Pāris pēdējās dienas atnesušas neziņu esošo Huawei viedtālruņu īpašniekiem, jo tika paziņots, ka Huawei vairs nevarēs izmantot arī Google Play servisus un Android atjauninājumus arī vecākiem viedtālruņu modeļiem, kas tapuši pirms sankciju ieviešanas. Šobrīd Huawei apgalvo, ka nekas nemainīsies vecākiem viedtālruņiem.

Šis Huawei paziņojums gan neietver nekāda veida informāciju par esošiem viedtālruņiem un Android 11. Visticamāk, Android 10 saņems visi tie Huawei viedtālruņu modeļi, kam tika solīts piegādāt Android 10, bet tālāk ar Android 11 jau jāsāk skatīties uzmanīgāk.

Reklāma

Nav gan arī nemaz tik daudz Huawei viedtālruņu, kas būtu iznākuši pirms ASV sankcijām, bet vienlaikus tie būtu nodzīvojuši pietiekami īsu laiku, lai iekļautos divu gadu periodā, kad tiek solīti Android lielie atjauninājumi.

Faktiski uz Android 11 ar visu Google Play veikalu un servisiem varētu pretendēt vien Huawei P30 Pro un varbūt vēl kāds vidējās klases Huawei viedtālrunis.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Arturs

Vai P20 pro saņems rakstā minētos atjaunojumus?

Skābene

Nu cik var muļļāt tos vecos modeļus?

Arturs

Visdrīzāk šis vecais modelis ir krietni labāks par šī brīža vidējās klases piedāvājumiem, turklāt kameru darbība ir daudz labākāka par nākamās sērijas tiem pašiem modeļiem, ko atzinīgi novērtē cilvēki, kas padziļinātāk nodarbojas ar fotografēšanu! Pirkstu nospieduma lasītājs ejrānā nebūtu iemeslus šķirties no 900 eiro! 😁

Skābene

Vēl pus gads un jau pa 350 euro varēs nopirkt labu labos analogus no Xiaomi!
Un pēc tam jau čau atā Huawei, strīpa pāri un beigta balle!

Arturs

Pirkt šobrīd jauni p20 pro protams nav jēga, bet, ja ir jau iegādāts – maiņai racionālus pamatus neredzu

Ivo

Pilnībā piekrītu Artūra teiktajam, jo zem 1000 jau nekas līdzvērtīgs vērā ņemams nemaz nav. Mate 20 pro tiko atnāca 10.1. ar visiem Android drošības ielāpiem (4,8GB).

Anonīms

Nu nesaki vis neredzu jēgu pirkt pro sērijas telefonus jo lite sērijas arī nav zemē metami maksā uz pusi lētāk nekā pro sērija. Un kameras atšķirību neredzu

Agris

Cik var muļļāt to hjūveju drīzāk – pāris dienas atpakaļ tak rakstīja, ka atjauninājumus nesaņems, tad papildināja rakstu ar to, ka tomēr saņems, tagad raksts par to ka saņems ar vārdiem tajā – visticamāk, jāsāk skatīties uzmanīgāk..
Kursorā apjukums kā Rīgas kunga meklējumos..

Anonīms

Un ko tad darīt kuriem ir p30 lite un p30. Kaut kāds murgs ar to ASV sankcijām un spiegošanu. Tā kā paši ASV ar saviem iPhone nespiegotu