Tīmeklī parādījusies informācija, ka Samsung viedtālruņiem pēc pēdējā drošības atjauninājuma saņemšanas ir parādījušās problēmas ar ātru bezvadu uzlādi. Ja iepriekš ātrie bezvadu lādētāji darbojās nevainojami, tad šobrīd tie paši lādētāji vairs nespēj veikt ātru uzlādi.

Tiek apgalvots, ka problēmas ar ātru bezvadu uzlādi ir šī gada Galaxy S20 un Note20 viedtālruņu sērijām, kas saņēmušas septembra un oktobra drošības ielāpus. Vairāki lietotāji pat ziņo, ka Galaxy S20 un Note20 viedtālruņi nespējot nemaz uzsākt bezvadu uzlādi.

Reklāma

Problēmu ziņojumi par Galaxy S20 un Note20 viedtālruņu ātru bezvadu uzlādi ir dažādi, jo cilvēki lieto atšķirīgas uzlādes ierīces. Dažas ierīces vispār nelādē Galaxy S20 un Note20 viedtālruņus, dažas uzsāk un uzreiz pārtrauc lādēšanu, dažas piedāvā tikai ļoti lēnu 5W uzlādi.

Cerams, ka Samsung šo sakops visdrīzākajā laikā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
LAN

Nevar zināt kādi dzelži samsung flagmaņos ir iekšā (5g antenas, dažādi procesori dažādiem tirgiem utt), tad vēl reklāmas no Peel lietotnes un tagad vēl šis.
Cilvēki kas samaksā 1k+ Eur par flagmani var būt priecīgi! 👍

1039

Nez vai tie, kas pērk trubu par 1k+, interesējas par proci un antenas revīziju. Ja tik ļoti iedziļinās, tad beigās nopērk pa 400, kas neko daudz neatšķirās, tikai nav “truba par 1k” efekta.

Lauris

Devil is in the details!

Niks

Labi kad es atbrīvojos tikko no s20 samsung un iemainiju pret iphone 12 😂

Krotow

Un kuru tas interesē? Apakšveļu arī žāvē izkarinātu balkonā, kur visi to redz?

Aigars Axx

Labi “kad” atbrīvojos… :-)