Apple saviem korporatīvajiem un mazumtirdzniecības darbiniekiem izgatavojis īpaši pielāgotas sejas maskas. Kompānija ir radījusi tā sauktās “Apple Face Mask”, kas gaisa filtrēšanai izmanto materiālu, kas klāts trīs slāņos. Šīs maskas būs mazgājamas un atkārtojami lietojamas līdz piecām reizēm. Jāteic, ka maskas būs īstens Apple stila produkts, kas īpašs ar to, ka noklās lielāku deguna un zoda daļu.

Papildus šai sejas maskai Apple izstrādā arī “Apple ClearMask”, kas, savukārt, ir pirmā caurspīdīgā sejas maska, ko apstiprinājusi ASV Pārtikas un zāļu pārvalde. Tā primāri domāta nedzirdīgajiem vai vājdzirdīgajiem un ļaus no lūpām nolasīt darbinieka teikto. Zināms, ka tuvāko nedēļu laikā šīs maskas sūtīs Apple korporatīvajiem un mazumtirdzniecības darbiniekiem, aizstājot standarta auduma maskas.

Aprīlī, sākoties globālajai pandēmijai, Apple izstrādāja sejas aizsargus. Taču šīs jaunās maskas šķiet par vienu pakāpi izsmalcinātākas. To dizainu radījuši tie paši cilvēki, kuri strādā pie iPhone un iPad tēla izveides. Arī pats masku izgatavošanas process no A līdz Z norit zem Apple rūpnīcu jumtiem. Pagaidām gan nav zināms, vai jaunās sejas maskas tiks ražotas arī lietošanai ārpus Apple telpām. Jāatgādina, ka kompānijas politika nosaka to, ka ikvienam darbiniekam un klientam ir pienākums uzlikt sejas masku, ejot iekšā Apple veikalos.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments