Mazo un izturīgo kameru ražotājs GoPro prezentējis savu jaunāko kameru GoPro Hero 9 Black, kura saņēmusi krāsainu priekšējo displeju, lielāku bateriju, kā arī labāku kameras sensoru.

Vismaz pagaidām GoPro ir prezentējis tikai vienu produktu, kas arī ir galvenā kamera bez citām lētākām vai īpašākām alternatīvām. Kā viens no lielākajiem jaunumiem ir tieši priekšā novietotais 1,4 collu krāsainais ekrāns, jo parasti GoPro saturu redzam tās aizmugurē. Tas gan rada bažas par baterijas darbību šajā mazajā gadžetā, bet GoPro arī ir kļuvis izmēros lielāks, lai ietilpinātu 1720 mAh bateriju, kas risinās šo problēmu, solot par 30% ilgāku darbību, salīdzinot ar Hero 8 Black.

Avots: GoPro

Tāpat noticis lēciens tieši kameras izšķirtspējā, jo iepriekš tā varēja uzņemt 12 MP attēlus, bet tagad tie jau būs 20 MP (to nodrošinās 23,6 MP sensors), līdz ar to sagaidāmas vēl kvalitatīvākas bildes, kā arī 5K izšķirtspējas video uzņemšanas iespēja. Jauno kameru itin ērti varēs izmantot arī par tīmekļa kameru, kas šobrīd daudziem cilvēkiem ir aktuāla lieta. Papildus tam Hero 9 būs aprīkota ar HyperSmooth unn TimeWarp 3.0 iespējām gan stabilizējot video, gan veidojot skaistas video pārejas.

Jaunās GoPro Hero 9 Black cena būs 479,99 EUR, un to jau ir iespējams iegādāties arī Latvijā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Girts Eldmanis

Henrijs, vismaz pats līdz gopro lapai būtu aizgājis…

EzissizE

Nu vispār ir jau LV pieejams

Dzintars

Jāpievelk klāt, ka var arī iegādāties par 349-, tāpat kā iepriekšējās kameras, ja ir GoPro+ subskribācija paņemta uz gadu.