Web Analytics
More
  Reklāma

  Nākamās paaudzes “BMW M5” elektriskā versija varētu sasniegt 1000 zirgspēku jaudu

  Jaunākie raksti

  Britu automedija “Car Magazine” rīcībā nonākusi informācija, ka nākamās paaudzes “BMW M5” būs pieejams gan “plug-in” hibrīda, gan pilnībā elektriskajā versijā. Hibrīda versiju joprojām darbinās V8 motors ar diviem turbo, kas auto ļaus attīstīt aptuveni 700 zirgspēkus, savukārt pilnībā elektriskās versijas jauda varētu sasniegt pat 1000 zirgspēkus.

  Ja šīs ziņas tik tiešām apstiprināsies, jaunais “M5” būs satriecošs auto, ar kuru braukt. Tāpat auto būs jaudīgāks nekā lielākā daļa tirgū pieejamo elektrisko sedanu. Protams, pie nosacījuma, ja šīs ziņas ir patiesas un “BMW” tik tiešām kaut ko tādu gatavo. Sagaidāms, ka elektriskā versija varētu izmantot tehnoloģijas, kas aizgūtas no gaidāmā “i4” modeļa.

  Medijs ziņo, ka kompānija jau veic jaunā “M5” izmēģinājumus, lietojot auto, kas izskatās pēc pašreizēja 5.sērijas modeļa, bet aprīkots ar trīs elektriskajiem motoriem. Iekšējie dokumenti liecina, ka viens no motoriem paredzēts priekšējai asij, savukārt uz aizmugurējās ass izvietoti divi elektromotori, kuri atbild katrs par savu riteni. Paredzēts, ka jaunās paaudzes “M5” pie klientiem varētu ierasties 2024.gadā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma