Huawei ar Twitter palīdzību paziņojis, ka Mate 40 sērijas viedierīces tiks izziņotas jau 22. oktobrī. Tiek uzskatīts, ka Mate 40 sērija varētu būt pēdējie viedtālruņi, kas saņems Kirin procesorus, pēc tam Huawei nāksies meklēt citus viedierīču procesorus, jo ASV sankcijas liedz turpināt Kirin izstrādi.

Pagaidām nav zināms, kad Mate 40 sērijas viedierīces varētu nonākt veikalos. Nav arī īsti zināma Mate 40 sērijas tehniskā specifikācija un cenas. Turklāt par Mate 40 sērijas viedierīcēm šogad baumu apjoms ir niecīgs, lai neteiktu – nekāds.

Mate 40 sērijā, visticamāk, varam gaidīt Mate 40 un Mate 40 Pro modeļus. Tiek gaidīts, ka tie būs attiecīgi 6.5 un 6.7 collu viedtālruņi. Baumas arī norāda uz visai augstām Mate 40 sērijas viedierīču cenām – dārgākais modelis varētu sasniegt 1200 līdz 1300 eiro.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
12 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Baumo arī, ka neviens nepirks! :)

1214

kāpēc lai pirktu?

Janis Murnieks

Kāpēc , lai nepirktu ?

Skābene

Tāpēc, ka izmantošanas iespējas stipri limitētas!
Piemēram, Smart ID, Banku aplikācijas, Google servisi, un visi citi ierasti ikdienas labumi, bez kuriem komfortabla dzīve nav iedomājama.

Janis Murnieks

pats savām acīm redzēju uz “negooglizēta” Huawei SmartID aplikāciju . Tiesa nezinu , cik pareizi tā darbojās ..

Janis Murnieks

protams tas nav nekas foršs un patīkams . bet “vismaz pāri reizes mēnesī” takš arī nedaudz pārspīlēts . šķiet tik bieži šams neapdeitojas .

1214

ir divu veidu pircēji – vieni pērk iespēju izmantot ērtības, ko dod softs+truba, citi pērk papagaiļus un otrajiem nav īsti svarīgi, ko var un ko nevar darīt ar telefonu. Galvenais ir palaist putnu mērītāju un saprast, ka to ir gana daudz)

Janis Murnieks

Ja būtu no kā izvēlēties tad būtu jauki .
Jebšu vienam ražotājam ar softu vēl ir kur augt ( neskatoties , ka ir visi google servisi ) citam tas softs+truba vs cena ir galīgi neadekvāts …

Skābene

Kāpēc lai kāds pirktu jauno Huawei par 1300 euro, ja tam ar softu viss ir bēdīgi? Ja vēl būtu tas pats, kas Apple vai Samsung pieejams, bet visādi citādi pat Xiaomi Mi 10 Ultra izskatās pievilcīgāks piedāvājums.

Krotow

Pirks pašu Ķīnā, kur Google servisiem pieeja liegta jau sen. Un cerēs uz vispasaules apvērsumu, kur Ķīnas komunistu partija ar Pūku priekšgalā noteiks visu, kas jādara un un kam un cikos jābučo pēcpuse.

ono

izskatās huawei ir iesprudis vistas olas stadijā un mēģina sagaidīt pastaro dienu kad viss bez darba, tlinovativas reģionālās ilgtspejas viss notiks.