Samsung Electronics iepazīstinājis ar uzņēmuma pirmo PCIe 4.0 NVMe cietvielu disku (solid state drive – SSD) Samsung SSD 980 PRO, kas paredzēts patērētājiem. Jaunais 980 PRO ir piemērots profesionāļiem un cilvēkiem, kas no tehnoloģijām sagaida visaugstāko iespējamo portatīvo datoru un spēļu konsoļu veiktspēju un ātrumu.

SSD ir optimizēts intensīvu lietojumprogrammu un datu apstrādei, līdz ar to ideāli piemērots patērētājiem un profesionāļiem, kuri strādā ar 4K un 8K saturu un spēlē apjomīgas videospēles. Visi galvenie komponenti, ieskaitot Elpis kontrolieri, V-NAND un DRAM, ir izstrādāti Samsung uzņēmuma iekšienē, lai nodrošinātu pilnīgu PCIe 4.0 izmantošanas potenciālu. Jaunais SSD piedāvā krietni lielāku ātrumu nekā iepriekšējie modeļi, sasniedzot līdz pat 7000 MB/s secīgās lasīšanas ātrumu un līdz pat 5000 MB/s secīgās rakstīšanas ātrumu, kā arī izlases veida lasīšanas un rakstīšanas ātrumu līdz 1000K IOPS. 980 PRO ir līdz pat divām reizēm ātrāks nekā PCIe 3,0 SSD un līdz pat 12,7 reizēm ātrāks nekā SATA SSD.

Papildus uzlabotajai 980 PRO veiktspējai, SSD ir aprīkots ar izciliem termiskās vadības risinājumiem, kas paredz ierīces drošu lietošanu. Kaut arī lielākā daļa mūsdienu augstas veiktspējas NVMe SSD paļaujas uz ārējo vara karstuma novadītāju, lai izkliedētu siltumu, Samsung 980 PRO kontrolieris ar niķeļa pārklājumu, kā arī siltuma izkliedētāju SSD aizmugurē, nodrošina efektīvu siltuma pārvaldību. Šīs inovatīvās siltuma izkliedēšanas funkcijas ļauj saglabāt kompakto un plāno M.2 formas faktoru. Samsung tehnoloģija Dynamic Thermal Guard nodrošina, ka ierīces temperatūra paliek optimālā līmenī, samazinot veiktspējas svārstības ilgākā laika periodā.

Samsung SSD 980 PRO šobrīd pieejams trīs versijās – 1 TB, 500 GB un 250 GB, savukārt 2 TB ietilpības modelis parādīsies tirgū līdz šī gada beigām.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Cenas $

229.99$ 1TB
149.99$ 500GB
89.99$ 250GB

Janis Upenieks

Cenas ir smukas. Wow. Jāpameklē tikai mātes plates, kas atbalsta visu šo potenciālu. :)

Kristaps Skutelis

Ņem vērā, ka PCIe 4.0 atbalsts pagaidām ir tikai AMD platformas X570 un B550 čipseta sistēmplatēm. Viss pārējais šo atmiņu spēs izmantot PCIe 3.0 līmenī.

zumzunhgs

tas nav lv cenas