Reklāma

Facebook izlaiž “Facebook Business Suite” – lietotni mazajiem uzņēmumiem

Jaunākie raksti

IKEA un ASUS ROG kopīgi radītās mēbeles būs pieejamas jau oktobrī

Pirms aptuveni gada IKEA un ASUS ROG kopīgi paziņoja par mēbeļu sēriju izveidi datorspēļu cienītājiem. Paziņots, ka jau oktobrī...

“NIO” nākamgad plāno pilnvērtīgi ienākt Eiropas tirgū

Ķīniešu elektroauto ražotājs "NIO" apstiprinājis, ka nākamā gada beigās Vācijā ieradīsies "ET7" elektriskais sedans, kas iezīmēs autoražotāja pilnvērtīgu ienākšanu...

Microsoft izziņo, ka klasiskā Office 2021 versija būs pieejama sākot no 5. oktobra

Jau februāra sākumā Microsoft informēja, ka jaunākā Microsoft Office 2021 versija būs pieejama vēlāk šī gada laika, un pēc...

Apple iPhone 13 Pro modeļa grafiskā apstrādes jauda būs par 55% labāka nekā iPhone 12 Pro

Šajā nedēļā Apple beidzot izziņoja atjaunotus četrus iPhone 13 modeļus. Kaut arī tie vēl nav oficiāli nonākuši pie gala...

Xiaomi Eiropai izziņo Pad 5 planšetdatoru par €349

Xiaomi Pad 5 planšetdators būs pieejams pircējiem Eiropā, tā cena būs no 349 eiro. Xiaomi Pad 5 būs 11...

Facebook jau atkal nācis klajā ar jaunumiem, kas šoreiz vairāk attiecas nevis uz parastajiem lietotājiem, bet gan uzņēmējiem. Kompānija laidusi klajā īpašu lietotni “Facebook Business Suite“, kas tieši mazo uzņēmumu īpašniekiem ļaus pārvaldīt lapas un profilus uzreiz trīs platformās vienlaicīgi – Facebook, Messenger un Instagram.

Šādā veidā uzņēmēji varēs vienkopus ērtā veidā saņemt ziņas no klientiem un partneriem, kā arī brīdinājumus un cita veida paziņojumus. Nākotnē šim trijniekam plānots pievienot arī Whatsapp.

Facebook Business Suite lietotne ļaus mazajiem uzņēmējiem vienlaicīgi publicēt ierakstus Facebook un Instagram, kā arī sniegs ieskatu par to, kādus rezultātus sniedz reklāmas kampaņas šajos sociālajos tīklos. Svarīgi, ka līdzīgas iespējas jau šobrīd var izmantot Instagram biznesa kontu pārvaldītāji, kas publicēto saturu piesaistījuši Facebook.

Būtiski, ka šis biznesa rīks nav domāts vienīgi mazajam biznesam. Kompānija plāno Facebook Business Suite vispirms padarīt pieejamu mazajiem uzņēmumiem un nākotnē tā iespējas sniegt arī lielajām kompānijām.

AvotsVerge
Reklāma

3 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Mūsdienās tik liela koncentrēšanās uz reklamēšanos, produkta/pakalpojuma/apkalpošanas kvalitāti nereti noliekot n-tajā plānā. IMHO.

Reklāma jau svarīgs faktors

21th trakums un scam paradīze :) ko dažreiz var novērot kickstarter un citās platformās, reklāma par produktu un marketinga materiāli ir – tikai problēma, ka produkta nav!

Reklāma
Reklāma
Reklāma