Web Analytics
More
  Reklāma

  Izziņota Philips E2 monitoru sērija – produkti mājai un birojam

  Jaunākie raksti

  Displeju speciālists un Philips zīmola monitoru licences partneris MMD paziņo par Philips E2 sēriju: jaunu monitoru saimi, kas apvieno elegantu dizainu un novatoriskas funkcijas, kas atbilst gan mājas, gan biroja dzīvesveidam. Īpaši šaura 3 vai 4 malu konstrukcija bez rāmja nodrošina maksimālu skata laukumu ar minimāliem traucējumiem, un ir īpaši piemērots grafiskajam dizainam un profesionālām lietojumprogrammām. Turklāt, pateicoties IPS paneļiem, uz kuriem tiek veidoti monitori, tie ir ideāla izvēle ikvienam, kuram svarīga krāsu un detaļu precizitāte.

  “Mūsdienās daudzi ir izveidojuši savu biroju mājās, tāpēc viņiem ir nepieciešams monitors, kas piemērots plašam uzdevumu klāstam, darbam un izklaidei. Jaunā E2 sērija ir īstais kandidāts tiem, kas vēlas apvienot būtiskas funkcijas un dizainu atbilstoši mūsdienu interjeram,” saka Artjoms Homenko (Artem Khomenko), MMD monitoru un displeju nozares vecākais produktu vadītājs Eiropā.

  Jaunā E2 monitoru sērija nodrošina neaizmirstamus vizuālus attēlus

  Augsta izšķirtspēja nozīmē vairāk pikseļu displejā un lielāku detalizāciju, kas ir ne tikai būtiska iezīme profesionāliem lietotājiem, piemēram, grafiskajiem dizaineriem, CAD lietotājiem un arhitektiem, bet arī novērtēta priekšrocība jebkuram citam lietotājam. Jaunā E2 sērija nodrošina lielisku skatīšanās pieredzi, piedāvājot modeļus sākot no Full HD līdz 4K UHD ar izcilu attēla kvalitāti (pateicoties Ultra Wide-Color tehnoloģijai, kas nodrošina izcilu – 1,07 miljardu krāsu skaitu).

  Visiem E2 līnijas monitoriem ir plašs skata leņķis, iegūstot izteiksmīgus attēlus ar dziļu kontrasta līmeni. Skatīšanās pieredzi uzlabo arī SmartContrast tehnoloģija, kas analizē pašlaik parādīto saturu un automātiski pielāgo krāsas un fona apgaismojuma intensitāti. SmartImage ir tehnoloģija, kas analizē ekrānā redzamo saturu un dinamiski optimizē attēlu un videoklipu kontrastu, krāsu piesātinājumu un asumu, lai nodrošinātu izcilu displeja veiktspēju.

  E2 līnijas monitoriem ir funkcijas, kas nodrošina teicamu spēļu pieredzi

  Šī jaunā sērija piedāvā SmartImage spēles režīmu, ātri pieejamu OSD (ekrāna displejā) iestatījumu, kas precīzi pielāgots spēlētājiem, piedāvājot vairākas iespējas. Piemēram, “FPS” režīms (pirmās personas šaujamspēle) uzlabo spēļu tumšos laukumus, ļaujot vieglāk redzēt objektus ēnā, savukārt “Racing” (sacensību) režīms pielāgo displeju ar ātrāko reakcijas laiku un bagātīgām krāsām, kā arī citām attēla korekcijām.

  Katrs no jaunajiem monitoriem piedāvā dažas īpašas funkcijas, lai nodrošinātu labāku un vienmērīgāku spēli. Piemēram, jaunajos Philips 242E2FA un 272E2FA monitoros ir 1 ms reakcijas laiks (MPRT1), savukārt Philips 288E2A un 345E2AE monitori nodrošina plūstošu, artefaktus nesaturošu veiktspēju praktiski ar jebkuru kadru ātrumu un AMD FreeSyncTM tehnoloģiju.

  Funkcijas jebkura veida lietotājiem un zaļā apziņa

  Jaunajā E2 monitoru saimē ir viss tehnoloģiju klāsts, kas paredzēts labākai lietotāja pieredzei. EasyRead režīms nodrošina papīra formāta lasīšanai līdzīgu pieredzi, tehnoloģija bez mirgošanas, un LowBlue režīms nodrošina acīm ērtu kvalitāti. Šajos monitoros ir diskrēts EasySelect pārslēgšanas taustiņš, lai ātri un ērti pielāgotu monitora iestatījumus ekrāna displeja izvēlnē, un, izmantojot kabeļu pārvaldības sistēmu, lietotāji iegūs glītu darba vietu.

  Pateicoties MultiView, dažiem modeļiem, piemēram, Philips 288E2A un 345E2AE, ir arī aktīvs divkāršs savienojums un skats, ļaujot lietotājiem vienlaikus strādāt ar vairākām ierīcēm, piemēram, datoru un piezīmjdatoru, lai veiktu sarežģītas daudzuzdevumu operācijas.

  Šie monitori nesatur tādas kaitīgas vielas kā svins un dzīvsudrabs, tie atbilst RoHS standartiem, un ir izgatavoti no 100 % pārstrādāta iepakojuma materiāla. Turklāt tie ir sertificēti arī Energy Star 8.0 un TCO. To iepakojums ir pilnībā pārstrādājams.

  E2 līnijas monitoru pieejamība

  Jaunajā E2 līnijā ir Philips 242E2FA Full HD LCD monitors, Philips 272E2FA Full HD LCD monitors, Philips 288E2A 4K Ultra HD LCD monitors un Philips 345E2AE īpaši platais LCD monitors.

  Cenas un pieejamību skatieties zemāk:

  Modelis

  Paneļa izmērs

  Maksimālā

  izšķirtspēja

  Malu attiecība

  Savienojamība

  Pieejamība

  Ražotāja ieteicamā mazumtirdzniecības cena

  242E2FA

  23,8 collas / 60,5 cm

  1920 x 1080 @ 75 Hz2

  16:9

  Signāla ievade: VGA (analogā), DisplayPort x 1, HDMI (digitālā, HDCP)

  Audio (ieeja/izeja): Datora audio ieeja, austiņu izeja

  Septembra vidū

  149 EUR

  272E2FA

  27 collas /

  68,6 cm

  1920 x 1080 @ 75 Hz2

  16:9

  Signāla ievade: VGA (analogā), DisplayPort x 1, HDMI (digitālā, HDCP)

  Audio (ieeja/izeja): Datora audio ieeja, austiņu izeja

  Septembra vidū

  189 EUR

  288E2A

  28 collas /

  71,1 cm

  3840 x 2160 @ 60 Hz2

  16:9

  Signāla ievade: DisplayPort x 1, HDMI x 2

  Audio (ieeja/izeja): Datora audio ieeja, austiņu izeja

  Tagad

  319 EUR

  345E2AE

  34 collas / 86,36 cm

  3440 x 1440 @ 75 Hz2

  21:9

  Signāla ievade: DisplayPort x 1, HDMI x 2

  Audio (ieeja/izeja): Datora audio ieeja, austiņu izeja

  Septembra vidū

  369 EUR

   

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma