Displeju speciālists un Philips zīmola monitoru licences partneris MMD paziņo par Philips E2 sēriju: jaunu monitoru saimi, kas apvieno elegantu dizainu un novatoriskas funkcijas, kas atbilst gan mājas, gan biroja dzīvesveidam. Īpaši šaura 3 vai 4 malu konstrukcija bez rāmja nodrošina maksimālu skata laukumu ar minimāliem traucējumiem, un ir īpaši piemērots grafiskajam dizainam un profesionālām lietojumprogrammām. Turklāt, pateicoties IPS paneļiem, uz kuriem tiek veidoti monitori, tie ir ideāla izvēle ikvienam, kuram svarīga krāsu un detaļu precizitāte.

“Mūsdienās daudzi ir izveidojuši savu biroju mājās, tāpēc viņiem ir nepieciešams monitors, kas piemērots plašam uzdevumu klāstam, darbam un izklaidei. Jaunā E2 sērija ir īstais kandidāts tiem, kas vēlas apvienot būtiskas funkcijas un dizainu atbilstoši mūsdienu interjeram,” saka Artjoms Homenko (Artem Khomenko), MMD monitoru un displeju nozares vecākais produktu vadītājs Eiropā.

Jaunā E2 monitoru sērija nodrošina neaizmirstamus vizuālus attēlus

Augsta izšķirtspēja nozīmē vairāk pikseļu displejā un lielāku detalizāciju, kas ir ne tikai būtiska iezīme profesionāliem lietotājiem, piemēram, grafiskajiem dizaineriem, CAD lietotājiem un arhitektiem, bet arī novērtēta priekšrocība jebkuram citam lietotājam. Jaunā E2 sērija nodrošina lielisku skatīšanās pieredzi, piedāvājot modeļus sākot no Full HD līdz 4K UHD ar izcilu attēla kvalitāti (pateicoties Ultra Wide-Color tehnoloģijai, kas nodrošina izcilu – 1,07 miljardu krāsu skaitu).

Visiem E2 līnijas monitoriem ir plašs skata leņķis, iegūstot izteiksmīgus attēlus ar dziļu kontrasta līmeni. Skatīšanās pieredzi uzlabo arī SmartContrast tehnoloģija, kas analizē pašlaik parādīto saturu un automātiski pielāgo krāsas un fona apgaismojuma intensitāti. SmartImage ir tehnoloģija, kas analizē ekrānā redzamo saturu un dinamiski optimizē attēlu un videoklipu kontrastu, krāsu piesātinājumu un asumu, lai nodrošinātu izcilu displeja veiktspēju.

E2 līnijas monitoriem ir funkcijas, kas nodrošina teicamu spēļu pieredzi

Šī jaunā sērija piedāvā SmartImage spēles režīmu, ātri pieejamu OSD (ekrāna displejā) iestatījumu, kas precīzi pielāgots spēlētājiem, piedāvājot vairākas iespējas. Piemēram, “FPS” režīms (pirmās personas šaujamspēle) uzlabo spēļu tumšos laukumus, ļaujot vieglāk redzēt objektus ēnā, savukārt “Racing” (sacensību) režīms pielāgo displeju ar ātrāko reakcijas laiku un bagātīgām krāsām, kā arī citām attēla korekcijām.

Katrs no jaunajiem monitoriem piedāvā dažas īpašas funkcijas, lai nodrošinātu labāku un vienmērīgāku spēli. Piemēram, jaunajos Philips 242E2FA un 272E2FA monitoros ir 1 ms reakcijas laiks (MPRT1), savukārt Philips 288E2A un 345E2AE monitori nodrošina plūstošu, artefaktus nesaturošu veiktspēju praktiski ar jebkuru kadru ātrumu un AMD FreeSyncTM tehnoloģiju.

Funkcijas jebkura veida lietotājiem un zaļā apziņa

Jaunajā E2 monitoru saimē ir viss tehnoloģiju klāsts, kas paredzēts labākai lietotāja pieredzei. EasyRead režīms nodrošina papīra formāta lasīšanai līdzīgu pieredzi, tehnoloģija bez mirgošanas, un LowBlue režīms nodrošina acīm ērtu kvalitāti. Šajos monitoros ir diskrēts EasySelect pārslēgšanas taustiņš, lai ātri un ērti pielāgotu monitora iestatījumus ekrāna displeja izvēlnē, un, izmantojot kabeļu pārvaldības sistēmu, lietotāji iegūs glītu darba vietu.

Pateicoties MultiView, dažiem modeļiem, piemēram, Philips 288E2A un 345E2AE, ir arī aktīvs divkāršs savienojums un skats, ļaujot lietotājiem vienlaikus strādāt ar vairākām ierīcēm, piemēram, datoru un piezīmjdatoru, lai veiktu sarežģītas daudzuzdevumu operācijas.

Šie monitori nesatur tādas kaitīgas vielas kā svins un dzīvsudrabs, tie atbilst RoHS standartiem, un ir izgatavoti no 100 % pārstrādāta iepakojuma materiāla. Turklāt tie ir sertificēti arī Energy Star 8.0 un TCO. To iepakojums ir pilnībā pārstrādājams.

E2 līnijas monitoru pieejamība

Jaunajā E2 līnijā ir Philips 242E2FA Full HD LCD monitors, Philips 272E2FA Full HD LCD monitors, Philips 288E2A 4K Ultra HD LCD monitors un Philips 345E2AE īpaši platais LCD monitors.

Cenas un pieejamību skatieties zemāk:

Modelis

Paneļa izmērs

Maksimālā

izšķirtspēja

Malu attiecība

Savienojamība

Pieejamība

Ražotāja ieteicamā mazumtirdzniecības cena

242E2FA

23,8 collas / 60,5 cm

1920 x 1080 @ 75 Hz2

16:9

Signāla ievade: VGA (analogā), DisplayPort x 1, HDMI (digitālā, HDCP)

Audio (ieeja/izeja): Datora audio ieeja, austiņu izeja

Septembra vidū

149 EUR

272E2FA

27 collas /

68,6 cm

1920 x 1080 @ 75 Hz2

16:9

Signāla ievade: VGA (analogā), DisplayPort x 1, HDMI (digitālā, HDCP)

Audio (ieeja/izeja): Datora audio ieeja, austiņu izeja

Septembra vidū

189 EUR

288E2A

28 collas /

71,1 cm

3840 x 2160 @ 60 Hz2

16:9

Signāla ievade: DisplayPort x 1, HDMI x 2

Audio (ieeja/izeja): Datora audio ieeja, austiņu izeja

Tagad

319 EUR

345E2AE

34 collas / 86,36 cm

3440 x 1440 @ 75 Hz2

21:9

Signāla ievade: DisplayPort x 1, HDMI x 2

Audio (ieeja/izeja): Datora audio ieeja, austiņu izeja

Septembra vidū

369 EUR

 

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments