web analytics

Amazon aizliedz augu tirdzniecību ASV, jo pēdējā laikā saņemti daudzi dīvaini sūtījumi

Jaunākie raksti

Īlons Masks samaksās 100 miljonus dolāru tam, kurš piedāvās labāko CO2 savākšanas tehnoloģiju

"Tesla" dibinātājs un vadītājs, kā arī pasaulē bagātākais cilvēks Īlons Masks (Elon Musk) saviem sekotājiem "Twitter" izteicis piedāvājumu -...

Serviss Beeper ļaus izmantot Apple iMessage servisu Android ierīcēs

Tieši šajā nedēļā aizdomājos par to, ka šobrīd ar mūsu mākoņservisiem varam ērti piekļūt dažāda veida informācijai vairākās ierīcēs,...

Apple samazina iPhone 12 mini ražošanas apjomus, lai ražotu vairāk Pro modeļus

Oktobrī, kad tika prezentēti četri jauni Apple iPhone 12 modeļi, tika prognozēts, ka tieši parastais iPhone 12 un mazais...

Jaunais 28 collu Philips 4K UHD monitors 288E2UAE ir gatavs pārsteigt ar krāsām un produktivitāti

Jaunais Philips 288E2UAE monitors (28 collas / 71,1 cm) ar tā 4K izšķirtspēju, 10 bitu IPS paneli, USB 3.2...

“Toyota GR Yaris” apskats – rallija mašīna ikkatram

Rallijs ir nodarbe, kas mani ievilka ne tikai autosporta, bet arī vienkārši automašīnu pasaulē. Viss sākās bērnībā ar videospēli...Interneta gigants Amazon aizliedzis savā ASV tirdzniedzības platformā pārdot augus un sēklas, jo pēdējo mēnešu laikā ticis pārdots liels daudzums šādu produktu, kas uzņēmumam licies ļoti aizdomīgi.

Tirdzniecība ir aizliegta gan no ASV iekšienes nākošajiem, gan importētajiem sūtījumiem. Šāds aizliegums šobrīd tiek pamatots ar to, lai aizsargātu savus klientus, kā arī nodrošinātu atbilstošu apkalpošanas servisu. Ja noteikumi tiks pārkāpti, tad pārdevēju konti pat varētu tikt izņemti no Amazon platformas, kas, protams, ir liels trieciens mūsdienu interneta tirdzniecības tirgū.

Pēdējo mēnešu laikā, kad vēl jo vairāk aktivizējās lietu pirkšana internetā, pateicoties Covid-19 izplatībai, ļoti daudz amerikāņu ir saņēmuši noslēpumainus sūtījumus, kuru saturs it kā satur sēklas no Ķīnas. Tas, protams, licies aizdomīgi, taču jāpiezīmē, ka tādā veidā bieži vien tiek apzīmētas ļoti dažādas un lētas preces no šīs pasaules daļas, lai tādējādi muita neradītu liekus jautājumus un būtu iespējams norādīt oficiālo vērtību krietni zemāku.

Tomēr situācija ir eskalējusies nedaudz nopietnāk. Tiesa, ļoti maz sūtījumu patiešām bija bīstami ASV agrikultūrai, un liela daļa no tiem tiešām izrādījušās citas preces, kā arī nav ziņu, ka šīs sēklas būtu ļoti kaitējušas klientiem. Pagaidām arī nav zināms, kad šie ierobežojumi tiks atcelti.

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Lai cik tas dīvaini nebūtu, tiešām atrodas sēklu pircēji no Ķīnas AliExpress u.tml. veikaliem. Vēlāk forumos raud, ka varavīksnes krāsu puķītes dzīvē ir bāli rozā bez LGBT pazīmēm. Taču nebūtu brīnums, ja lielais sēklu bizness patiesībā ir piesegs citu “zālīšu” ievešanai.

r/funny

Everybody gangsta until amazon ships weed

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: