More
  Reklāma

  Francūži vēršas pret Nintendo par apzinātu Joy Con pulšu novecošanu

  Jaunākie raksti

  Spēļu konsoles Nintendo Switch sānu vadības pultis Joy Con jau ilgāku laiku saņem kritiku par to darbību un kvalitāti, un tagad uzņēmums saņēmis vēl vienu sūdzību no Francijas patērētāju organizācijas par apzinātu produkta novecošanu.

  Ar šādu terminu tiek apzīmēta situācija, kad daudzi tehnoloģiju uzņēmumi speciāli veido ierīces, kuru darbības laiks ir ļoti īss, liekot patērētājam tās ļoti regulāri nomainīt un, protams, šķirties no naudas. Francijas organizācija Que Choisir norāda uz diviem galvenajiem defektiem, no kuriem viens ir Joy Con pulšu elektrisko ķēžu nolietošanās, kā arī to nenoslēgtība, kas veicina iekšēju putekļu nosēšanos uz detaļām.

  Šādas darbības veicina to, ka lietotājs nevarēs ilgi spēlēt un izmantot Nintendo Switch, spiežot viņam īsā laikā iegādāties jaunu ierīci vai šīs pultis, kas ir uzskatāms par apzinātu soli no kompānijas. Jau iepriekš jūnijā uzņēmuma Nintendo izpilddirektors atvainojās par ilgstošajām problēmām ar Joy Con pultīm un ir atzinis, ka nepieciešams veikt ražošanas uzlabojumus. Taču izskatās, ka problēma joprojām ir aktuāla un patērētāji ir gatavi cīnīties par savām tiesībām. Tieši Eiropas tirgus šobrīd ir otrs ejošākais Nintendo produktiem uzreiz aiz ASV.

  AvotsKitguru

  12 komentāri

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  12 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  devnull
  29.09.2020 12:36

  Laba ziņa! Sen jau vajadzēja!

  1228
  29.09.2020 12:45

  con (noun) – an instance of deceiving or tricking someone.

  digitalk
  29.09.2020 14:57

  “kas ir uzskatāms par apzinātu soli no kompānijas”

  meli, nav gan uzskatāms, tā tikai apgalvo sūdzībkaļi no Francijas.

  devnull
  29.09.2020 15:11
  Reply to  digitalk

  nav nekādi meli ;) 65% fail ir tas par ko liecina un tiesa izlems ir meli vai nē.

  digitalk
  29.09.2020 15:25
  Reply to  devnull

  ir, ir meli. izlasi oriģinālrakstu, kurā teikts, ka “apsūdzība apgalvo”, nevis, kā te iztulkots — “tas uzskatāms”. brāķa procents neliecina par ļaunprātīgu lietotāja krāpšanu, konstruktīvs brāķis nav plānota novecošana. Nintendai tad jābūt galīgiem idiotiem, ja viņi ieplānojuši iekārtu lūšanu garantijas laikā.

  Rudolfs
  29.09.2020 17:26
  Reply to  digitalk

  Cik daudz jau gadus tie switch tiek pārdoti? Bija jau tā kā laiks salabot problēmu ne? Francūži gan jau domā tāpat.

  digitalk
  29.09.2020 23:21
  Reply to  Rudolfs

  ja jau tu tāds remonta guru, tad piesakies pie Nintendo darbā. paskatīsimies, kā tev ies ar analogā džoistika ilgmūžības uzlabošanu ;)
  ko domā francūži ir galīgi pie pakaļas — tiesas darbi pret N ir labi un pamatoti, bet apsūdzībā kā pamattēzi izmantot mazpierādāmu ļaunprātīgas sabotāžas aktu ir stulbi. ka tik beigās tas QC nezaudē tiesā šajā punktā, potenciāli izdarot lāča pakalpojumu patērētājam.

  Rudolfs
  30.09.2020 09:29
  Reply to  digitalk

  Microsoft un Sony kaut kā tiek galā ar analogajiem džoistikiem.

  devnull
  29.09.2020 22:30
  Reply to  digitalk

  iesaku jums uzmeklēt youtube ko cilvēki saka par šo problēmu ar joycon! lai jauks vakars

  digitalk
  29.09.2020 23:48
  Reply to  devnull

  vai viņi saka, ka tā ir pierādīta ļaunprātīga Nintendas rīcība, un sniedz tam lietiskus pierādījumus, vai tikai žēlojas? ;D
  ps. es pagaidām tiku cauri pa vienkāršo un savam switcham salaboju kreiso džoistiku ar pinceti, izopropilu un saspiestu gaisu (kaut arī biju gatavs sūtīt no Ali jaunu džoistiku un lodēt). oficiālas garantijas LV jau nav…

  devnull
  30.09.2020 00:23
  Reply to  digitalk

  viens jau nintendo uzvarēja tiesā par joycon problēmu!

  digitalk
  30.09.2020 07:28
  Reply to  devnull

  vai viņš arī mēģināja pierādīt, kā tā bija projektēšanas laikā ieplānota sabotāža vai tomēr tikai izcīnīja kompensāciju par brāķi?

  Reklāma