Lai nenonāktu tajā pašā lomā kā Nvidia, kad tiek izķertas visas jaunās videokartes, kas pēcāk tiek pārdotas par milzu uzcenojumu, AMD jau izziņojis pārdevējiem savu vēlmi – jānodrošina katram pircējam iespēju iegādāties tikai vienu videokarti.

Protams, AMD nevar uzspiest nekādas prasības mazumtirgotājiem, bet vēl arvien ražotājs stingri iesaka tā rīkoties. Īpašs uzsvars tiek likts uz dažādu robotizētu iepirkšanās skriptu izķeršanu ar tā dēvētajiem captcha aizsardzības mehānismiem.

Reklāma

Pēdējā barjera videokaršu uzpircējiem būtu manuāla saņēmēja adrešu pārbaude, lai visas videokartes no veikala neaizceļotu uz vienu adresi, kaut arī pircēji ir dažādi. Tāpat AMD lūdz dot iespēju iegādāties savu videokarti privātpersonai, nevis pārdot tās kādam uzņēmumam.

Tikai 5. novembrī būs kas skaidrāk zināms par Radeon RX 6000 sērijas videokartēm. Nav pat zināms, kad tās varētu nonākt veikalos.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
0958

Bleķis, uzpircēji var izmantot daudz atšķirīgu adresu, daudzas kartes apmaksai utt. Nevajag izgudrot sociālismu ar kartiņām – vienīgais veids ir pieprasījumam atbilstoša cena. Lai tirgo izsolē – nevarēs izgrābt pa lēto, lai pēc tam pārdotu ar peļņu.

Toms no Dateks.lv

Par videokartēm uzzināsim mazliet ātrāk – 28. oktobrī, bet 5. novembrī gaidāmi Ryzen 5000 apskati un procesoru nonākšana veikalos. https://twitter.com/Radeon/status/1303726639013036033

Last edited 1 month ago by Toms no Dateks.lv
Krotow

Bomžu adresu fermas jau berzē rokas.

no name

amd ir pieķerušies klasikai – remember, remeber, fift november?
https://www.youtube.com/watch?v=LF1951pENdk

no name

iespējams būs kārtējais paper launch ar demonstrāciju rx5700 reiz divi bet varbūt kadreiz viņas iepeldēs mūsu ostā

no name

piektajā novembrī laikam demonstrēs inteļa beigas iekš geiminga

no name

sestajā novembrī šintels izziņošot koffin lake +++++
būšot 5.4Ghz kā ātrākais sunītis trekā ar rūpnīcas dzesi
fotožopā uzrādot jau augstāko rādītāju half-tread testā

Last edited 1 month ago by no name