Quantcast
More
  Reklāma

  Izpētīts, kādi cilvēki iegādājas jauno “Volkswagen ID.3”

  Jaunākie raksti

  “Volkswagen” koncerna jaunais kompaktais elektroauto “ID.3” pagājušajā nedēļā uz īsu brīdi kļuva par vislabāk pārdoto auto visā Vācijā pēc tam, kad klienti dīleru centros sāka veikt pasūtījumus. Pilnvērtīgi pasūtījumi veikti vairāk nekā gadu pēc tam, kad “Volkswagen” sāka saņemt pirmās iemaksas “ID.3” iegādei.

  Kompānijas pārdošanas nodaļas vadītājs Jirgens Stakmans norāda, ka “ID.3” ieintersējis gados jaunāku sabiedrības daļu. Mašīnu pārsvarā iegādājas aptuveni 10 gadus jaunāki cilvēki nekā “Volkswagen” vidējais klients, kas Eiropā ir aptuveni 58 gadus vecs.

  “Volkswagen” iepriekšpārdošanā saņēmuši 37 tūkstošus pasūtījumu – aptuveni 85 procenti no šiem klientiem iepriekš nebija iegādājušies kādu no vācu ražotāja mašīnām. Kompānijas pārstāvji norāda, ka tas ir jaunums, jo “VW” klienti pārsvarā mašīnas pērk atkārtoti, veidojot tā saucamo “zīmola lojalitāti”.

  Stakmans konkrēti definējis “ID.3” tipisko klientu – tas ir cilvēks, kurš dzīvo pilsētā vai piepilsētā (bet ne laukos), pats sevi dēvē par tehnoloģiju entuziastu un “ID.3” izvēlas kā otro mājsaimniecības automašīnu.

  Automašīnas piegādes iepriekš aizkavējās dažādu programmatūras problēmu dēļ, taču paredzams, ka “ID.3” pie klientiem nonāks šī gada rudenī.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  29.07.2020 11:29

  Vidējais golfa klients Vācijā laikam ir vietējais “msh” no iAuto analogs. Taču labi “pārdošanas rādītāji” gan nav brīnums, ja jaunos auto uzreiz nosūta visiem, kuri gada laikā pierakstījušies rindā auto saņemšanai :)

  Māris
  12.08.2020 19:02

  Viens vācietis jau uz LV ar id3 atbraucis.

  Krotow
  12.08.2020 19:09
  Reply to  Māris

  Viena tante teica – kur ir bildes?

  Kursors.lv
  12.08.2020 22:49
  Reply to  Krotow

  Es kaut ko tādu lasīju Latvijas elektroauto Whatsapp grupā. Kaut kas ir.

  Janis Murnieks
  13.08.2020 09:53
  Reply to  Māris

  brauciena laikā bārda neizauga līdz nabai ?

  Reklāma