Reklāma

Visiem Oculus lietotājiem būs jāizmanto Facebook konti

Jaunākie raksti

Paziņotas šogad ASV lejupielādētākās App Store lietotnes un spēles

Dažas dienas iepriekš ar līdzīgu topu dalījās Google, publiskojot populārākās lietotnes un spēles 2021. gadā Android viedierīču lietotājiem. Tagad...

Izziņota Honor 60 sērija ar vloginga iespējām un žestu vadību

Ķīnā tikko izziņots Honor 60 viedtālrunis, kas izskata ziņā ir ļoti līdzīgs Honor 50 modelim, bet jaunais Honor 60...

Izziņotas jaunā Dacia Jogger cenas Latvijā

Jaunā Dacia Jogger pie dīleriem Latvijā ieradīsies nākamā gada pavasarī, bet jau izziņotas jaunā modeļa cenas. Piecvietīgajai Dacia Jogger...

“Porsche” pamatdarbības peļņa 2021. gada trīs ceturkšņos pieaug par 78,4%

“Porsche“ 2021. gada trešā ceturkšņa beigās sasniedzis peļņu no pārdošanas 15,5% apmērā. Šis rezultāts atkārtoti pārsniedz 15% references līmeni,...

9. decembrī notiks tiešsaistes diskusija “Latvija – mītne globāliem FinTech uzņēmumiem”

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar FinTech nozares partneriem 9. decembrī no plkst. 11 līdz 13 rīko...

Facebook izspēlējis datu vācēja cienīgu soli, pieprasot visiem Oculus virtuālo briļļu lietotājiem piereģistrēties servisā, citādi tiks pārtraukts atbalsts papildinātās realitātes brillēm, kuras pieder Facebook.

Sākot jau ar šī gada oktobra gan esošajiem klientiem, gan visiem topošajiem briļļu lietotājiem būs nepieciešams Facebook lietotājs, lai reāli izmantotu papildinātās realitātes brilles, kuras kompānija iegādājās jau 2014. gadā. Pat tie, kuriem jau ir speciālais Oculus lietotāja konts būs nepieciešams reģistrēties Facebook ar iespēju šos kontus savienot. Šādiem lietotājiem tiks dots divu gadu pārejas periods, pēc kura ierīce būs ejoša, bet to nevarēs normāli izmantot.

Šis kopumā ir pietiekami nesmuks gājiens no Facebook puses, jo Oculus izveidotājs Palmers Lakijs (Palmer Luckey) tieši pirms pārdošanas bija solījis, ka lai izmantotu produktus nebūs jāielogojos Facebook kontā, taču pēc sešiem gadiem ir noticis pretējais. Acīmredzot sociālais tīkls uzskata, ka reāli lietotāju dati ir vērtīgi pret iespējamo klientu zaudēšanu, jo kā tas ir 21. gadsimtā, tad informācija par cilvēku ir jaunā nafta. Šis noteikti varētu būt viens lielisks piemērs, kaut arī kompānijas runā par ērtāku ierīces lietošanu un jau visu pārējo ierasto.

Iespējams, ka izmaiņas notiek salīdzinoši īsā laika periodā, jo septembrī varētu būt gaidāmi kādi jauni produkti virtuālo briļļu sakarā.

AvotsGizmodo
Reklāma

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
5 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Pičs
21.08.2020 10:50

Sviests … Oculus var iet ieskrieties. Zem viņu tvīta ir daudz interesantas lasāmvielas.

kakjis
22.08.2020 17:00

Paldies, nākamreiz oculus vairs nepirkšu. Interesanti ielogoties facebook kontā kurš ir disabled bet ne izdzēsts, varēs?

Slinkais Pingvīns
23.08.2020 17:48

Cukura Kalns ei tu uz poda. Bet nekas netraucē sataisīt tukšu kontu ar izdomātu vārdu.

Jurčiks
24.08.2020 08:55

fuu! labi ka savlaik savaldīju savas mirkļa iegribas un nenopirku.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: