuponus.

Varbūt daudziem šāda pieeja patiks, bet jāņem vērā, ka Microsoft no šāda rīka iekļaušanas Edge pārlūkā arī pelna, tāpēc, visticamāk, dažādi piedāvājumi kaut ko nopirkt tiks no Edge pārlūka saņemti uzmācīgāk.

Sākotnēji jaunās Edge tīmekļa pārlūka iespējas būs aktivizētas tikai ASV, kur jau šobrīd darbojas līdzīgi iepirkšanās un cenu salīdzināšanas servisi, piemēram, Honey un Capital One Shopping.

Par laimi šis nav vienīgais Edge tīmekļa pārlūka jaunums. Turpmāk Edge dos iespēju PDF dokumentiem pievienot teksta piezīmes un izcelt tekstu. Sagaidāms, ka līdz gada beigām Edge tīmekļa pārlūkam tiks pievienota iebūvēta iespēja uztaisīt visas tīmekļa lapas ekrānkopiju, nevis tikai ekrānā redzamās daļas ekrānkopiju.

Microsoft iebūvēs arī tīmekļa adrešu saīsināšanas rīku, kas pratīs sadarboties ar Word un Outlook – Edge pārlūkā nokopētā adrese Word un Outlook tiks uzreiz pārtaisīta par īsu, vienkārši iegaumējamu saiti. Šis noderēs sliņķiem, kuri nevēlas izmantot bit.ly vai mūsu pašmāju ej.uz.

12 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
12 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Nelietoju šo “brīnumu”, tāpēc nebiju ievērojis. Taču tendence ar reklāmām nepārsteidz. Interesanti, kura būs pēdējā pārlūkprogramma bez reklāmām.

Kristaps Skutelis

Es gan lietoju Edge un principā tas man šobrīd patīk vislabāk par visiem Chrome un Firefox. Beidzot labi darbojas sinhronizācija ar citām ierīcēm un tā kā pa lielam ir tas pats Chrome, tad arī nav problēmu ar lapu attēlojumu. Tik cik, nav smags klucis kā Chrome.

1134

Varbūt tas bija pre-chromium Edge… vismaz tagad paroles un takas smuki importējas.

Krotow

Chrome paroļu/adresu sinhronizācija un paplašinājumi Edge nedarbojas un neeksistē. Vēl tas ka lielākoties strādāju ne ar Windows, tāpēc man Edge bijis nebijis.

Kristaps Skutelis

Edge paroļu un adrešu sinhronizācija eksistē un darbojas starp visām ierīcēm, kurās šo pārlūku izmantoju. No citām platformām Edge vēl tikai uz Mac datoriem lietoju. Bet bija laikam versija Linux’iem kaut kuriem, bet tos neesmu testējis.

Kavacky

Tā, kura paliks opensource, lai tu varētu šo funkciju pats izņemt.

Stalkeris

par iebūvēto “automātisko saīsināšanas” rīku – vai tas ļaus no edge nokopēto saiti iekopēt outlook un word hipersaites formatējumā, vai jebkuru saites kopēšanu saglabās atsevišķi uz saviem serveriem lai to vēlāk varētu “atrisināt”?

Rajah

Edge tīri labi der Chrome lejupielādēšanai

Krotow

Līdz šim tieši tā arī tiek izmantota. Kā IE pirms tam.

1134

eitanu, Edge tagad tas pats Chrome vien ir

Kristaps Skutelis

Tieši tā!

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: