Kamēr pat īsti pamatskolas izglītību neguvušie un citi intelekta neskartie, kurus vada 5G konspirācijas teoriju izplatītāji Facebook, asina mēsludakšas cīņai pret šo ārkārtējo 5G ļaunumu, Samsung pastāstījis par saviem 6G plāniem.

Samsung paredz, ka 6G tehnoloģijas sāks parādīties ap 2028. gadu, kamēr komerciālā režīmā tās redzēsim jau 2030. gadā. 6G varētu atnest cilvēka auguma hologrammas ar viedtālruņu starpniecību, kā arī digitālos dvīņus.

Ekrānkopija no filmas Zvaigžņu kari

Diemžēl šobrīd Samsung sapnis vēl ir tāls un miglains, jo vēl īsti nav iedzīvojusies 5G mobilo datu pārraide, kas jau tāpat sola salīdzinoši milzīgus datu pārraides ātrumus un citus labumus. Vēl vairākas reizes ātrākam 6G nav īsti pielietojuma.

Samsung cer, ka 6G būs aptuveni 50 reizes ātrāks par 5G, nodrošinot teorētiskus 1000 Gbps, kamēr viedtālruņos 6G varētu atnest stabilu 1 Gbps un katrā noklātajā kvadrātkilometrā apkalpot 10-kārt lielāku viedierīču skaitu ar datu pārraides ātrumu tuvu pie maksimāli solītā.

Tāpat tiek sapņots par tīkla savienojuma latentumu (angļu – latency) zem 100 mikrosekundēm, kamēr 5G teorētiski to dod zem 1 milisekundes. 6G arī vajadzētu tērēt uz pusi mazāku enerģijas apjomu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Lai drīzāk domā par bezaiztures starpplanētu sakariem. 20 minūšu pings uz Marsu šobrīd nav nekāda sviestmaize.

Folijgalva

Pirmais teikums ir bomba! :D

Dāvis

Lašaras būtu sataisījuši 4G vispirms

0929

lašaras nesataisīs, tikai ārdīsies

Jurčiks

Palasi pēdējos gados veiktās izmaiņas dzīvības apdrošināšanas polisēs..
Kamēr normies ņirgājas par follija cepurēm, tikmēr apdrošinātāji piesedz savas pakaļas, gadījumam ja sāksies masveida saslimšanas ko izraisa dažādas apstarošanas. Punks ar mazajiem burtiņiem kas teica ka, “ja ukraiņi uztaisa vēl vienu Černobiļu un visi mūsu klienti nomirst, tad mēs neko nemaksāsim” tagad ir ļoti izplūdis.

trel

Gaidam Ciekura un strukturētā ūdeņa veča pirmos zinātniskos pētījumus par 6G kaitīgumu pēc nedēļas. Nebrīnīšos, ja arī 6G antenu kaut kur jau atradīs uz lielveikala jumta :D

Armands Bozs

Artim doktora grāds pokemonos :D