web analytics

Vecā paskata Facebook visiem lietotājiem pazudīs jau septembrī

Jaunākie raksti

Īlons Masks samaksās 100 miljonus dolāru tam, kurš piedāvās labāko CO2 savākšanas tehnoloģiju

"Tesla" dibinātājs un vadītājs, kā arī pasaulē bagātākais cilvēks Īlons Masks (Elon Musk) saviem sekotājiem "Twitter" izteicis piedāvājumu -...

Serviss Beeper ļaus izmantot Apple iMessage servisu Android ierīcēs

Tieši šajā nedēļā aizdomājos par to, ka šobrīd ar mūsu mākoņservisiem varam ērti piekļūt dažāda veida informācijai vairākās ierīcēs,...

Apple samazina iPhone 12 mini ražošanas apjomus, lai ražotu vairāk Pro modeļus

Oktobrī, kad tika prezentēti četri jauni Apple iPhone 12 modeļi, tika prognozēts, ka tieši parastais iPhone 12 un mazais...

Jaunais 28 collu Philips 4K UHD monitors 288E2UAE ir gatavs pārsteigt ar krāsām un produktivitāti

Jaunais Philips 288E2UAE monitors (28 collas / 71,1 cm) ar tā 4K izšķirtspēju, 10 bitu IPS paneli, USB 3.2...

“Toyota GR Yaris” apskats – rallija mašīna ikkatram

Rallijs ir nodarbe, kas mani ievilka ne tikai autosporta, bet arī vienkārši automašīnu pasaulē. Viss sākās bērnībā ar videospēli...Svaigas vēsmas saviem lietotājiem septembrī ienesīs Facebook. Vietnes izskats ar visu ikoniski zilo navigācijas joslu augšpusē pazudīs no lietotāju skata uz visiem laikiem. Jau labu brīdi ikviens Facebook lietotājs varēja nomainīt veco lapas dizainu uz jaunu, taču septembrī klasiskais Facebook izskats būs pagātne visiem.

Par to, ka Facebook gaidāmas ievērojamas pārmaiņas lapas dizainā, kompānija paziņoja jau pērn. Sākotnēji izmēģināt jaunā izskata priekšrocības varēja iOS un Android lietotāji. Martam iesākoties, to varēja ievērtēt ne tikai mobilajās ierīcēs, bet arī paskatīties, kā viss strādā Web versijas līmenī. Protams, arī tad lietotājs jebkurā laikā vēl varēja pāriet uz veco Facebook dizaina versiju, ja tā šķita pierastāka un pārskatāmāka.

Avots: Facebook

Ja salīdzina ar citām jaunām funkcijām, ko kompānija visai bieži sniedz saviem lietotājiem, jāatzīst, ka šīs pārmaiņas ir patiešām ievērojamas. Facebook ik pa laikam piedāvā jaunas un jaunas funkcijas, tomēr vizuālas pārvērtības tomēr šķiet kaut kas iespaidīgāks, jo tās vienkārši ir acu priekšā. Tie, kuri Facebook jauno izskatu vēl nav redzējuši, jāsaka, ka šis apdeits vietnei liek izskatīties tādai krietni tīrākai, ar daudz baltajiem laukumiem. Šeit jāpiebilst, ka ir iespēja izvēlēties arī tumšo skata versiju. Funkcionalitātes ziņā jaunajā dizainā lielāka uzmanība pievērsta pakalpojumu grupu funkcijām. Savukārt augšējā navigācijas joslā redzamā veidā parādītas saites uz dažādām Facebook sadaļām.

Jaunais Facebook izskats. Avots: Facebook

AvotsVerge

20 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
20 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
M!!!!

No jauna izskata iztek acis :/
Varbut tad bus jaskatas mobila versija https://m.facebook.com/

Guntis Kalns

Kas tā tagad par indevi masveidā likt piktogrammas, nevis normālas saites ar tekstu? Reizēm, ielādējot jaunu aplikāciju, krietns laiks jāpatērē, lai saprastu, ko kurš ķiņķēziņš nozīmē.

