Instagram nācis klajā ar jaunu funkciju ērtākai profilu atvēršanai. Viss pamatā darbojas ar QR kodu palīdzību. Tagad iespējams ģenerēt pašiem savus QR kodus, kurus noskenējot ar kādu no atbalstītajām fotokameras aplikācijām, lietotājs var atvērt attiecīgo Instagram profilu.

Pirmo reizi šāda iespēja nāca klajā jau pērn Japānā. Lielākoties šī funkcija radīta uzņēmumiem reklāmas nolūkos. Galvenā ideja ir tā, ka kompānija var uzģenerēt un izdrukāt savu QR kodu, un pēc tam to piedāvāt noskenēt saviem klientiem. Tādā veidā klienti krietni ērtāk var atvērt attiecīgā uzņēmuma Instagram kontu un izpētīt tā piedāvājumu.

Lai arī lielākoties funkcija radīta uzņēmumu vajadzībām, savu QR kodu var uzģenerēt ikviens lietotājs. Unikālā QR koda iegūšanai nepieciešams doties uz sava Instagram konta profila iestatījumu izvēlni, kur jau vajadzētu parādīties funkcijai “QR code”, kurai pieskaroties, izdosies radīt savu QR kodu. To pēc tam var saglabāt tālrunī vai arī uzreiz koplietot.

Avots: Instagram

Instagram iepriekš bija līdzīga sistēma ar nosaukumu “Nametags”. Tie bija iekšējie QR veida kodi, kurus varēja skenēt tikai no Instagram kameras. Bez Instagram arī vairākas citas lietotnes izmanto QR kodu sistēmu, piemēram, Twitter, Facebook, Snapchat un Spotify.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Kas tas par uzņēmumu, kam šķiet, ka klientiem būtu ērti piedāvājumu meklēt/skatīties/salīdzināt kaut kādā insagramā?

digitalk

nekad neesi meklējis preci vizuāli?