Reklāma

PlayStation 5 neatbalstīs PS1, PS2, PS3 spēles

Jaunākie raksti

CAT izziņojis izturīgu, savāžamu viedtālruni S22 Flip

CAT S22 Flip ir jauns izturīgais viedtālrunis, kas ticis pie tā dēvētā clamshell dizaina. Viedtālruni varēsi aizvērt ciet, lai...

IKEA un ASUS ROG kopīgi radītās mēbeles būs pieejamas jau oktobrī

Pirms aptuveni gada IKEA un ASUS ROG kopīgi paziņoja par mēbeļu sēriju izveidi datorspēļu cienītājiem. Paziņots, ka jau oktobrī...

“NIO” nākamgad plāno pilnvērtīgi ienākt Eiropas tirgū

Ķīniešu elektroauto ražotājs "NIO" apstiprinājis, ka nākamā gada beigās Vācijā ieradīsies "ET7" elektriskais sedans, kas iezīmēs autoražotāja pilnvērtīgu ienākšanu...

Microsoft izziņo, ka klasiskā Office 2021 versija būs pieejama sākot no 5. oktobra

Jau februāra sākumā Microsoft informēja, ka jaunākā Microsoft Office 2021 versija būs pieejama vēlāk šī gada laika, un pēc...

Apple iPhone 13 Pro modeļa grafiskā apstrādes jauda būs par 55% labāka nekā iPhone 12 Pro

Šajā nedēļā Apple beidzot izziņoja atjaunotus četrus iPhone 13 modeļus. Kaut arī tie vēl nav oficiāli nonākuši pie gala...

Pilnīgas skaidrības par PlayStation 5 un vecākām spēlēm vēl nav, bet šobrīd varam uzskatīt, ka ar jauno PS5 nevarēsi baudīt vecākas spēles. Tiek gan norādīts, ka 99% PS4 spēļu pratīs sadarboties ar PlayStation 5, bet, lai PS4 spēles pilnīgi ideāli sadarbotos ar jaunajām PS5 iespējām, būtu jāsagatavo labojumi spēlēm.

Sony Interactive Entertainment vadītājs Jim Ryan intervijā atzinis, ka jaunā PlayStation 5 konsole un tās specifiskās iespējas veidotas pilnīgi no nulles, ātri SSD tipa diski un jaunais DualSense spēļu kontrolieris stājoties ceļā vecāku spēļu izmantošanai uz PlayStation 5.

Šobrīd nav precīzi norādīts, kas notiks ar PS1 spēlēm, kas iegādātas spēlēšanai kopā ar PS4 konsolēm. Nav arī zināms, kas notiks ar vecākām PlayStation Now spēlēm un jauno PlayStation 5.

Microsoft visai agresīvi dodas pretējā virzienā – Xbox One un Xbox Series X konsolēs var bez pūlēm izmantot vecāka gadagājuma spēles. Turklāt tas attiecas gan uz diskiem, gan arī digitāli iegādātām spēlēm.

Šādas visai grandiozas nianses varētu būt gana izšķirošas, kad PlayStation 5 un jaunā Xbox konsole nonāks pārdošanā.

Reklāma

25 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
25 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Šobrīd nav precīzi norādīts, kas notiks ar PS1 spēlēm, kas iegādātas spēlēšanai kopā ar PS4 konsolēm.
WTF???

Kas tur ko nesaprast? Daudzas vecās spēles tika portētas uz PS4 ir/bija iegādājamas uz PS4.

Nu nu, kuras tieši PS1 spēles tika portētas uz PS4? nosauc kaut vienu!

Varu nosaukt nevienu.
Vismaz tagad ir saprotams civilizētāk, ko tu vēlējies pateikt pirmajā reizē. Savādāk tiek rakstīts kā tīnis darītu, 3 burtu savienojums, un tad mini kur ir problēma.

Manis citētajā teikumā no raksta ir tik daudz aplamību, ka nekas cits kā wtf nenāca prātā.

Tagad pats atver to linku un izlasi, kas tur ir rakstīts! Tās uz pirkstiem skaitāmās spēles visas ir “remastered”, ņemot vērā fundamentālās os un dzelžu arhitektūras atšķirības starp ps1 un ps4 principā nav iespējama nekāda portēšana pa tiešo. Tas, kas ir, strādā līdzīgi kā uz pc izmanojot emulatorus.

portēt kodu to arī nozīmē — uz citu arhitektūru un/vai OS. remastered ir tas pats ports, bet ar uzlabojumiem (parasti grafikā). galvenais, ko portējot saglabā ir spēles loģika, lai nodrošinātu maksimāli līdzīgu spēlēšanas pieredzi.
emulatorus konsolēs izmanto jau kopš MS nodrošināja XboX OG x86 koda izpildi uz xbox360 PowerPC bāzētā CPU, un neviens necepas vai tas portēts “pa tiešo” vai “aplinkus”.

Šādas visai grandiozas nianses varētu būt gana izšķirošas

Šaubos ka tas baigi ko ietekmēs. Visādi Play Station fanātiķi, kuri čurā biksēs izdzirdot spēles kā Last of Us, Bloodborne, God of War, Uncharted, u.c., gaidīs jaunās daļas un viennozīmīgi pirks PS5, bet turīgāki fanātiķi iespējams nopirks arī xbox pie reizes.

Piekrītu, PS fanātiķim jābūt visām paaudzes konsolēm kolekcijā ,lai uz katras var attiecīgo laiku spēles uzspēlēt.

Turīgaki fanātiķi spēlē pc jo saprot ka no sūda Xbox’a nav nekādas jēgas 😂 jo visas viņu spēles var spēlēt uz pc un izskatās un iet daudz labāk tur lai gan no šīs paaudzes es spēlēju tikai forzu 🤣

Jā Gears 5 var spēlēt pvp ar botiem uz pc Eiropā :)

Šis bija galvenais faktors, kas jau šajā paaudzē man lika nosvērties par labu Xbox, kam ir laba iepriekšējo paaudžu spēļu saderība. No otras puses, vecās spēles vienmēr var spēlēt uz datora, kur būs pieejama ari kaudze amatieru veidoto modu, kas liks izskatīties labāk kā uz jebkuras konsoles.

PS4 spēles taču atbalstīs. Man kaut kā liekas, ka šī atpakaļ-saderība ir pārāk pārvērtēta. Kādas PS1-3 spēles Tu vēlētos spēlēt uz PS5? Es uz PSNow izgāju RDR pirmo daļu – nu, ļoti grūti mūsdienās tādu grafiku panest.

Tas ir joks? Es nesen izspēlēju GTA Vice city… Grafika pirmajā brīdī likā, jā dīvaina, bet kā sāku spēlēt, grafika kļuva otršķirīga…

Nu @itanium komentārs galvenokārt bija par to, cik pārvērtēta ir vajadzība pēc saderības ar veco konsoļu spēlēm. Es arī labprāt uzkapāju vecos gabalus, bet ja man to TIK ļoti vajadzētu, tad es vienkārši plauktā turētu otru konsoli (kas neko nemaksā), vai arī vienkārši ieslēdzu PC.
Galu galā no PS5 visi sagaida next gen spēles un visu kas ar to saistās nevis GTA Vice City.

Ja grafika kļuva otršķirīga, tad kam tev jaunāko kosoli?

It sevišķi, kad mūsdienās visiem ir daudz labāki televizori. Es noteikti ātri izslēgtu ārā PS1 spēli uz 4k 55″ TV. Tur pat Full HD izskatās čābīgi. Pat sentimentālisms nepalīdzētu.

Kam man uz konsoles vajag 120hz? Neesmu pro geimeris, vai arī neesmu gatavs nolikt ntos tūkstošus par tādu TV.

Cik maksā televizors ar reāliem 120hz paneļiem un nevis maģiskajiem motion cipariem? Reāli patēriņa televizori nepārsniedz 100hz. Pats taču to noteikti zini, tāpēc liekas muļķīgs jautājums, izšķirtspēja un atsvaidze ir divas dažādas lietas. Viss kas man interesē ir izšķirtspēja. Un PS1 ,2 pat no FULL HD ir patālu.

Ganjau atkarīgs no TV, bet cik pēc šī saprotu tad vairāk problēma patreiz ierīcēs kas var padot TV 4k 120 hz, un tālāk jau jāgaida fw updati TV ja patreiz jau nav iespējota tā fīča.. https://www.reddit.com/r/OLED/comments/f9rbre/lg_oled_c9_firmware_for_4k_120hz_hdr/

Nepiekrītu, man ir 4k Philips 55 collas, ps3 emulētās 2 un 1 pleiša spēles televizora monitor režīmā izskatās perfekti.

Perfekti salīdzinot ar ko?
Es runāju salīdzinot ar jaunajām spēlēm.

Nu, oriģinālos Yakuza 1-5 vēl varētu uzraut.

Kad tad beidzot būs veikalos?

Reklāma
Reklāma
Reklāma