web analytics

Jaunais Flight Simulator varētu ģenerēt miljardu ienākumus datoru pārdošanā

Jaunākie raksti

TP-Link Tapo C310 āra kameras konkurss

Viedās drošības kameras nav nekāds jaunums, esam tās apskatījuši jau vairākas reizes, bet iepriekš neesam pārāk bieži saskārušies ar...

“Google” draud Austrālijai ar meklētāja atslēgšanu, ja valsts spiedīs maksāt ziņu izdevējiem

Iespējams, kompānijai "Google" būs jāsāk maksāt Austrālijas ziņu izdevējiem, ja valdība pieņems jaunus tiesību aktus. "Google", protams, ar šādu...

Apsardzes uzņēmuma darbinieks pieslēdzies novērošanas kamerām, lai vērotu kailas sievietes

Kāds nu jau bijušais apsardzes firmas ADT darbinieks pieķerts pārkāpumos, kad izmantojot uzņēmuma resursus un iespējas, viņš ir pieslēdzies...

Microsoft Edge pārlūks informēs lietotājus par noplūdušām parolēm

Microsoft interneta pārlūkprogramma Edge, kas ir ieguvusi savu otro elpu un popularitātes pieaugumu pēdējā laikā, tagad saviem lietotājiem sniegs...

ASUS iepazīstina ar ProArt Display PA278CV monitoru

ASUS izziņojis ProArt Display PA278CV monitoru, kas spēj attēlot 100% no sRGB un arī Rec 709 krāstelpas, šis 27...Izpētes kompānija Jon Peddie Research, balstoties uz pētījuma datiem, veikusi prognozi, ka nākamo trīs gadu laikā jaunās Microsoft Flight Simulator spēlētāji iztērēs 2,6 miljardus dolāru tikai datoru komponentēs un papildu aprīkojumā.

Uzņēmums uzskata, ka tiks pārdoti aptuveni 2,27 miljoni spēļu kopiju šajā periodā. Spēlētāji tiek iedalīti trīs kategorijās – iesācēju, vidējā un augstākajā, kur attiecīgi katrai ir savas prasības un iespējas tērēt Flight Simulator baudīšanā. Protams, spēlētāji ar augstākajām prasībām un ienākumiem attiecīgi izdos proporcionāli visvairāk naudas. Šajos datos ir iekļautas tādas darbības kā jaunu datoru iegāde, dažādu komponenšu atjaunināšana, papildus aksesuāri, lai uzlabotu spēles kvalitāti.

Tas ies kopā arī ar spēles atjauninājumiem, grafikas uzlabojumiem, jo spēlētēji vēlēsies iegūt maksimālo, ko tā spēj sniegt, un šāda veida simulatorā pieredze var būt ļoti plaša.

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Kādā sakarā viņi tur cer uz miljardu ienākumiem? Microsoft rīkos attālinātos komerciālo reisu pilotu kursus? Vai atvērs jauno teroristu sagatavošanas nometnes?

Kristaps Skutelis

Cilvēki stāv rindā pie veikaliem, lai pirktu jaunās GeForce kartes :)

pajolis

J A U N Ā S geforce kartes? stāv pēc tām kuras iznāca pirms vairāk kā gada vai tās kuras vēl nemaz nav iznākušas?

Arnys Inc™

Tas kartes, par kuru izlaišanas datumu, parametriem, pastāstīs 1. septembrī 2020

Kristaps Skutelis

Es runāju par tām, kuras izziņos pavisam drīz. Rinda jāieņem laicīgi taču. Vai tad nu cilvēki nav trenējušies pie Apple veikaliem? :)

Krotow

Par ko tur satraukties? Izlaidīs tās kartes, tad līdz nākamajai vasarai labos kļūdas draiveros. Vēlāk torgaši nolaidīs kādu %% no cenas. Un nākamgad ap jauno gadu varēs sākt par šīm kartēm domāt.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: