“BMW” M divīzijas pārstāvji paziņojuši, ka šobrīd notiek darbs pie pirmā elektriskā “M” auto, kurš tiek veidots uz “i4” bāzes. M divīzijas vadītājs Markuss Flašs to pastāstījis sarunā ar Austrālijas medijiem, norādot, ka auto plānots prezentēt nākamgad.

“Nākamgad prezentēsim pirmo elektrisko “M” sporta automašīnu, kas būs veidota uz “i4″ bāzes. To es varu apstiprināt. Mēs strādajam arī pie vairākiem hibrīdauto un vēl vairākām mašīnām, taču šobrīd ir pārāk ātri atklāt konkrētas detaļas,” teica Flašs.

Diezgan droši varam teikt, ka šis auto būs sportiskāks un jaudīgāks nekā standarta “i4”, taču tas iespējams nebūs tik ātrs kā populārie “M3” un “M4” modeļi. Zināms, ka standarta “i4” spēs attīstīt 520 zirgspēku jaudu un līdz 100 km/h tas paātrināsies apmēram 4 sekundēs, kas jebkurā gadījumā nav lēni. “BMW” un M divīzijai gan vēl jāatrisina pāris jautājumi, piemēram, kā tikt galā ar papildus svaru, kas rodas auto aprīkojot ar baterijām.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

 kā tikt galā ar papildus svaru, kas rodas auto aprīkojot ar baterijām.

Lai iesaka pircējiem un viņu radiniekiem un draugiem draugiem ievērot veselīgu dzīvesveidu. Lai nav papildus pārvadājamā svara.