VIPER GAMING by PATRIOT, viens no pasaules līderiem veiktspējas atmiņu, SSD un flash datu glabāšanas ierīču ražotājiem, šonedēļ paziņoja par to, ka viņi papildina Viper 4 Blackout sēriju ar 16GB (2x8GB) komplektiem, kas pieejami no 4133MHz līdz 4400MHz lielos ātrumos. Šie moduļi ir paredzēti, lai palielinātu veiktspējas potenciālu datorsistēmām, tostarp “hardcore” spēļu un video apstrādes platformām.

VIPER 4 BLACKOUT operatīvā atmiņa ir vispārēji atzīta starp PC entuziastiem un sistēmu izstrādātājiem, kā zīmols kam viņi var uzticēties, palielinot kopējo sistēmas veiktspēju, vienlaikus papildinot sistēmas dizainu ar stilīgu un atraktīvu siltuma izkliedētāju. Šie ātrdarbīgie 16 GB komplekti ir pieejami ar ātrumiem 4133MHz, 4266MHz un 4400MHz, kas būvēti tā, lai piedāvātu ļoti ātru DDR4 DRAM atmiņas komplektu ar izcilu stabilitāti un saderību visās jaunākajās Intel un AMD Ryzen platformās. Tie ir arī būvēti no stingri pārbaudītām atmiņas mikroshēmām un 10 slāņu melna PCB, lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti.

Reklāma

Katrs modulis ir iesaiņots ar militāra kvalitātes alumīnija siltuma izkliedētāju ar modernu dzesēšanas spuru masīvu, lai optimizētu siltuma veiktspēju un efektivitāti.

Patriot Viper 4 Blackout, kā jau visas Patriot ražotās atmiņas, pieejama ar ierobežotu mūža garantiju (limited lifetime warranty). Jauno atmiņu cenas svārstīsies no 134.99 EUR par 16GB 4133MHz atmiņas moduļiem līdz 149.99 EUR par 16GB 4400MHz atmiņas moduļiem. Interesenti šo produktu Latvijā varēs nopirkt jau septembra gaitā.

Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4 4000MHz operatīvās atmiņas apskats

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments