Reklāma

Jaunais Flight Simulator varētu ģenerēt miljardu ienākumus datoru pārdošanā

Jaunākie raksti

“NIO” nākamgad plāno pilnvērtīgi ienākt Eiropas tirgū

Ķīniešu elektroauto ražotājs "NIO" apstiprinājis, ka nākamā gada beigās Vācijā ieradīsies "ET7" elektriskais sedans, kas iezīmēs autoražotāja pilnvērtīgu ienākšanu...

Microsoft izziņo, ka klasiskā Office 2021 versija būs pieejama sākot no 5. oktobra

Jau februāra sākumā Microsoft informēja, ka jaunākā Microsoft Office 2021 versija būs pieejama vēlāk šī gada laika, un pēc...

Apple iPhone 13 Pro modeļa grafiskā apstrādes jauda būs par 55% labāka nekā iPhone 12 Pro

Šajā nedēļā Apple beidzot izziņoja atjaunotus četrus iPhone 13 modeļus. Kaut arī tie vēl nav oficiāli nonākuši pie gala...

Xiaomi Eiropai izziņo Pad 5 planšetdatoru par €349

Xiaomi Pad 5 planšetdators būs pieejams pircējiem Eiropā, tā cena būs no 349 eiro. Xiaomi Pad 5 būs 11...

AGON PRO e-sporta monitoru klāstu papildina divi jauni modeļi

AGON by AOC nesen laidis klajā jaunu produktu kategoriju visprasīgākajiem un konkurētspējīgākajiem spēlētājiem un esportistiem: AGON PRO. Tagad klāstu papildina divi...

Izpētes kompānija Jon Peddie Research, balstoties uz pētījuma datiem, veikusi prognozi, ka nākamo trīs gadu laikā jaunās Microsoft Flight Simulator spēlētāji iztērēs 2,6 miljardus dolāru tikai datoru komponentēs un papildu aprīkojumā.

Uzņēmums uzskata, ka tiks pārdoti aptuveni 2,27 miljoni spēļu kopiju šajā periodā. Spēlētāji tiek iedalīti trīs kategorijās – iesācēju, vidējā un augstākajā, kur attiecīgi katrai ir savas prasības un iespējas tērēt Flight Simulator baudīšanā. Protams, spēlētāji ar augstākajām prasībām un ienākumiem attiecīgi izdos proporcionāli visvairāk naudas. Šajos datos ir iekļautas tādas darbības kā jaunu datoru iegāde, dažādu komponenšu atjaunināšana, papildus aksesuāri, lai uzlabotu spēles kvalitāti.

Tas ies kopā arī ar spēles atjauninājumiem, grafikas uzlabojumiem, jo spēlētēji vēlēsies iegūt maksimālo, ko tā spēj sniegt, un šāda veida simulatorā pieredze var būt ļoti plaša.

Reklāma

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Kādā sakarā viņi tur cer uz miljardu ienākumiem? Microsoft rīkos attālinātos komerciālo reisu pilotu kursus? Vai atvērs jauno teroristu sagatavošanas nometnes?

Cilvēki stāv rindā pie veikaliem, lai pirktu jaunās GeForce kartes :)

J A U N Ā S geforce kartes? stāv pēc tām kuras iznāca pirms vairāk kā gada vai tās kuras vēl nemaz nav iznākušas?

Tas kartes, par kuru izlaišanas datumu, parametriem, pastāstīs 1. septembrī 2020

Es runāju par tām, kuras izziņos pavisam drīz. Rinda jāieņem laicīgi taču. Vai tad nu cilvēki nav trenējušies pie Apple veikaliem? :)

Par ko tur satraukties? Izlaidīs tās kartes, tad līdz nākamajai vasarai labos kļūdas draiveros. Vēlāk torgaši nolaidīs kādu %% no cenas. Un nākamgad ap jauno gadu varēs sākt par šīm kartēm domāt.

Reklāma
Reklāma
Reklāma