Reklāma

Samsung apsola Android atjauninājumus 3 gadu garumā, Galaxy S10 saņems Android 12

Jaunākie raksti

Ķirurgi pirmo reizi veiksmīgi savienojuši ģenētiski modificētas cūkas nieri ar cilvēka organismu

Zinātnieki spēruši platu soli cūku orgānu transplantācijā. Pirmo reizi pētnieki ģenētiski modificētas cūkas nieri veiksmīgi savienojuši ar cilvēka organismu....

Razer uzsāk piedāvāt procesora dzesētājus, korpusa ventilatorus un barošanas blokus

Razer izziņojis jaunus datora aksesuārus un pat svarīgas detaļas, kas arī tiks aprīkotas ar Razer RGB izgaismojumu. Razer Kunai...

“Facebook Messenger” grupu videozvanos ienes papildinātās realitātes efektus

Turpinot attīstīt konceptu par metaversa kompāniju, "Facebook" nācis klajā ar jaunām funkcijām, kas "Messenger" grupu zvanus izkrāsos košākus, ienesot...

Videospēle Among Us gada beigās būs pieejama Xbox un PlayStation konsolēs

Par visai patīkamie jaunumiem paziņojuši šobrīd aktuālās videospēles Among Us izstrādātāji Innersloth, jo sākot no 14. decembra tā būs...

Sony izziņo Alpha A7 IV pilna kadra matricas fotoaparātu

Sony Alpha A7 IV ir jaunākais ražotāja pilna kadra matricas fotoaparāts. Alpha A7 IV fotoaparāts izmanto 33 megapikseļu Exmor...

Samsung oficiāli apsolījis ilgāk uzturēt ilgāk savus flagmaņu viedtālruņu modeļus – lielie Android atjauninājumi tiek solīti trīs gadu garumā. Šis paziņojums nozīmē, ka Galaxy S20 un Note20 sērijas viedtālruņi tiks pie Android 13 operētājsistēmas versijas.

Bet vēl patīkamāka šī ziņa būs 2019. gada Galaxy S10 sērijas lietotājiem, jo arī šiem modeļiem Samsung apsolījis jau minētos trīs gadus ar Android atjauninājumiem. Tādējādi Galaxy S10 sērija tiks ne tikai pie tuvākajos mēnešos gaidāmā Android 11, bet pat pie Android 12, kam būtu jāiznāk kaut kad 2021. gada rudenī.

Pagaidām gan nav zināms, kad tieši Samsung grasās esošos viedtālruņus aprīkot ar Android 11. Sagaidāms, ka Google izlaidīs Android 11 stabilo versiju 8. septembrī, kad tā nonāks Google Pixel viedtālruņos. Ierasts, ka uzreiz pēc tam seko OnePlus un pāris citi ražotāji ar mazāk sarežģītām saskarnēm. Samsung pielāgojumi nozīmē vien to, ka Android atjauninājumi var kavēties pāris mēnešus. Piemēram, Galaxy S10 un Note10 sērijas pie Android 10 tika tikai šī gada janvārī, kas ir gandrīz piecu mēnešu kavēšanās.

Reklāma

19 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
19 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Diez kas taisa Androdi 12? Virsrakstu izlabojiet.

Paldies, salabots! :)

kaut kā pārāk bieži sāk iznākt jaunas OS versijas.

Pieminot jaunu Android versiju, būtu derīgi pieminēt būtiskās izmaiņas, kas nākotnē var ietekmēt iespēju darbināt noteiktas programmas uz zemākas versijas Andra.
Joprojām ir softs kas iet uz 4ā Andra un ir kas pieprasa vismaz 8o un iemesls ir noteiktas OS fīčas.

Daudzi pārlieku iespringst uz jaunāko Android versiju tīri cipara pēc, lai gan ir versijas kurās izmaiņas ir inkrementālas, nevis arhitekturālas. Prātīgiem autoriem vajadzētu izglītot masas, bet informēt – to var arī ziņu boti.

Absolūti piekrītu! +100

No savas darba aplikāciju rakstīšanas pieredzes varu piebilst ka pašlaik jaunākajās aplikāciju rakstīšanas rīku versijas piedāvā aplikāciju savietojamību, sākot ar Android 8. Ja gribi rakstīt vecākām versijām, jāvelk papildus bibliotēkas utt., kas vienam otram var likties bezjēdzīgi utt. Plus veco versiju atbalstam vecā API bibliotēkas jādod līdz aplikācijai, kas aizņem vietu – viens no iemesliem, kāpēc jaunās aplikācijas aizņems desmitiem megabaitu. Tā atpakaļsavietojamība un OS versijas viens otru pavelk līdz. No otras puses savietojamība ar jaunām OS versijām ir būtiska kaut vai pareizam drošības atbalstam – kaut vai tiesībām izmantot resursus – pieeju datu glabāšanai, kamerai, interneta savienojumam utt.

Mūsu attieksme šajā jautājumā ir tāda, ka, ja vien neesi kaut kāds 0.0000001% izņēmums ar absolūti specifiskām lietotņu vajadzībām, tad savās ierīcēs ir jāuzstāda visi jaunākie OS atjauninājumi līdzko tie ir pieejami.

Mēs piekrītam! Runa ir par darīt kā dara vairākums vs saprast.

Ja vien kārtējais atjaunojums neatjaunos tavu ierīci līdz stāvoklim, ka kaut kas kardināli nobruks. Precedenti jau ir pat Apple pasaulē, par Windows un Android zoodārzu pat nerunājot.

Kāpēc iphone saņem vairākus gadus OS atjauninājumus?

99x izrunāts – dzelžu un OS ražošana ir vienās rokās un tāpēc saderība vieglāk saskaņojama.

Tad jau arī samsung var ražot savu OS

Un kurš pirms samsungu bez google servsiem?

samsungam pietiek arī ar citiem biznesiem, atšķirībā no apple. sākot ar ekrānu un dažādu atmiņu ražošanu, ko pērk visi ieskaitot apple, un beidzot ar ledusskapjiem, veļas mašīnām, krāsnīm, televizoriem u.c.

Kādreiz ražoja. Tagad tas vairs neiet cauri. Un priekš kam? Katru gadu cilvēki stāv rindā ar naudu sasvīdušās ķepās, lai savu gluži labi darbojošos Samsungu nomainītu ar citu, jaunāku. Nu priekš kam vajag apdeitus 5 gadu garumā? Nevajag.

Vajag.

Ja 11ais būs ar to seamless update , tad nemaz nezinu vai gribu tādu :D

Nu, paldies! Tad man sava 9 note jaungadā jādāvina opim. Problēma tik tāda, ka jaunā note īsti nepārliecina. Varbūt, kad būs pieejams izsmeļošāks apskats…

šī gada janvārī,

Reklāma
Reklāma
Reklāma