Jurčiks

Varbūt emoji un piktogrammas ir rakstīšanas forma pirms civilizācija degradējas tik tālu, ka tā sabrūk un atgriežas akmens laikmetā.
Varbūt civilizācijas attīstība ir cikliska, uzplakst, atklāj emoji, sabrūk, uzplaukst, atklāj emoji sabrūk, un tā jau desmitiem reižu noticis..
comment image

Krotow

Tieši tā. Beigās degradēsies atpakaļ uz laikiem, kad 95+% indivīdu neprata pat lasīt. Un bībeles ainas bija jāiegravē baznīcas durvīs, lai uz dievkalpojumu nākošie saprastu, par ko tur iekšā runās.

Janis Murnieks

Arī filmā “Idiokrātija” tika apspēlēta piktogrammu tēma . ( slimnīcas ainā )

Maigonis Blokčeins

Boomerbook

Jānis

Taisnība gan, FB jaunieši nelieto, bet tikai mēs 30 years old boomers un arī īstie boomeri.

Maisinsvaig

30 y.o. tu esi mileniāls

Oskars

FB vispar ir nekaunigi, it ka ir mobila versija, bet sazinju spiezh likt messenger. Protams ka nevelos hn netaisos likt, parsledzu uz pilno versiju un atbildu uz sazinju ja nepiecieshams.

M!!!!

Facebook Lite, ps es tur daudz raxtiju lai mesendzers ir iebuvets facebook aplikacija

Jānis Bukovskis

Garām. :D

Krotow

Lietotāja interfeisa izstrādātājiem ir 4K monitori. Un piejāt, ko par viņu garadarbu domās tie ar mazākajiem ekrāniem.

Jurčiks
Krotow

Artim žetons par plakātu ;) Par katru banera parādīšanu pasūtītājam sods – 1 eiro. Par iebildumiem – firmas vadību aiz restēm + mantas konfiskācija.

Einis

Kāds sakars ar 4k monitoriem?!?!

Kāpēc man uz 15,6 collu 1920×1080 viss ir normāli?

Krotow

Vistiešākais. Tie, kuri šos ūberdizainus taisa, sēž aiz tik lielu izšķirtspēju monitoriem, ka vairs nesaprot, ko uztaisījuši. Par kompaktu lietotāja interfeisu šķiet aizmirsa jau pirms 10 gadiem. Taču pēdējos gados dzimušie milzīgie tukšie laukumi ir kaut kāds murgs. Ja uz 1080p monitora tas viss kaut kā vēl izskatās, tad uz 1280x… vai telefonos šie palagi vairs nav baudāmi.

Einis

Beidz. Es joprojām neibraucos. Man darbā (laikam) 22 colas un izskatās tāpat kā uz man mana pc. Padalies ar savu pieredzi, kur slikti izskatās. Savādāk tukša muldēšana.

Krotow

Man darbā ir 2 x 24″, un mājās 19″. Taču tas nemaina būtību. Attaisi kādu no forumiem, e-pasta servisu lapām u.tml. ar sarakstiem un info gar malu. Sākumā ar “veco” stilu, kur rindas ir kompaktas un tad ar jauno, kur rindas dēļ milzonīgiem burtiem un lielām tukšām atkāpēm kļuvušas 2x biezākas. Un tad padomā, kurā gadījumā ir vieglāk kaut to uzzināt. Vēl jo vairāk, ja rindu daudzumam ekrānā ir nozīme un pavisam svarīgi, ja konkrētā lapa vienlaicīgi ļauj darboties tikai ar ekrānā redzamajām rindām. Nu tad ar ko ir vieglāk strādāt? Savulaik Gmail Web interfeisā pēc stilu atjaunošanas kļuva krietni… Read more »

Einis

Nu domāju, ka vairāk ir vainīgi nevis izstrādātāju lielie monitori, bet visu lapu pielāgošana planšetēm/telefoniem. Tur arī parādās lielie ikoni pa visu ekrānu, lai ar pirkstu neaizbakstītu garām. Elementāra lapa – NBA.com. Tā pārveidojusies, ka gandrīz nav lietojama. Un aizej uz video sadaļu un tev jāuzspiež pele un jāvelk uz sānu…. WTF. Tīri glāstīšanai domāts nevis lietošanai uz PC.

Einis

Jaunā versija izskatās baltāka, jo ir pa pilnu ekrānu, atšķirībā no vecās, kurai viss baltais bija sabāzts abos sānos. Baltuma % nemainās :)

Man personīgi nepatīk. Bet jau mēnesi cenšos ierubīties un man nebūs tā, ka vienu dienu pamodīšos un nemācēšu ziņas uzrakstīt.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: