DJI izziņojis jaunu, magnētisku viedtālruņa gimbal tipa stabilizatoru Osmo Mobile 4, tas atnācis kopā ar jaunu programmatūru, kas padarīs video uzņemšanu vēl vienkāršāku. Vienlaikus DJI arī pārstrādājis izmantotos nosaukums savām ierīcēm – Osmo Mobile 4 tiek dēvēts par OM 4, lai saīsinātu visai garos nosaukumus.

DJI OM 4 piedāvā gimbal tipa stabilizāciju filmēšanai, kā arī magnētisku pievienošanas sistēmu viedtālruņiem. Magnētiskais viedtālruņa turētājs noņemams no DJI OM 4, un izmantojams par viedtālruņa statīvu.

DJI OM 4 pat ticis pie DJI ActiveTrack 3.0 sekošanas sistēmas, kas neizlaiž no kadra cilvēku, tādējādi filmētājam nav jādomā par sekošanu līdzi cilvēka kustībām. Filmēšanas laikā DJI OM 4 prot automātiski izmantot viedtālruņa attēla palielināšanas iespējas (zoom), lai veidotu kino efektus.

DJI OM 4 jau pieejams veikalos, tā cena ir ap 149 dolāriem. Šajā komplektā ir divi magnētiskie viedtālruņu turētāji, trīskājis DJI OM 4 novietošanai uz kādas virsmas, rokas siksniņa, USB Type-C vads un maciņš ierīces pārnēsāšanai.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments