Populārais paroļu uzglabāšanas rīks 1Password tikko izziņojis jaunu iespēju, kas lietotājiem ļauj veidot veselu virtuālu norēķinu karšu armiju – katram abonētajam tīmekļa servisam vari izveidot individuālu virtuālo norēķinu karti.

1Password virtuālās norēķinu kartes ļauj iestatīt individuālus norēķinu limitus, kas būtu visai svarīgi, kad piesaisti karti Android vai Apple lietotņu veikaliem. 1Password virtuālajām kartēm nav nekādu skaita limitu, kas ļauj perfekti pārvaldīt visus abonētos servisus.

Ja arī tavi maksājumu kartes dati tiek nozagti, varēsi virtuālo karti bez problēmām aizvietot ar jaunu pāris minūšu laikā.

1Password virtuālās norēķinu kartes tiek izsniegtas sadarbībā ar Privacy.com. Šobrīd 1Password virtuālās norēķinu kartes pieejamas tikai ASV, bet tiek solīts, ka šis serviss tiks nodrošināt arī citviet pasaulē. Nav gan zināms tieši kad tas notiks.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kārlis

Revolut jau šobrīd piedāvā ko ļoti līdzīgu – virtuālās kartes, taisi kaut piecas.

Jēkabs

Otrā un katra nākamā virtuālā karte gan ir par maksu, ja izmanto revolut bezmaksas plānu

Oskars

Izstastiet man butibu revolut sistemai. Kaa tas strada un ka ir ar parskaitijumu, cik ir konvertacija no GBP uz EUR? Buros cauri vinju lapa taa ari isti neatradu.

Alert
Aplams

privacy jau dara šīs lietas diezgan ilgi un viņiem jau sendienas pietiek ar ASV tirgu. bezjēdzīga ziņa, ja tas nav pieejams pie mums