Topošais “BMW iNext” ražošanā nonāks nākamvasar, bet jau tagad tiek izplatīta neoficiāla informācija, ka mašīnai būs trīs jaudas versijas – mazjaudīgākā versija attīstīs 308 zirgspēkus, vidējā 522, savukārt jaudīgākajai versijai būs pieejami pat 610 zirgspēki.

Šādi parametri “BMW” elektrisko SUV modeli nostādīs vienā līmenī ar jaudīgākajiem šīs klases auto. Visas versijas būs aprīkotas ar visu četru riteņu piedziņu un divu elektromotoru sistēmu, taču skaidri noprotams, ka sniegums un pieejamā jauda būs ievērojami atšķirīgi.

Šobrīd vēl nav izziņots brīdis, kad tiks prezentēta “iNext” ražošanas versija. Tāpat arī nezinām auto oficiālo nosaukumu. Līdz šim ražotājs atklājis tikai, ka ražošana sāksies nākamvasar, Dingolfingas rūpnīcā Vācijā, bet drīz pēc tam auto būs nopērkams visā Eiropā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Čiekurs

Īsumā par pēdējām BMW dizaina tendencēm

20200818_100606.jpg
LAN

Jā, milzīgā reste atgādina drīzāk kkādu lauku šķūningu.

Jurčiks

Vienigā cerība, ka cilvēkiem ar netradicionālo seksuālo orientāciju patiks. Atceramsies, tagad BMW atbasta LGBTHVZVIENALGA+ organizācijas un krāsojas varavīkšņu krāsās.

K. Johansons

Ar tādu dizainu BMW izskatās pēc lēta ķīniešu pakaļdarinājuma. Cilvēkam nevar pārdot neglītas lietas un teikt, bet taču ir 610 zs. KIA izskatās skaistāk un maksā 2-3x mazāk

Krotow

Ķīniešiem patiks. Un viņu ir daudz. Instant profit.

Skābene

Tas dizains kā reiz ir radīts priekš ķīnas tirgus, kas ir lielākais auto tirgus aiz ASV, bet varbūt pat lielāks. Ķīnā var pārdot vairāk mašīnu, kā Eiropā, tāpēc arī dizains ir tāds, kādu pieprasa ķīnieši.

Alberts Kviesis

briesmīgs dizains