Web Analytics
More
  Reklāma

  Kima Kardašjana Vesta un citas slavenības pievienojas Facebook un Instagram boikotam

  Jaunākie raksti

  Kima Kardašjana Vesta un desmitiem citu slavenību paziņojušas, ka trešdien, 16. septembrī, uz 24 stundām iesaldēs savus sociālo mediju kontus, šādi izrādot protestu pret naida, propagandas un dezinformācijas izplatīšanos Facebook un Instagram. Šāds solis ir daļa no kampaņas #StopHateforProfit, kuru organizē pilsonisko tiesību aktīvisti.

  Pati Kima savā paziņojumā presei norādījusi, ka sociālajos medijos izplatītai viltus informācijai ir nopietna ietekme un tā grauj demokrātiju. Viņa uzsvērusi, ka nespēj sēdēt, rokas klēpī salikusi, kamēr Facebook un Instagram platformas turpina ļaut izplatīties naidam, propagandai un dezinformācijai, kas rada šķelšanos Amerikā.

  Reklāma

  Bez Kimas Kardašjanas Vestas savus Facebook un Instagram kontus iesaldējušas arī tādas slavenības kā Leonardo Di Kaprio, Dženifere Lorensa, Keitija Perija, Eštons Kačers un citas.

  Jūnijā uzsāktās kampaņas #StopHateforProfit organizatori pārmet, ka Facebook un Instagram platformās netiek darīts pietiekami daudz, lai apturētu naida runu un dezinformāciju, kas saistīta, piemēram, ar etnisko un reliģisko piederību, nacionālo izcelsmi, seksuālo orientāciju utml. Tā rezultātā Facebook akciju vērtība krietni samazinājusies, savukārt Marka Zukerberga kopējā īpašuma vērtība sarukusi par 7.2 miljardiem ASV dolāru.

  AvotsBBC
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  vUps
  17.09.2020 09:28

  Ko var muldēt, to naidu, propagandu jau starp tām reklāmām nemaz nevar pamanīt 😅

  Staburadze
  17.09.2020 10:15

  Kādas ŠAUSMAS !!!!
  Cukerbergem tādi zaudējumi, drīz varbūt vispār izputēs – nabadziņš … :D
  Un veselas 24 h neredzēt jaunu Kardašjanas pakaļas foto arī ir nopietns pārbaudījums – varbūt pat psiholoģiska trauma … :D

  Sesks
  17.09.2020 13:46

  Ar ko tie n.igas ir slaveni ?

  Jurčiks
  29.09.2020 14:53

  Iedomājies, veselas 24 stundas iztikt bez facebook. Šādi varoņi ir vajadzīgi, lai izmainītu pasauli!

  Reklāma