Reklāma

Sony izziņo bezvadu trokšņu slāpējošās austiņas WH-1000XM4

Jaunākie raksti

Logitech Ergo M575 datorpeles apskats – kad bumbiņa kustina kursoru

Dažādi ergonomiski risinājumi nav nekas jauns, bet tie kļuvuši arvien aktuālāki laikā, kad daudzi pārgāja strādāt no ofisa uz...

Paredzams, ka drīzumā iPhone lietotāji sāks ieraudzīt arvien vairāk reklāmu

Līdz šim iPhone lietotāji netika pārāk noslogoti ar dažādām reklāmām, taču tuvākā nākotnē tas varētu notikt, un arvien vairāk...

“Beats” izstrādājis īpašas austiņas Kimas Kardašjanas gaumē

"Apple" piederošais uzņēmums "Beats" jau vairākkārt radījis īpašas kolekcijas bezvadu austiņas. Piemēram, ir dzirdēts gan par Ukrainai veltītām austiņām,...

“Elektrum Drive” un e-mobi tīklā būs vienota norēķinu sistēma

Konkurences padome lēmusi atļaut AS “Latvenergo”, VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) un AS “Unifiedpost” paziņoto vienošanos, kas nodrošinās...

Mākslīgā intelekta talantu programmai pirmais izlaidums

Trešdien, 10. augustā, Liepājas pārstāvniecībā Rīgā, Liepājas tehnoloģiju klasteris un Liepājas pašvaldība rīkoja pirmo Mākslīgā intelekta talantu programmas izlaidumu....

Sony izziņojis 4. paaudzes bezvadu trokšņu slāpējošās austiņas savā 1000X sērijā. Bez jau zināmajām WH-1000XM3 pieejamajām tehnoloģijām, jaunajās austiņām ir papildu viedās funkcijas, kas ļauj personalizēt un kontrolēt mūziku, uzlabot trokšņu slāpēšanu un automātiski pielāgot apkārtējās vides skaņu pēc izvēles.

Lieliska skaņa bez liekiem trokšņiem

Neatkarīgi no tā, vai esat lidmašīnā vai atpūšaties kafejnīcā, WH-1000XM4 austiņas nodrošina visu laiku labāko Sony trokšņu slāpējošo funkciju, samazinot augstas un vidējas frekvences skaņas. Ar diviem mikrofoniem uz katra auss korpusa, kas tiek izmantoti trokšņu slāpēšanai, divkāršā trokšņu sensora tehnoloģija uztver apkārtējās vides troksni un nodod datus uzticamajam HD trokšņu slāpēšanas procesoram QN1. Tad jauns BLUETOOTH® Audio SoC (System on Chip) uztver un pielāgojas mūzikai un troksnim vairāk nekā 700 reizes sekundē. Izmantojot jaunu algoritmu, HD trokšņu slāpēšanas procesors QN1 reālā laikā piemēro trokšņu slāpēšanas apstrādi.

Izmantojot Edge-AI, DSEE ExtremeTM precīzāk atjauno digitālās saspiešanas laikā zaudēto audio. Edge-AI analizē mūziku reālā laikā un atpazīst instrumentus, mūzikas žanrus un katras dziesmas atsevišķus elementus, lai atjaunotu kompresijas laikā zaudētās augstās skaņas, nodrošinot bagātīgāku un pilnīgāku klausīšanās pieredzi. Lai izveidotu šo AI sistēmu, Sony ir sadarbojies ar Sony Music Studios Tokyo, lai iegūtu visaptverošu ieskatu, kā tiek veidoti konkrēti mūzikas signāli.

Jauno ieskaujošo audio pieredzi 360 Reality Audio var baudīt WH-1000XM4 austiņās, apvienojot to ar Android ™ viedtālruni/iPhone, kurā ir instalēta iesaistīto straumēšanas pakalpojumu lietotne. 360 Reality Audio rada klātienes koncerta sajūtu – it kā atrodoties mūzikas izpildītāja priekšā.

Viedāka klausīšanās pieredze

Adaptive Sound Control ir vieda WH-1000XM4 funkcija, kas uztver, kur atrodaties un ko darāt, pēc tam pielāgo apkārtējās vides skaņas iestatījumus ideālai klausīšanās pieredzei. Laika gaitā Adaptive Sound Control iemācās atpazīt vietas, kuras bieži apmeklējat, (piemēram, darba vietu, sporta zāli vai iecienīto kafejnīcu) un pielāgo skaņas atbilstoši situācijai. Tātad, dodoties ceļojumā, varat netraucēi baudīt izvēlētās takas bez fona trokšņa. Turpretī ikdienas pastaigā var uztvert visu, kas notiek apkārt, vienlaikus baudot mūziku. Izmantojot Sony|Headphones Connect aplikāciju var saglabāt bieži apmeklētās vietas un vēlamos iestatījumus katrai no tām, un apkārtējās vides skaņas iestatījumi tiks automātiski atjaunināti, pārvietojoties no vienas vides uz otru.

Ikdienas ērtības

Jaunums ir novatoriska funkcija Speak-to-Chat, kas atbalsta īsas sarunas, nenoņemot austiņas. Piemēram, pasūtot kafiju vai pērkot vilciena biļeti.  Sākot runāt, austiņas atpazīs balsi, automātiski apturēs mūziku un atbalstīs apkārtējās vides skaņu, lai netraucēti veiktu sarunu. Mūzika automātiski atsāksies 30 sekundes pēc sarunas (laiku var mainīt aplikācijā). Savukārt, Quick Attention režīms ir pieejams, lai noklausītos ziņu vai kaut ko īsi pateiktu. Labo roku tikai jāuzliek uz austiņas korpusa, lai samazinātu skaļumu un uztvertu apkārtējās vides skaņu.

WH-1000XM4 arī uztver, vai tās tiek nēsātas (wearing detection funkcija), lai palīdzētu ietaupīt akumulatora enerģiju. Izmantojot austiņu tuvuma sensoru un divus paātrinājuma sensorus, austiņas automātiski aptur mūziku, kad tās tiek noņemtas, un atsāk atskaņošanu, kad tās atkal uzliek.

WH-1000XM4 ir jauna Precise Voice Pickup tehnoloģija. Tā optimāli kontrolē piecus austiņās esošos mikrofonus un veic uzlaboto audio signālu apstrādi, lai skaidri un precīzi uztvertu skaņas brīvroku zvaniem un Speak-to-Chat.

Austiņas ir ļoti vieglas un mīkstas. Īpaši ērtas tiem, kas bieži ceļo, pateicoties mīkstajiem, spiedienu mazinošajiem ausu spilventiņiem.

Pilnīgai ērtībai WH-1000XM4 var savienot pārī ar divām BLUETOOTH® ierīcēm vienlaikus. Kad pienāk zvans, austiņas zina, kura ierīce zvana, un automātiski izveido savienojumu ar īsto. Pārslēgties uz vienu vai otru ierīci iespējams ar vienu pieskārienu.

WH-1000XM4 ir iespējoti NFC un BLUETOOTH®, ar akumulatora darbības laiku līdz 30 stundām, kā arī ātrās uzlādes funkciju, kas ar 10 minūšu uzlādi spēj nodrošināt līdz 5 stundām ilgu bezvadu atskaņošanu.

WH-1000XM4 atbalsta arī noderīgo Google jauno Fast Pair feature, kas ļauj viegli atrast, kur atstājāt austiņas, piezvanot tām.

Jaunajam modelim ir tādas pat skārienpaneļa vadības ierīces kā iepriekšējam, optimizētas arī Google Assistant un Amazon Alexa izmantošanai.

Trokšņu slāpējošo bezvadu austiņu WH-1000XM4 cena būs aptuveni 380 eiro, un tās būs pieejamas melnā un sudraba krāsā  jau šīs vasaras beigās.

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
7 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Karlis
07.08.2020 12:49

Tieši bija doma pagaidīt, kad iznāk šīs, pirms izlemt vai ņemt Sennheiser/Bose/Sony. Šīm beidzot tad arī ir duālais savienojums, kas atturēja neņemt XM3. Nez, ir vēl kādas alternatīvas..

Wilhelms
07.08.2020 12:59

Pirms gada (aptuveni) tieši bija dilemma starp Sony …XM3 un Bose 700. Pamēģināju abas un nosvēros par labu Bose. Teikšu, la esmu ārkārtīgi apmierināts. Toreiz bija trīs faktori, kas ietekmēja izvēli – ilgstoši lietojot Sony austiņas, sāk spiest un karst ausis. Ar Bose tādas problēmas nav, var klausīties pat 8h no vietas un nejust problēmas. Otrais – Sony ir ļoti bulky, pretstatā Bose. Trešais arguments nav lineāri neatkarīgs no otrā, bet nu dizainiski Bose 700 manai gaumei ir galvastiesu labākas. Skatos, ka xm4 joprojām piekopj to pašu dizainu un bulky skatu, bet būtu ļoti interesanti kā pārējais jaunajā modelī būs

Wilhelms
07.08.2020 13:02
Reply to  Wilhelms

Aizmirsu piebilst, ka zemās frekvences gan labākas bija Sony un vispārīgi skanēja par centimetru labāk nekā Bose, bet nu tas noteikti neatsvēra pārējos drawbackus. Atšķirība nav tik krasa

digitalk
07.08.2020 16:44
Reply to  Wilhelms

ja ausis spiež, tad skaņai īsti vairs nav nozīmes vērtējumā :)

Astro
08.08.2020 18:01
Reply to  Wilhelms

Man domāt, ka spiediens uz ausīm ir regulēšanas vaina. Es par XM3 esu stāvā sajūsmā. Tik kā jau kursora apskatā minēts – runāšanai neder, skaņa no mikrifona ir nekāda. Pārējais ir vienk super!

SS...
08.08.2020 20:07
Reply to  Wilhelms

Kādam gan jābūt īblim, lai 8 h turētu aiusis uz galvas ??????!
I:Gyo

Wilhelms
08.08.2020 23:06
Reply to  SS...

Tev varbūt tas nav no svara, bet man regulāri nepieciešams novākt fona skaņas, lai varētu pastrādāt. Piemēram, tālākos lidojumos uz Tokiju vai kaut vai cit@s nestandarta vietās

Reklāma