Reklāma

Izveidots Winamp mūzikas atskaņotāja “ādiņu” virtuālais muzejs

Jaunākie raksti

Winamp bija viens no tiem mūzikas un video atskaņotājiem, ar kuriem sākās mana datoru lietošanas pieredze pēc 2000. gada, bet šobrīd jau tā ir pagātne, taču kāds entuziasts ir izveidojis speciālu mājaslapu ar visdažādākiem atskaņotāja dizainiem.

Viena no Winamp iespējām bija veidot dažnedažādākos attēlojumus, izvēlotos sev tīkamākas lietas, spēles, mūziķus, mašīnas un cita veida tematikas, kurās to pielāgot. Un tā šie vairāku gadu gaitā veidotie izskati ir atrodami speciālā mājaslapā, caur kuru pat ir iespējams izmantot leģendāro atskaņotāju. Protams, klausoties sev tīkamo mūziku.

Mājaslapā ir pieejami vairāk nekā 65000 “ādiņas” (angliski skins), un šis jēdziens vairāk saistās arī ar draugiem.lv popularitātes laikiem. Tā kā izvēle būs katra gaumei un izpratnei par dizainu, jo kolekciju tiek aktīvi papildināta.

Vēl 2018. gadā tika ziņots par to, ka Winamp varētu atgriezties kā moderns straumēšanas serviss, taču šobrīd, apmeklējot oficiālo mājaslapu, ir pieejama salīdzinoši nekonkrēta informācija par produktu, kas uzlabo mobilo telefonu audio kvalitāti.

AvotseTeknix
Reklāma

3 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Mūziku, kas saglabāta datorā no senākiem laikiem, klausos reti, jo ikdienā ir Youtube, Spotify, interneta radio utml.. Bet, kad klausos, tad joprojām Winamp un ar klasisko dizainu. Pieradums, nostaļģija, slinkums meklēt kaut ko citu, hvz… Man der.

Reklāma
Reklāma
Reklāma