Mikroblogošanas vietne “Twitter” nupat nākusi klajā ar pāris jaunām iespējām lietotājiem, ieviešot svaigas vēsmas līdzšinējā vietnes komunikācijā. Viena no tām ir Instagram tipa storijiem jeb īsajiem stāstiem līdzīgā funkcija “Fleets”. Twitter arī atklājis plānus drīzumā sākt ieviest jaunu audio funkciju “Spaces”, kas domāta privātākām sarunām starp vairākiem lietotājiem.

Reklāma

Runājot par “Fleets” – šī iespēja jau martā tika palaista atsevišķās valstīs, taču kopš 17. novembra pieejama ikvienam Twitter lietotājam. Man gan izskatās, ka Latvijā šo funkciju vēl izmantot nevar. “Fleets” galvenā būtība līdzīgi kā Instagram storiji – ļaut lietotājiem ievietot īslaicīgu, izskatās, 24h aktīvu saturu savos profilos. Identiski kā tas ir Instagram, arī Twitter lietotāju radītie storiji parādīsies lietotnes augšdaļā.

Vienlaikus ienākušas ziņas arī par funkciju “Space”, kas lietotājam ļaus pievienoties virtuālajās telpās un piedalīties reāllaika audio sarunās ar citiem lietotājiem. Šobrīd gan Twitter “Space” ieviešanā ir diezgan piesardzīgs, jo vēl tikai mācās moderēt audio sarunas. Tomēr sagaidāms, ka šī funkcija pie atsevišķiem lietotājiem varētu nonākt jau šī gada beigās.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

“Man gan izskatās, ka Latvijā šo funkciju vēl izmantot nevar.”
Un es domāju, ka man telefonam vai pašai aplikācijai kaut kāda vaina! 😂 Izrādās, acīmredzot nevienam Latvijā šī funkcija vēl nedarbojas.

Šodien parādījās!!!

1134

fū, var uzelpot. es te, gaidot storijus, jau sāku meklēt valokardīnu.