Reklāma

Amazon atvēris savu pirmo “Amazon Fresh” lielveikalu

Jaunākie raksti

Paziņotas šogad ASV lejupielādētākās App Store lietotnes un spēles

Dažas dienas iepriekš ar līdzīgu topu dalījās Google, publiskojot populārākās lietotnes un spēles 2021. gadā Android viedierīču lietotājiem. Tagad...

Izziņota Honor 60 sērija ar vloginga iespējām un žestu vadību

Ķīnā tikko izziņots Honor 60 viedtālrunis, kas izskata ziņā ir ļoti līdzīgs Honor 50 modelim, bet jaunais Honor 60...

Izziņotas jaunā Dacia Jogger cenas Latvijā

Jaunā Dacia Jogger pie dīleriem Latvijā ieradīsies nākamā gada pavasarī, bet jau izziņotas jaunā modeļa cenas. Piecvietīgajai Dacia Jogger...

“Porsche” pamatdarbības peļņa 2021. gada trīs ceturkšņos pieaug par 78,4%

“Porsche“ 2021. gada trešā ceturkšņa beigās sasniedzis peļņu no pārdošanas 15,5% apmērā. Šis rezultāts atkārtoti pārsniedz 15% references līmeni,...

9. decembrī notiks tiešsaistes diskusija “Latvija – mītne globāliem FinTech uzņēmumiem”

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar FinTech nozares partneriem 9. decembrī no plkst. 11 līdz 13 rīko...

Ne tikai vēlme, bet arī vajadzība maciņa saturu patukšot tiešsaistes veikalos, pēdējos mēnešos augusi neiedomājamos apmēros. Tieši tāpēc par ļoti drosmīgu uzskatāms e-komercijas giganta “Amazon” solis tieši tagad atvērt…fizisku lielveikalu, kam dots nosaukums “Amazon Fresh”. Bode, kas atrodas Losandželosas apkaimē, Woodland Hills, ir pirmā no kopumā septiņiem Amazon Fresh lielveikaliem, ko jau tuvāko mēnešu laikā plāno atklāt Kalifornijā un Ilinoisā.

Jāatzīmē, ka Amazon Fresh gan nebūs gluži pirmie fiziskie veikali, ko Amazon atvēris. E-komercijas gigants var padižoties gan ar “Whole Foods”, gan “Amazon Go” veikalu ķēdēm. Whole Foods galvenokārt fokusējas uz bioloģisku un veselīgu pārtiku, savukārt Amazon Go viss automatizēts un personāla vietā – mākslīgais intelekts. Ar Amazon Fresh lielveikaliem kompānija mērķē uz nedaudz citu klientu grupu, vēloties sniegt pilnīgi jaunu iepirkšanās pieredzi no sākuma līdz pat beigām.

Amazon norāda, ka pircējiem tiks piedāvāts plašs vietējo zīmolu un augstas kvalitātes produktu, piemēram, gaļas un jūras velšu sortiments. Taču ne tikai pārtika būs tas, ar ko kompānija cer uzrunāt klientus. Fresh veikalos tiks izmantoti Amazon Dash Cart jeb viedie iepirkumu rati, kuros integrētās kameras, sensori un svari palīdzēs aprēķināt pirkumu summu, ko iepirkšanās beigās automātiski atskaitīs no klienta Amazon kartes. Taču, ja galīgi nebūs iespējams atrast kāroto preci, atliks tik pieiet pie “Ask Alexa” stenda, un čatbots sniegs visu nepieciešamo info.

Avots: Amazon

Vēl viena iespēja, ko sniegs Amazon Fresh veikali – pircēji varēs iepriekš pasūtīt savus izvēlētos kulinārijas gardumus lietotnē “Fresh”, un tās sagatavos, kamēr klients iepirksies. Līdzīgi arī šajos veikalos būs iespēja saņemt savas no Amazon pasūtītās preces.

Losandželosas apkaimē esošais Amazon Fresh jau šonedēļ atvērts dažiem pirmajiem klientiem, kuri saņēmuši īpašus ielūgumus. Visi citi pirmos iespaidus par jauno iepirkšanās vietu varēs gūt tuvākajās nedēļās.

Reklāma

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
2 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk(@ciparnieks)
28.08.2020 12:01

> varēs iepriekš pasūtīt savas izvēlētās delikateses lietotnē

deli (delicatessen) angliski nozīmē mūsu rimīša tipa kulinārijas stendu, nevis kā latviski ar izsmalcinātu gaumi izmeklētu ēdienu.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: