OnePlus ir apstiprinājis, ka OnePlus zīmola relatīvi lētie Nord N10 un Nord N100 viedtālruņi saņems tikai vienu Android atjauninājumu, turklāt tas būs Android 11 atjauninājums, kas jau šiem modeļiem pienāktos to iznākšanas laikā. Nord N10 un Nord N100 saņems tikai un vienīgi Android 11, pēcāk var gaidīt vēl drošības ielāpus divu gadu garumā, bet ne Android 12.

Vismaz man šķiet, ka šis izgājiens ir pamatīga cūcība pret klientiem, kuri nevēlas maksāt 900 un vairāk eiro par Pro modeļiem, bet ir dzirdējuši, ka OnePlus lieliski veicas ar atjauninājumiem. Protams, no otras puses ir jāiejūtas OnePlus ādā, jo nu jau uzņēmumam ir visai plašs viedtālruņu klāsts, tiem visiem jāsagatavo Android atjauninājumi.

Reklāma

Kā pozitīvo piemēru varētu minēt OnePlus 3 un OnePlus 3T viedtālruņus, kas sāka savu dzīvi ar Android 6 Marshmallow, tad saņēma Android 7 Nougat, Android 8 Oreo un pat Android 9 Pie. OnePlus 6 iznāca ar Android 8 Oreo, tika pie Android 9 Pie un šobrīd darbojas ar Android 10.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Tas brīdis, kad galvenie plusi kļūst par galvenajiem mīnusiem. :)

Labvēlis

Veiksmīgi atkratījos vaļa no sava OP7 Pro! Kā iznāca 8 modelis tā ar jauninājumiem palika ļoti slinki ar 3 mēnešu nobīdi drošības labojumos, un zonas problēmas vispar atteicās labot un ignorēja. Ar tiem lētučiem nekas labāks 100% nebūs, OP vadītājs arī notinies – noriets ir sācies.
Samsungs ir saņēmies, tas priecē, S10 rūpīgi uztur un dod jaunas funkcijas, ļoti cienījami. Es OP7 vietā nopirku iPhoneSE2. Varens aparāts un lietoju laimīgs.

Sergejs

Tikai pediņš var pāriet no OP7 uz iPhone