Reklāma

LG gatavojot sarullējamu viedtālruņa ekrānu nākamā gada martam

Jaunākie raksti

Motorola viedtālrunis varētu būt pirmais, kas būs aprīkots ar 200MP izškirtspējas kameru

Septembra sākumā Samsung izziņoja pirmo 200MP izšķirtspējas viedtālruņu kameru ISOCELL HP1. Ir parādījusies informācija, ka tieši Motorola radīts viedtālrunis...

Mazda: Elektroauto un sintētiskajām degvielām ir vieta nākotnē

Mazda Eiropas pētījumu un izpētes nodaļas direktors Kristiāns Šulce norādījis, ka ka sintētiskajām jeb e-degvielām nākotnē ir vieta līdzās...

Indijas valdība gatavojas aizliegt privātās kriptovalūtas un ieviest savu digitālo valūtu

Šķiet, ka Indija vēlas sekot Ķīnas piemēram un arī aizliegt kriptovalūtas. Taču ar dažiem izņēmumiem. Piemēram, Indija apsver ļaut...

Vācijas jaunā valdība vēlas līdz 2030. gadam pārtraukt ogļu izmantošanu

Pirms pāris dienām tika panākta vienošanās par Vācijas jauno valdību, un, šķiet, ka pie vadības grožiem atradīsies cilvēki, kuri...

Apple iPad 10.2 (2021) planšetdatora apskats

Šī gada rudens mums atkal atnesa jau diezgan pierastus jaunumus no Apple, un 14. septembrī, reizē ar jaunāko iPhone...

Par baumām uzskatām informācija norāda uz LG plāniem jau nākamā gada pavasarī pievienoties lokano ekrānu viedtālruņu ražotājiem. Šobrīd LG apcirkņos ir tikai divu kopā sliktu ekrānu viedtālruņu modeļi, kā arī visai sens solījums izveidot sarullējamu televizoru.

Gaidāmais LG viedtālrunis arī varētu būt ar sarullējamu vai daļēji sarullējamu ekrānu, kas pazustu viedtālruņa korpusā, kad lietotājs to neizmanto. Cik noprotams, LG lokanu ekrānu veidos tā, ka tas aprullējas pa viedtālruņa aizmugures daļu, tādējādi lokano ekrānu vismazāk varētu ietekmēt laušana, kā tas ir Samsung lokano ekrānu modeļos. Bet šāda slidināšana varētu ekrānu skrāpēt, jo nedzīvojam ideāli tīrā pasaulē.

LG vēl pirms aptuveni mēneša LG Wing izziņošanas laikā arī parādīja šo gaidāmo lokanā ekrāna viedtālruni, tātad kaut kas ražotājam ir jau padomā, un gluži par nepamatotām baumām lokanā ekrāna modelis nav uzskatāms.

No LG tiek nākamā gada pašā sākumā gaidīts arī flagmanis ar Snapdragon 875. Šo viedtālruni LG, visticamāk, izziņos 1. decembrī.

Reklāma

1 komentārs

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Manās acīs tāds pēdējais konkurētspējīgais viedtālrunis no LG bija G4. Jā, arī tam bija kaudze problēmu, bet šams bija +- vienā līmenī ar S6 un tajā pašā laikā lētāks un arī acīm, taustei tīkamāks.
Pēc tam, manuprāt, viņi vienkārši netika līdzi pārējiem. Mēģināja kaut ko radikāli jaunu, bet laikam tas nav tas, ko tauta vēlas.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: