Nopirkt dārgu telefonu nav liela māka, tāpēc šoreiz aplūkosim ap 600 eiro vērto Samsung Galaxy S20 FE, kas sola flagmaņa cienīgu sniegumu un nāk klajā tikai ar dažiem kompromisiem. Tīri tehniski tas nav daudz sliktāk aprīkots par citiem Samsung Galaxy S20 sērijas flagmaņiem un es uzskatu, ka tieši šādam bija jābūt “standarta” Galaxy S20. Ja pircējs grib papildus labumus, kā stikla korpuss vai ātrāka uzlāde, tam būtu jāmaksā papildus. Šajā apskatā pastāstīšu par maniem iespaidiem, kas radušies šo telefonu lietojot ikdienā pēdējās pāris nedēļas.

Reklāma

 

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
17 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Salvis

Heij, pupsik, izdari kko ar skaņu. Tā atbalss video padara diezgan amatierisku..

Oskars

Paldies, par apskatu. Man liels prieks, ka shaja video, bija piedomats par latviesu valodu. Neminwji daudz anglu vardus. Ta turpinat. Par telefonu, man labak patik kantaino sturu vizualais telefonu dizains. Ari soreiz es apsvertu varbut labak piemeram jau tada cenu kategorija iegadaties iepriekseja gada Note 10 Plus telefonu. Nebus 120Hz atsveidzes ekrana. Vismaz joprojam mani apmierina 60Hz. Gaidam nakamo apskatu.

Mahmuds

Ja par 630-650€ var dabūt Samsung Galaxy S20 (G980F), tad labāk izvēlos “pilno versiju”. FE cenai būtu jābūt ap 500€.

S20 FE

Noskatījos apskatu. Kā jau esošs šī telefona lietotājs, daudz domu sakrita ar Tavām. Man vienīgi pietrūka, ka nepievērsi uzmanību vairākām lietām: 1) ko ar to telefonu var izdarīt? 2) kādas ir papildu iespējas – kaut vai ar Galaxy Wearable (kaut gan tas nav jaunums, bet tomēr vērts pieminēt). Patīk man savienojamība ar Fit2 pulksteni, bezvadu austiņām utt. 3) sānu izcilnis no labās puses – veidot biežāk lietoto aplikāciju vai lietotņu saīsenes 4) pašu Samsung izstrādāto produktu lietotņu papildinājumus un to lietošanas iespējas 5) kā potenciālajam lietotājam pastāstīt, ka ir iespējams ar aizvērtu telefonu uzlikt skaņas klusumu, ieslēgt gaismu un citas… Read more »

S20 FE

Vēl varētu piebilst – lai vieglāk cilvēkiem salīdzināt S20 FE ar S20 un Note sērijām, kā arī M un A klases telefoniem – ar ko atšķiras. Tas varētu dot ieskatu, kāda starpība starp šiem telefoniem ir. Teiksim S20 FE ir pārāks par A71, bet ir lietas, kur ir kaut kāda līdzība, bet tomēr ir atšķirības. Un te nu būtu bijis forši, ja to varētu pateikt – ja budžets tāds – tad jūs iegūstat to un to, bet ja gribam ko labāku – lūk, šis būtu telefons, ko par šo cenu iegūtu vairāk.

vUps

Iespējams nekāds jaunums, bet ko pats iedomājos lietojot s20 (droši vien būtu iedomājies ātrāk, bet īsti nebija nācies lieto telefonu ar pirkstu nospieduma sensoru, s8 neskaitās, tās bij mocības.. 😅)
Tātad, piereģistrējam vienu pirkstu vairāksas reizes un atbloķēšana jau kļūst ātrāka un retāk gadās, ka nevar atbloķēt. Vismaz kaut kā tā liekas, ka tā ir. 🤷‍♂️

Krotow

Samsung pirkstu nospiedumu lasītājs izteikti reaģē uz ādas mitrumu. Ziemā, kad aukstumā un apkurinātās telpās pirkstiem āda izžūst, šis lasītājs bezdievīgi gļuko. Mēģināti S8, S9+ un S10 – visiem tas pats.

Artis

Es arī iegādājos šo tālruni biju diezgan nepatīkami pārsteigts, ka tas visu laiku ir silts – pat ikdienas darbības procesora temperatūru tur ap 37-38 grādi. Liekas dīvaini, ka uz kaut kādām spēlītēm temperatūra pat īpaši nekāpj, bet tā būtiski kāpj, kad notiek kaut kādas sinhronizācijas, instalācijas u.tml un pie arī telefona ieslēgšanas, kad procesora temperatūra mierīgi uzkāpj līdz 46-47 grādi. Vai kaut ko līdzīgu novērojāt arī apskatītajam tālrunim?

Linda

Sveiki!Vai Jūs lūdzu nepateiktu, kuram no telefoniem, tas ir, Samsung Galaxy S20 FE vai Samsung Galaxy S20+ ir labāka kamera?

Linda

Jautāju tāpēc, ka sakarā ar melno piektdienu Samsung Galaxy S20+ cena ir apmēram tāda pati kā Samsung Galaxy S20 FE, tādēļ nevaru izlemt, kurš būtu labāks.Neesmu nekāds spečuks, varbūt muļķīgi izklausās, man pa lielam ir svarīgi, lai es varu piezvanīt un lai ir kvalitatīvas bildes. Ja, vispār šādus jautājumus šeit var uzdot, varbūt jūs man variet ieteikt, kurš būtu labāks, ja abi ir pieejami apmērām vienādās cenās?

Linda

Paldies par informāciju :)