Izpētes kompānija Jon Peddie Research, balstoties uz pētījuma datiem, veikusi prognozi, ka nākamo trīs gadu laikā jaunās Microsoft Flight Simulator spēlētāji iztērēs 2,6 miljardus dolāru tikai datoru komponentēs un papildu aprīkojumā.

Uzņēmums uzskata, ka tiks pārdoti aptuveni 2,27 miljoni spēļu kopiju šajā periodā. Spēlētāji tiek iedalīti trīs kategorijās – iesācēju, vidējā un augstākajā, kur attiecīgi katrai ir savas prasības un iespējas tērēt Flight Simulator baudīšanā. Protams, spēlētāji ar augstākajām prasībām un ienākumiem attiecīgi izdos proporcionāli visvairāk naudas. Šajos datos ir iekļautas tādas darbības kā jaunu datoru iegāde, dažādu komponenšu atjaunināšana, papildus aksesuāri, lai uzlabotu spēles kvalitāti.

Tas ies kopā arī ar spēles atjauninājumiem, grafikas uzlabojumiem, jo spēlētēji vēlēsies iegūt maksimālo, ko tā spēj sniegt, un šāda veida simulatorā pieredze var būt ļoti plaša.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Kādā sakarā viņi tur cer uz miljardu ienākumiem? Microsoft rīkos attālinātos komerciālo reisu pilotu kursus? Vai atvērs jauno teroristu sagatavošanas nometnes?

Kristaps Skutelis

Cilvēki stāv rindā pie veikaliem, lai pirktu jaunās GeForce kartes :)

pajolis

J A U N Ā S geforce kartes? stāv pēc tām kuras iznāca pirms vairāk kā gada vai tās kuras vēl nemaz nav iznākušas?

Arnys Inc™

Tas kartes, par kuru izlaišanas datumu, parametriem, pastāstīs 1. septembrī 2020

Kristaps Skutelis

Es runāju par tām, kuras izziņos pavisam drīz. Rinda jāieņem laicīgi taču. Vai tad nu cilvēki nav trenējušies pie Apple veikaliem? :)

Krotow

Par ko tur satraukties? Izlaidīs tās kartes, tad līdz nākamajai vasarai labos kļūdas draiveros. Vēlāk torgaši nolaidīs kādu %% no cenas. Un nākamgad ap jauno gadu varēs sākt par šīm kartēm domāt.