Facebook jau atkal nācis klajā ar jaunumiem, kas šoreiz vairāk attiecas nevis uz parastajiem lietotājiem, bet gan uzņēmējiem. Kompānija laidusi klajā īpašu lietotni “Facebook Business Suite“, kas tieši mazo uzņēmumu īpašniekiem ļaus pārvaldīt lapas un profilus uzreiz trīs platformās vienlaicīgi – Facebook, Messenger un Instagram.

Šādā veidā uzņēmēji varēs vienkopus ērtā veidā saņemt ziņas no klientiem un partneriem, kā arī brīdinājumus un cita veida paziņojumus. Nākotnē šim trijniekam plānots pievienot arī Whatsapp.

Facebook Business Suite lietotne ļaus mazajiem uzņēmējiem vienlaicīgi publicēt ierakstus Facebook un Instagram, kā arī sniegs ieskatu par to, kādus rezultātus sniedz reklāmas kampaņas šajos sociālajos tīklos. Svarīgi, ka līdzīgas iespējas jau šobrīd var izmantot Instagram biznesa kontu pārvaldītāji, kas publicēto saturu piesaistījuši Facebook.

Būtiski, ka šis biznesa rīks nav domāts vienīgi mazajam biznesam. Kompānija plāno Facebook Business Suite vispirms padarīt pieejamu mazajiem uzņēmumiem un nākotnē tā iespējas sniegt arī lielajām kompānijām.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
phe

Mūsdienās tik liela koncentrēšanās uz reklamēšanos, produkta/pakalpojuma/apkalpošanas kvalitāti nereti noliekot n-tajā plānā. IMHO.

Pastebin.com

Reklāma jau svarīgs faktors

devnull

21th trakums un scam paradīze :) ko dažreiz var novērot kickstarter un citās platformās, reklāma par produktu un marketinga materiāli ir – tikai problēma, ka produkta nav!