web analytics

Dziesmas “Despacito” klips vairs nav visu laiku skatītākais YouTube video

Jaunākie raksti

Facebook piedāvā lietotni BARS, kura ikvienam ļauj būt par reperi

Mūsdienu lietotņu pielietojumam nav robežu, jo Facebook testa režīmā ir palaidusi lietotni BARS, kura ikvienam uz brīdi ļauj izmēģināt...

“Twitter” nāk klajā ar “Super Followers” funkciju, kas ļaus gūt ienākumus no sekotājiem

"Twitter" ir izziņojis divas jaunas funkcijas, kuras kaut kad varētu papildināt vietnes satura sniegtās iespējas. Pirmā no tām ir...

“Ford Mustang Mach-E” sevi lieliski apliecina uz Vācijas autobāņiem

Elektroauto ekspluatācijā pagaidām ir divas ļoti nopietnas problēmas, kas ievērojami ierobežo šo mašīnu lietošanas ērtumu - liels ātrums un,...

Atlikto testu dēļ “Virgin Galactic” kosmosa tūrismu varētu uzsākt vien 2022. gada sākumā

Izskatās, ka kosmosa kompānijai "Virgin Galactic" ar gatavošanos kosmosa tūrisma uzsākšanai pagalam neveicas. Jau decembrī, kad motora aizdedzes kļūmes...

“Coinbase” stūrē publiskas kompānijas virzienā

Kriptovalūtu tirdzniecības uzņēmums "Coinbase" nolēmis kļūt par publisku kompāniju. Uzņēmums ceturtdien, 25. februārī, ASV Vērtspapīru un biržu komisijā iesniedza...Pirms vairāk nekā trim gadiem Luisa Fonsi un Daddy Yankee dziesma “Despacito” kļuva par visu laiku skatītāko YouTube videoklipu – tas līdz šim savācis 7.04 miljardus skatījumu. Tomēr nu kāds pavisam, pavisam citādāka žanra video pārtraucis slavenās dziesmas triumfa gājienu YouTube. Bērniem domātais videoklips “Baby Shark” nu iekarojis YouTube virsotni ar 7.043 miljardiem skatījumu.

“Baby Shark” ir videoklips, kas bērnu vidū kļuvis patiešām ārkārtīgi iecienīts, dziesmai ir lipīgs meldiņš, kamēr pieaugušos tā jau paspējusi, maigi izsakoties, riktīgi nokaitināt.  Izskatās, ka šis video visai īsā laikā ticis pie šī rekorda. Zināms, ka pērnā gada aprīlī tas bija savācis 2.5 miljardus skatījumu. Vienlaikus izskatās, ka pie 7.043 miljardu skatījumu atzīmes “Baby Shark” visdrīzāk neapstāsies.

Grafikā zemāk redzams “Baby Shark” videoklipa skatījumu pieaugums, un tas ir acīmredzami straujāks salīdzinājumā ar lielākajiem mūzikas hitu video.

Avots: Wikipedia

AvotsVerge

11 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Jānis

Pirmā vieta pateicoties vecākiem, kuri saviem maziem bērniem iesmērē telefonu sejā, lai tik nebļauj, skatās youtube’u un liek mieru.

Normunds

Ja bērnam nepatīk, viņš neskatās un meklē ko citu, piemēram, Despacito :D

Aigi

nevien neko neiesmērē, bet jāatzīst, ka tas video reāli pievelk bērnus.

Lauris

Kur ir avots par to ausu tārpu? Dziesmas vārdos neko tādu nesaklausu.

Lauris

Autors ir pazudis tulkojumā. Ar ausu tārpu šajā gadījumā domāts, ka pieaugušajiem šī dziesma ir kārtīgi piegriezusies, kamēr bērniem patīk. Bet no autora raksta par ausu tārpu var saprast burtiski.

digitalk

earworm — a catchy song or tune that runs continually through a person’s mind.

latviski “lipīga dziesmiņa/meldiņš”.

reiny

Interesanti, kādu nospiedumu uz ekosistēmu atstāj, tas, ka šo dziesmu lejupielādē uz skatās 7 miljardus reizes?

REALAIS

7 miljardu reižu ir tikai Youtube algoritms. Reālās reizes ir vēl vairāk.

Krotow

Esmu pārliecināts ka pēdējā laikā “ausu tārpam” skatījumi aug dēl ziņkārīgajiem, kuri izlasa šādu ziņu un tad brien to brīnumu skatīties.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: