Informācijas noplūdes rezultātā, tīmeklī pieejami 20GB ar Intel iekšējo informāciju, no kuras daļa apzīmētā kā konfidenciāla, liecinot par to, ka varētu būt noplūduši dati par kādiem īpašiem produktiem.

Jā, kā jau minēts, tad kāds hakeris nav ieguvis tieši cilvēku personīgo informāciju, bet produktu dokumentāciju, tehnisko specifikāciju, kā arī informāciju par to, pie kā strādā kompānija Intel. Šajā sarakstā, piemēram, speciālu čipu kompānijai SpaceX. Noplūdusī informācija patiešām nav kaut kas tāds, ko vienkārši iegūt, apskatot oficiāli pieejamu informāciju internetā, līdz ar to šeit atklātas pašam uzņēmuma svarīgas lietas.

Avots: bit-tech

Drošības inženieriem ticis uzticēts pārbaudīt pieejamo informāciju, kura atzīta par autentisku. Tajā pieejama informācija par dažādu čipu dizainu, kuru uzņēmums izmanto savā iekšējā komunikācijā, un informācija pieejama jau sākot ar 2016. gada.

Noplūdušo datu avots jau ziņo, ka ir gaidāma vēl papildus informācija, kura būs vēl slepenāka un interesantāka. Intel norāda, ka šī informācija varētu būt nākusi no uzņēmuma Resursu un Dizaina centra, kurš glabā dažāda veida informāciju saviem klientiem. Iespējams, kāds ir saņēmis pieeju šai informācijai un to nopludinājis.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
AMD K6

Eh, autor, autor… Skribents Tu esi (atvainojos, ja aizvanoju). Informācija nav noplūdusi, tā ir “noplūdināta” reklāmas nolūkos :)

Kristaps Skutelis

Tev ir pierādījumi šādai teorijai?

AMD K6

Pierādījumi nav, bet droša info no sadarbības partnera Intel iekš Apvienotās Karalistes. Uzskati, ka vien baumu līmenī :) Atvainojos, ja tiku kādu aizskāris skarbi izsakoties

Kristaps Skutelis

Vienīgie, kas šeit var apvainoties, ir Intel juristi :) Visādi citādi varam palikt pie tā, ka tās ir baumas. Baumām kā tādām gan nav ne vainas. Nevarētu teikt, ka Intel šobrīd ir zirgā. Pat ne uz ponija.

AMD K6

Tev taisnība – Intel pašlaik nav tie labākie laiki. Ja paskatās vēsturē, tad tas nav pirmo reizi. Mans šķiet, ka viņu ziedu laiki ir pagājuši. Protams, ka turpinās darboties (nevēlos teikt “spirināties”, jo par laimi līdz tam vēl tālu), bet tas nebūs vairs Intel kas pirms kādiem gadiem 25 – 30

Prusljix

Negribu piekrist. Šeit ir jānodala divas lietas- Intelektuālās vērtības un ražošanas. Tiesa, Intel koncentrējās uz savu ražotņu modernizāciju, lai izgatavotu Inside procesorus, kas viņiem neizdevās. AMD tajā pašā laikā laicīgi saprata, ka procesoru ražošanu uzticēs TSMC, kam jau bija pieejamas nepieciešamās tehnoloģijas. Taču šeit sākas otra puse. Šobrīd Intel ar savu aizvēsturisko tehnoloģiju tiešām labi cīnās pret AMD. Ja apskatām šobrīd aktuālos vidējās Gaming klases procesorus- I5 10600K un R5-3600x, tad situācija nav vienos vārtos. Intel izskatās interesantāks gan veiktspējas ziņā, gan ,interesantā kārtā, arī enerģijas patēriņa ziņā: https://www.forbes.com/sites/antonyleather/2020/05/20/intel-core-i5-10600k-versus-ryzen-5-3600x-whats-the-best-six-core-processor/#15cdfc708b8e Prieks, ka AMD ir atmodies un nopietni iesaistījies procesoru tirgū, bet… Read more »

digitalk

drīkst es ieslēgšu grammar nazi režīmu? :))
“nopludināta”

ps. žēl, ka esmu pazaudējis kontaktu ar Robinu no Intel, varētu pārpārbaudīt…

AMD K6

Šķiet, ka Tu kļūdies. Vārda “nopludināta” definīcijā. https://tezaurs.lv/#/sv/nopludin%C4%81t Turpat pameklē arī “plūdināšana”, noplūdināšana un korpusa piemērus.

P.S. Iesmēju par Robinu :) Tas saucas – ja nav ko teikt, tad nesaki ;)

digitalk

smej cik gribi, savulaik tā bija interesanta insaida informācija, kamēr viņš strādāja Izraēlas rūpnīcā par inženieri, bet kad pārcēlās uz Īrijas rūpnīcu, kontakts uz tehniskā foruma izčābēja. ko, nostaļģija par bijušajiem laikiem ir aizliegta? ;)

digitalk

jaunlaiku valodnieku izvirtības neinteresē, kā, piemēram, Plūtons, kas patiesībā ir ir romiešu pazemes dievs Plutons un tagad jau neplanēta, kas nosaukta viņa vārdā.