web analytics

“Android 11” operētājsistēmas lietotāji zino par problēmām “Android Auto” darbībā

Jaunākie raksti

Toyota Yaris pasludināta par Eiropas Gada auto 2021

Žūrija, ko veido 59 autožurnālisti no visas Eiropas, ceturtās paaudzes Yaris šo titulu piešķīra 21 gadu pēc Toyota pirmās...

ASUS RT-AX82U apskats – Wi-Fi 6 maršrutētājs ar RGB apgaismojumu

Apskatam šoreiz saņemts ASUS RT-AX82U Wi-Fi 6 maršrutētājs, ko pašam ASUS ir tieksme dēvēt par gandrīz budžeta klases Wi-Fi...

“DJI” iepazīstina ar jaunu FPV dronu, kas nāk komplektā ar īpašām brillēm un uzņems 4K video

Kompānija "DJI" izziņojusi jaunu FPV ("First Person View") bezpilota lidaparātu, kas lietotājam sola vēl nebijušu drona pilotēšanas pieredzi. Šis...

Citadele gatavojas izaugsmei, investējot nCino banku operētājsistēmas infrastruktūrā

Mākoņtehnoloģiju banku un digitālās transformācijas risinājumu celmlauzis globālajā finanšu pakalpojumu nozarē nCino, Inc., (NASDAQ: NCNO) šodien paziņoja, ka Citadele...

Hakeri šobrīd ir uzlauzuši gandrīz visas iPhone iOS versijas

Zināmo hakeru komanda, kas darbojas ar vārdu "unc0ver" ir aktīvi Apple ekosistēmas uzlauzēji, jo jau šobrīd viņu izstrādātais rīks...

Ja savu viedtālruni savienojat ar automašīnu un to izmantojat navigācijas lietošanai vai mūzikas atskaņošanai, iespējams, nevajadzētu steigties atjaunināt tālruņa operētājsistēmu, lai pārietu uz “Android 11”.

Kā ziņo “Android Police”, jaunajai operētājsistēmai ir nopietnas problēmas ar “Android Auto” darbību. Sociālajos medijos un dažādos forumos ir ļoti daudz lietotāju sūdzību – mūzika ieslēdzas un izslēdzas, neskan paziņojumu signāli, nav kalendāra lietotnes, problēmas ar navigācijas lietotņu, piemēram, “Waze” darbību, kā arī zvani netiek maršrutēti caur auto audio sistēmu.

Konstatēti pāris gadījumi, kad viedtālrunis un tā programmatūra kļūst nelietojami, īpašniekam piespiežot veikt rūpnīcas iestatījumu atjaunošanu, bet arī tas neatrisina problēmas ar “Android Auto”.

“Google” pagaidām nav solījusi konkrētus labojumus visām šīm problēmām, taču jau izlaists “Android Auto” atjauninājums, kas novērš vismaz kalendāra neesamību.

13 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
13 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Alberts Kviesis

Aizmirsts atgādināt par Google politiku android.com/auto sadaļā, ka LV šis programmnodrošinājums nav vairs pieejams. Par laimi tepat forumā ir avots, kur tādu lejupielādēt (mirror: https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/)

Kristaps Skutelis

Vairs? Vai tad kādreiz Latvijā oficiāli ir bijis pieejams Android Auto? Cik man zināms, līdz šim esam izlīdzējušies ar internetā sazvejotiem APK failiņiem.

Ingus

Android Auto ir bijis pieejams jau pēc noklusējuma tepat LV pirktiem Samsung telefoniem.

Ja pirms tam uz LG ar sesto Android čakarējos ar APK failiem, tad tagad biju patīkami pārsteigts par plug-and-play.

Šī ziņa kopumā apbēdina, jo AA ir patiešām noderīga lieta mašīnās, kas to atbalsta.

Kristaps Skutelis

Hmm, bet vai Android Auto lietotne ir bijusi Latvijai pieejama Google Play veikalā? Protams, savādi, ka telefonos ir iekļauts, bet veikalā nav.

Ingus

Ja ir iespēja, apskaties pats kādā Android iekārtā. Es šito atklāju nejauši, kad gribēju jaunajam telefonam instalēt AA. Domāju nu varbūt tagad ir pieejams arī Latvijā pirms meklēju APK. Liels bija mans pārsteigums, kad atvēru Google Play un ieraudzīju, ka AA jau ir ieinstalēts. Aizgāju uz mašīnu, piespraudu pie vada un priecājos.

Interesanti, ka pašā android.com/auto lapā Latvija nav sarakstā, bet nav uzskaitītas arī dažas mašīnas, kas to atbalsta. Grūti teikt, cik viņiem tā lapa ir aktuāla.

Kristaps Skutelis

Jā, uz svaiga Samsung telefona šī aplikācija jau ir uzstādīta. Interesanti.

Juris_S

Android auto ir Huawei P30 Pro un darbojas labi savienojumā ar Škoda a/m.

Kristaps Skutelis

Paldies, būsim zināt.

Reinis Rozitis

LV reģionam kā tādam AA nav pieejams, bet nekas neliedz uz brīdi samainīt savu Googles profila valsti uz kādu no atbalstītajām (nepieciešams gan tālruni parstartēt, jo citādi tur viss ir “iekešojies”), tad var no Play marketa ieinstalēt, tad var profilu mainīt atpakaļ – lietotne paliek piesieta profilam un tālāk mainot tālruņus utt, nekas vairs nav jādara.
Nekādi kreisie APK nav jāliek / atjauninājumi nāk kā parasti.

Ingus

Nezinu pat vai tas ir vajadzīgs. Man telefonā ir Latvija, Googlē ir Latvija, reģionus mainījis nekad neesmu. Viss tāpat strādā.

Reinis Rozitis

Tas ir tikai ja ražotājs preinstalējis (vienojies ar gūgli par papildus lietotni).

Alberts Kviesis

Problēmu iemesls – Android pēdējais atjauninājums (atnāca pirms aptuveni 3-4 nedēļām) un AndroidAuto piespiedu atjaunināšanas pieprasījums, pēc kura saņemts paziņojums, ka attiecīgā programmatūra LV nav pieejama. Izdevās arī izmēģināt šo APK mirror failu – darbojas nevainojami. Var lietot. Ja tālrunī neizdodas atrast vai lejupielādēt šo failu (2x neveiksmīgi mēģinājumi, lejupielādējās 0.0 kB), var to pieslēgt ar vadu PC un APK failu iecelt download mapē, kur pēc tam šo APK failu aktivizē tālrunī. Nedaudz ķīmiķojot, pie programmas tikt var

Jānis

Tieši tas pats. Lejuplādets no play store huawei p30 un darbojas uz skodas. Lv iestatijumi. Bet ar android 10.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: