Essential Phone komanda ir atkal apvienojusies, lai piedāvātu drošu Android viedtālruni, bet nevajag gaidīt Essential Phone 2 (PH-2), jo šoreiz komandu nevada bijušais Google augsta ranga vadītājs Endijs Rubins (Andy Rubin).

Jaunie viedtālruņu gaidāmi ar OSOM zīmolu, kas vismaz man izskatās kā stilizēts angļu valodas vārds “awesome”, kas savukārt latviski nozīmē “satriecošs, iespaidīgs”. Uzņēmums gan pats saka, ka OSOM ir saīsinājums no “Out of Sight, Out of Mind”.

Reklāma

OSOM viedtālruņu ideju uz priekšu bīda Džeisons Kīts (Jason Keats), viņš ir bijušais Essential izpētes un attīstības nodaļas vadītājs. Tiek uzsvērts, ka norit darbs pie privātumu sargājošas viedierīces izveides.

OSOM šobrīd nav nekas vairāk stāstāms vai parādāms, bet droši vien no uzņēmuma varam gaidīt viedtālruni, kas visu laiku izmanto VPN servisu, kā arī varbūt tiks izmantots kāds drošs balss saziņas protokols.

Man ir jāatzīstas, ka pats sev gandrīz nopirku Essential Phone PH-1, kad jau bija runas par Essential problēmām. Tobrīd Essential Phone PH-1 vairs nebija pats svaigākais procesors, kā arī novecot sāka kameras un citas komponentes. Šobrīd gan vairs neatminos, kāpēc tieši neiegādājos Essential Phone PH-1, jo tas Eiropas Amazon veikalos maksāja ap 250 eiro. Vismaz man ir tādas gaistošas atmiņas par viedtālruņa cenu. Essential Phone PH-1 vēl kādu laiku piedāvāja arī Android atjauninājumus, tātad pirkums nebūtu bijis ļoti muļķīgs.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
1134

Kam tad piederēja VPN serviss?