Nvidia oficiāli paziņojusi, ka jaunās Ampere videokartes tiks izziņotas 1. septembrī. Iepriekš tika baumots, ka GeForce RTX 30XX sērijas videokaršu izziņošanu var gaidīt ap 9. septembrī.

Pēdējās baumas norāda, ka GeForce RTX 30XX sērija vismaz septembra sākumā sastāvēs uzreiz no četrām gana dažādām Ampere videokartēm. Oficiāli Nvidia neko par GeForce RTX 30XX sērijas videokartēm nav teikuši, bet baumotāji norāda, ka modeļu nosaukumi būs GeForce RTX 3090, GeForce RTX 3080 Ti, GeForce RTX 3080 un GeForce RTX 3070.

Baumas norāda, ka Nvidia piedāvās Founders Edition pašu ražotas videokartes, kā arī vienlaicīgi ar Founders Edition būs pieejamas arī partneru ražotās videokartes no ASUS, MSI, Zotac un citiem ražotājiem.

Nvidia jau šobrīd paziņojusi, ka tiek pārtraukta vairāku augstvērtīgo GeForce RTX 20XX videokaršu ražošana. Šis paziņojums nāk straujāk par to, ko tirgus eksperti bija gaidījuši no Nvidia.

Pavisam drīz noliktavās izbeigsies šādas videokartes:

  • GeForce RTX 2080 Ti
  • GeForce RTX 2080 SUPER
  • GeForce RTX 2070 SUPER
  • GeForce RTX 2070

No AMD kaut kad vēlāk šajā gadā tiek gaidītas jaunās RDNA2 arhitektūras videokartes. AMD prezentācijas laiku baumotāji iezīmējuši ap 7. oktobri.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Būšu pārsteigts ja tagad 20xx sērijai samazinās cenu.

Krotow

Kristap, jums štata bots uzradies?

Kristaps Skutelis

Jā, kaut kā savādi tiek cauri visām mūsu aizsardzībām.