Xiaomi un ātras uzlādes solījumi ir gandrīz viens veselums, jo jau iepriekš Xiaomi solīja sagādāt 100 W vada uzlādi. 100 W vada uzlāde tiek solīta vismaz kopš 2019. gada marta. Vēl šī gada vasarā tika ziņots, ka Xiaomi jau nodevis 100 W lādēšanas ierīces ražošanai, bet neviens viedtālrunis tā arī nav izziņots ar 100 W vada uzlādi. Te droši vien vajadzētu pieminēt, ka parasts ofisa klēpjdators barojas no 65 W.

Jaunākais Xiaomi nākotnes solījums ir 80 W bezvadu uzlāde. Šobrīd reti kurš viedtālruņu ražotājs pārkāpis 40 W robežu vada lādēšanai, OnePlus piedāvā 30 W bezvadu lādētāju, bet tam iekšā jau ir aktīvā dzesēšana. 80 W šajā kontekstā izklausās pēc vājprāta.

Reklāma

Akumulatoru no nulles līdz 50% šāds lādētājs spētu uzlādēt 8 līdz 10 minūtēs.

Pie šādām uzlādes jaudām noteikti būtu jāsāk skatīties uz lādētāja efektivitāti. Jau ar 10 W bezvadu lādētāju atšķirība starp patērēto elektrību ir 47% par sliktu bezvadu uzlādei. Protams, lādētāji ir dažādi, viedtālruņi ir dažādi, bet gandrīz 50% pieaugums enerģijas tēriņos ir grandiozs.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Ērtību mīļotāju ar naudu šai saulē pietiks, lai ātro lādētāju bizness aizietu svilpdams.

Dāvids

Mazliet vēl palika un varēsiet izmantot savu indukcijas plīti telefona uzlādei. (man 100w indukcijas plītij mazākais iestatījums)