Grammy muzejs, kā jau liecina tā nosaukums, veltīts gan Grammy balvu pasniegšanas vēsturei, gan arī pašiem apbalvotajiem. Pandēmijas laikā šī izglītojošā un interaktīvā muzeja durvis palikušas slēgtas apmeklētājiem. Tomēr galu galā atrasts risinājums, ko kā glābšanas riņķi izmanto arī citas līdzīgas iestādes – straumēšanas pakalpojums. 17. septembrī svinīgi tiks atklāta platforma “COLLECTION:Live”, kas Grammy muzeja dārgumus padarīs pieejamus arī tiešsaistē.

Norādīts, ka apmeklētājiem būs iespēja ne tikai virtuāli izstaigāt muzeju, bet arī vērot īpašas tiešraides ar slavenu mākslinieku piedalīšanos. Piemēram, dienā, kad tiks atklāts šis straumēšanas pakalpojums, tiešsaistē būs iespēja vērot sarunu ar Billiju Eilišu par tituldziesmu gaidāmajai Džeimsa Bonda filmai “No Time to Die”. Tāpat skatītājiem šajā pašā dienā tiks piedāvātas vēl nekad nepublicētas intervijas, kā arī Selīnas Gomesas, Avett Brothers, Run the Jewels un citu mākslinieku uzstāšanās. Savukārt nākamo nedēļu laikā saturu nodrošinās Kventins Tarantino, Barbara Streisanda, Bright Eyes, X Ambassadors un citi.

Runājot par cenām, zināms, ka Grammy muzeja “COLLECTION:Live” straumēšanas pakalpojums izmaksās 2.99 ASV dolārus mēnesī, savukārt, abonējot to uz gadu, būs jāšķiras no teju 30 dolāriem. Taču, ja nav īstas pārliecības, vai šis piedāvājums ir tādas naudas vērts, iespējams izmēģināt trīs dienu bezmaksas versiju.

Grammy muzeja prezidents Maikls Sticka (Michael Sticka) norādījis, ka straumēšanas pakalpojuma ieviešana muzeja satura izrādīšanai virtuāli apsvērta jau iepriekš, taču pandēmija šī plāna īstenošanu krietni paātrinājusi. Vienlaikus “COLLECTION:Live” platformu plānots attīstīt arī pēc tam, kad durvis vērs fiziskais Grammy muzejs.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments